Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Не ми говори!нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано29.01.16 23:53



Бе да ти кажа, като започнат да излизат новини от сорта: "Мъж заклал жена си..." и т. н. Винаги си казвам, баси, тая до къде го е докарала тоя...

че и на детето си да посегне...?

... и после, тя мъченица, а той изверг? Дали?

Явно не всеки може да изтърпи многогодишен подкожен тормоз... то се натрупва и накрая човек не издържа.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Не ми говори!нови [re: LUClFER777]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано30.01.16 00:19




Забелязала съм, че съдиите им дават по-малко години за такива семейни убийства, отколкото на останалите.
Явно си представят собствените си жени.



Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: LUClFER777]  
Автор h1685614 (минаващ)
Публикувано30.01.16 02:45



На отсрещният вход се появява една булка с малка лопатка ... и ... - Започва едно непохватно гъзурчене..

Maлко са жените дето да вземат в свои ръце нещата. Това че не тей викнала на по кафе след риенето не значи че не е очаквала ти да го направиш! Ти си бил наполовин спечелил, с тая голяма лопата си успял да привлечеш внимание вече! Ми като си казал А, кажи и Б бре, нали затова си излязъл с тоя инвентар! Губите си времето а ви се еве, личи, то и мен ми се евеше някога. Зависимост, но по-лесно от цигарите се отказва. Няма друг начин да обезоръжиш жената освен да станеш неебящ. Нейното оръжие е между краката, ние пък там слабостта си държим





Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: h1685614]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано30.01.16 13:40



Губите си времето а ви се еве, личи, то и мен ми се евеше някога защо така, какво се случи, че сега вече не ?



Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: pyrvata]  
Автор h1685614 (минаващ)
Публикувано31.01.16 05:31



Внезапно стана, вероятно дар от свише. А може и да съм си смачкал простатата, че много седя напоследък.



Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: h1685614]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано31.01.16 13:20







Тема Re: Не ми говори!нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор Liya ()
Публикувано01.02.16 19:51



Забелязала съм, че съдиите им дават по-малко години за такива семейни убийства, отколкото на останалите.
Явно си представят собствените си жени.

Имаше един изтъркан виц по повода, сигурно го знаете


Мъж удушава жена си. Съдията го пита защо.
- Ами, гражданино съдия, седя си и си гледам телевизия. Влиза жената и вика:
- Стига си гледал това дуо!
- Жена - казвам - това не е дуо, това е дует.
- Не, бе, дует е, когато двама се мушкат със саби.
- Жено, това не е дует, това е дуел.
- Не, бе, дуел е, дето се разминават влаковете на тъмно.
- Жена, това не е дуел, това е тунел.
- Не, бе, тунел е това, дето е на пътищата за спане.
- Жена, това на пътя не е тунел, това е мотел!
- Не, бе мотел...
- И я удуших.
Съдията казва замислено:
- Аз щях да я свърша още в тунела.




Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор shurdilovich (shunda)
Публикувано03.02.16 19:55



Моите поздравления!





Тема Re: Размисли иззад лопататанови [re: LUClFER777]  
Автор Prosecutor devil (Яков Пратеникът)
Публикувано02.05.16 05:32



Никът ти е предизвикателен, отдавна е привлякъл вниманието ми. Разрушено е семейството ти и скоро ще го удариш на разврат. Никакъв товар не си свалил, товарът идва. Пътят надолу е лесен, а пътят нагоре стръмен и трънлив. Впрочем такава ментална каша като този постинг не бях чел отдавна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.