Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: ptj]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано25.01.16 09:46




А като бях сменила 20 любовника преди втория брак?
Това докъде ме доведе?
Или преди втория трябва да са 40? А преди третия - 60?
Ай, стига простотии.



Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор ptj ()
Публикувано25.01.16 20:36



Изоставаш , в Ялта познавах един дърт коцкар с 8 брака:-)

Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.



Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: ptj]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано25.01.16 21:36



Не се състезава.
Ако нямах друга работа, щях да съм го изпреварила.


Но, както се знае, бракът е набутка единствено и само за жената.
Не повече!
Но пасаран!
Само любов.



Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: LUClFER777]  
Автор c@t ()
Публикувано25.01.16 22:35



Децата (не бебета) сигурно научават да се справят със ситуацията, но ти сам не можеш да бъдеш родител за 2ма.

Аз съм жена и мога да правя всичката домашна "мъжка" работа за която се сетиш - внимавай, имам собствена борна машина и мога да боравя много добре с нея. С огромно Хилти съм се пробвала, голям смях падна

Мога да правя роло на лост на детската площадка, стойка на ръце (но до стената) да преплувам 25метровия басейн под вода, да хвърлям деца до 7г от раменете си във водата, да карам байк градксо за бързина.

Но всичко това не попълва дори на половина мъжката част във възпитанието.
Да оставим настрана, че децата имат нужда да видят как двама взаимодействат, предприемат общи начинания и решават проблеми.

Това трябва да се види от 3 та страна, без детето да е инволвирано директно и наравно с възрастния. Без някой постоянно да е фиксиран в детето, да го чака да се събуди и тогава да прави закуска, а през това време да рине снега пред къщи.

Унас никой не чака детето. Прави се закуска, детето чува че някой се разхожда наоколо и само изпълзява от миризливата хралупа, упс детска непроветрена стая За добро утро се пожелава добър обяд, а детето отвръща - мойн, за това ли си станал толкова рано, да завладееш дивана ?! Пфууу какво мирише така гадно - аах мама си прави кафе.



Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: LUClFER777]  
Автор ellynora (x)
Публикувано26.01.16 04:00



Няма да се подлъжеш, ти си вече трезво мислещ човек.





Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: c@t]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано26.01.16 11:21



Не си и мисля, че мога да бъда родител за двама. Но нямам избор, когато майката е абдикирала. И да искам не мога да го променя това. Майката никой не може да я замени!
Аз мога да правя закуски, мога да купувам подаръци, мога да забавлявам, но не мога да помилвам детската главица като майка. Когато го направя, е като баща - само половината, а за да е пълна хармонията в детската душа, трябва и майчина милувка...

Това е положението! И с него ще се съобразяваме! Дано успеем с минимални поражения.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Не съм!нови [re: ellynora]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано26.01.16 12:10



Или си трезво мислещ, или не си. Това не става ей така, от днес за утре. Аз не бях и се провалих. Така че имам основания да се притеснявам.

Явно не мога да се оправям с жените, а и нямам нужда.
Какъв е смисълът да се хвърлиш да преплуваш реката, като на отсрещния бряг няма нищо, което те интересува, при положение, че последния път едва не си се удавил?
Секс? - Жени за секс да искаш!
Любов? - Благодаря, ако ще ми коства толкова!
Дружка в живота? - Нещо не ми се получи другаруването, а дадох много повече от нормалното.
Партньорска помощ? - И материално и духовно давах, не вземах.

Е, за какво ми е тогава? Само глупостта може да ме върне в подобен филм отново.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: LUClFER777]  
Автор c@t ()
Публикувано26.01.16 12:41



Можеш да имаш връзка с друга жена, което задължително ще има отражения в светогледа на детето ти



Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: c@t]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано26.01.16 13:20



Със сигурност, но се съмнявам отражението да е положително. До сега не съм видял някой да е прокопсал при мащеха.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Не съм!нови [re: LUClFER777]  
Автор c@t ()
Публикувано26.01.16 13:26



Има жени, които дават партньорска помощ.

Но е добре за начало да останеш сам и да се разясниш на себе си.



Направи листа с нещата, които искаш от жените още сега, после само ще отбелязваш имаго / няма го

п.п. Само ти не ставай като мъжете, които търсят жена, за да поема майчинските *задължения* над всички деца във връзката.

Задълженията са едни, партньорите само се редуват, за да се постигне постоянност




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.