Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Не съм!нови [re: pyrvata]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано27.01.16 17:29



не мога да се върна към себе си, чувствам се ужасно самотна ...страхувам се , че този страх ще ме поведе към поредната грешка... страхувам се, че може да се събера с някого само, за да не съм сама...което е ужасно... затова стискам зъби

Това, което си написала е много интересно. Не е лошо да го пуснеш като нова тема, даже. Има какво да се обсъди.

И аз се страхувам, но пък не се давам.
Да, допускам грешки с мъжете. Сега, наскоро щях да допусна поредната, добре че се обуздах някак.

Самотна си. А кога не си самотна?
Спомням си с бащата на децата ми - лежа до него, а той ми е обърнал гръб и спи, още бяхме в съвсем добри отношения и се обичахме, а аз се чувствах самотна.
Сега съм сама, но никога не съм се чувствала толкова самотна, колкото в онези години.

Би трябвало да знаем, ама май сме забравили, какви са причините да се събираме с някого. Поне аз не мога да си спомня нито една.



Не си права за бившите, според мен, те имат две преимущества: създали са ти прекрасни спомени и вече не са част от живота ти.



Тема Re: Не съм!нови [re: c@t]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано28.01.16 00:32



Да ще издържим до 18 г. Сега детето ще ходи до Италия от училище. Ако иска майка й да я прецака. Трябваше тази екскурзия да е коледен подарък от нея, но се ослушва и не дава парите. Ще видим.

Аз дресьор няма да ставам!
Като е жУвотно, колкото и да го дресираш, ще си остане жУвотно!
Аз имам отношения с хора! Ако не е човек, ДГД! Ше намира сама мярката и ще стои далеч от границите! Ааа решила да се пробва??? Да тества до къде може да стигне??? Тогава, и нея няма да я има! Аз зор за нищо нямам!

Нито съм дресьор на жУвотни, нито превъзпитател на хитруши! Кой сам не влиза в път, ще си изпадне на първия завой.

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Не съм!нови [re: LUClFER777]  
Автор ellynora (x)
Публикувано28.01.16 03:39



Допуснем ли, че ни се качат на главата и ще ни скъсат нервите. Затова по-добре да не допускаме изобщо.





Тема Зависинови [re: ellynora]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано28.01.16 11:15



"Затова по-добре да не допускаме изобщо." - Но само ако можем да си го позволим.
Аз съм преценил, че мога.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Не съм!нови [re: LUClFER777]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано28.01.16 11:47



...имаш право веднъж годишно с разрешение на съда...



Тема Re: Зависинови [re: LUClFER777]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.01.16 12:02




стегни брато

тва е пътя към ада
.............
колкото можем, рамо подаваме

натъжаваш брат

знам
..............................



Тема Re: Не съм!нови [re: Kitty Emp]  
Автор pyrvata (sladunka)
Публикувано28.01.16 15:24



... ами, възможно ли е, докато аз се страхувам и тъна в мрачни мисли, животът през това време да е хубав и някак по лек, отколкото ми изглежда? ... за бившите, всички бивши явно не са еднакви, макар, че имат някои еднакви черти... та нашия бивш се мотае все още в живота ни и нарушава всички граници... той е един емоционален талибан...

има хора, с които общуването ни е противопоказано...



Тема Re: Не съм!нови [re: pyrvata]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано28.01.16 17:00



Ако искаш да продължим разговора на бележки, да не разводняваме и отклоняваме темата.

Хубав си е живота. Ние сами си го съсипваме.
И защо тънеш в страх и мрачни мисли? Защото си попаднала няколко пъти на идиоти?
Всички не са идиоти. Но си права, че човек трябва да внимава с кого общува.

та нашия бивш се мотае все още в живота ни и нарушава всички граници... той е един емоционален талибан.
Има една идея, над която от време навреме разсъждавам: Хората се появяват в живота ти, за да научиш някакъв урок. Щом научиш урока, те изчезват от живота ти. Не знам до колко е вярна. Но може би, ако ти съвсем леко промениш нещо - примерно светоглед или отношнение - може пък да ти се случи приятно чудо.



ПП Ако имаш идея какъв урок трябва да науча от общуването с майка ми, моля веднага ми напиши в другата тема. Много ще ми е от полза.



Тема Re: Давай поред!нови [re: LUClFER777]  
Автор Kitty Emp ()
Публикувано28.01.16 17:03



"Ще ми е интересно как се развиваш." На мен не! Знам какво ще се случи. Ще се отпусна, ще забравя всичко лошо от миналото и всичко ще започне да ми се повтаря. Единственото нещо което ми дава надежда, е, че си изпатих здраво, а при такива случки ми остава обица на ухото за цял живот.


Е, няма да се хващаме на бас. Но по мои наблюдения, тамън, когато човек реши, че е наясно със себе си и знае какво ще се случи, се случва нещо съвсем неочаквано и всичко се променя. Е, ще видим как ще е при теб.





Тема Re: Не съм!нови [re: Kitty Emp]  
Автор c@t ()
Публикувано28.01.16 17:13



Мисля че ако тя има друг партньор, бившия ще спре да се доближава до границите й.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.