Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: мислех, че вече имам гадженови [re: Lili Vihronrav]  
Автор 2biri (рекордьор)
Публикувано14.09.15 23:33



Решаваш дали е ок да е малък.
Преди да ти е "гадже"

Тва с любовта преди секса е за 30-



Тема Re: мислех, че вече имам гадженови [re: Lili Vihronrav]  
Автор TCNQ ()
Публикувано14.09.15 23:33



Хайде сега, имал съм one night stand и мацката се срина в оргазъм още на второто вкарване наполовина - просто имаше ищах за чукане и ме кльопаше, няма да коментирам размери.
Сега по Слави имаше скеч - Гугутка Заспалова се оплака, че скандинавците били паднали с 25 % от 20 на 15 санта


А като каза за студентските години, да ти припомня един виц - няма мек и къс банан, а какъвто си го направиш



Тема Re: мислех, че вече имам гадженови [re: TCNQ]  
Автор Melany99 ()
Публикувано14.09.15 23:33



В мозъка, в мозъка ама и ... си трябва.





Тема Re: мислех, че вече имам гадженови [re: Melany99]  
Автор TCNQ ()
Публикувано14.09.15 23:36



Видни дами са ми казвали, че над 15 санта си е жива лакомия. Женското влагалище е около 6-8 см дълбоко, но се разтегля. Така че дайте да не ми разказвате сказки от 1001 нощи, ако може.



Тема Re: мислех, че вече имам гадженови [re: Lili Vihronrav]  
Автор TCNQ ()
Публикувано14.09.15 23:39



Ми аз ти я казах - проблема е между вас (във вас), а не сантиметрите. Вярно, 13 са малко, но може да не си го възбудила, мерейки го с ръка (почувствала си друго, ама путктите са еднакви да ти кажа), та може да се е пооправил по време на клатенето.
Но все си мисля, че тука сте хора на зряла възраст, не се дръжте като пубери все пак. Нещо прекалено ви друсна хормона на тема ебане напоследък...



Тема Re: мислех, че вече имам гадженови [re: TCNQ]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано14.09.15 23:48



Еднакви са друг път женските влагалища ...

Различават се И по релеф и влажност.... не само дълбочина и ширина ...

...баси язъка жена да ти ги обяснява тези неща....

За мъжете същото важи и затова има стихчета от сорта :

"Вашта гайка ...нашта майка .....сте направили нарочно да не пасва тя на болта точно...."



Тема Re: мислех, че вече имам гадженови [re: TCNQ]  
Автор Melany99 ()
Публикувано14.09.15 23:52



Аз пък съм учила, че женското влагалище е между 9 и 13 см и при възбуда се удвоява.
Сега, сметни 13 х 2 колко прави!

А е толкова просто да си имате и вие по един вибратор, който да се вкарва в употреба при нужда, а може и без нужда...





Тема Re: мислех, че вече имам гадженови [re: dolphinclio]  
Автор TCNQ ()
Публикувано14.09.15 23:53



Ти сега на мен като мъж ли ще ми го обясняваш или? Хайде дайте малко по-сериозно! Още малко ще продължиш с рН и т.н.... Тц-тц-тц! Като ти порастне и изчукаш една жена, заповядай!
Като каза за стихчета, да ти припомня едно: Господ е велик защото е направил всичките мъжки членове различни, но при все това всеки женски полов орган да става на всички!



Тема Re: мислех, че вече имам гадженови [re: TCNQ]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано14.09.15 23:55



Да бе, да.
Успокоявайте се вие.


Да съм на 16, да ме убедиш че е така, ама айде и аз да съм виждала хорските пишоци.



Тема Re: мислех, че вече имам гадженови [re: Melany99]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано14.09.15 23:56



Къде ме извика не е истина ....ся тука се червя ...

Впрочем с педя също става ....



...моля да не ми разправят, че средно статистически това онова ...щот със скромният ми житейски опит.... статистическата извадка сочи, че под 16 см. (това разбирай 1 см. под разтяжката на педята ми ) нито любовта ...нит звездите по небето могат да го компенсират....
...или поетично казано :

Зайчето на Дюрасел колко и барабани да тресе ...екстаз не мож да донесе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.