Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема От просто любопитствонови  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано03.08.15 21:02



В другата ми тема няколко клубарки писаха, че не биха се развели заради една изневяра.
Защо смятате, че това не е достатъчен мотив?



Тема Re: От просто любопитство [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.08.15 21:41



Напротив, напълно предостатъчен мотив е, особено ако нараненият усеща, че не може да преглътне обидата. Въпросът е дали си в изгодна позиция и ти стиска да се разведеш


То самият развод е пей сърце и готово.

Останалото са финансови съображения, деца, имоти и пр.



Тема Re: От просто любопитствонови [re: Lira Emerald]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано03.08.15 22:14



Моя приятелка коментира, че нямало мъж, който да не изневерява.
Жените толкова ли сме толерантни или някои са зависими от изброените от теб неща?



Тема Re: От просто любопитствонови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано03.08.15 22:29



Според мен зависимостта, особено наднешно време е първоопределяща:)

За мъже, коитоне изневеряват ...има и такива, които и не. Твоята приятелка ти го е казвала според мен за да те успокои. Не знам какъв и е опита с мъжете, но ме съмнява да е обемен





Тема бЦолютно ..нови [re: Malinali1]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано04.08.15 00:03



.. права е. 100 % от мъжете изневеряват. Ергените кръшкат на гаджетата си с други моми и тук-там с нЕкоя семейна, а семейните на половинките си с половинките на други женени и тук там с нЕкоя мома. Е, естествено има леки изключения ..

Питай приятелката си тез 'всички' мъже с кой аджаба изневеряват. С жени нали ?

тук-там може и с мъже де, но да не влизаме в гей дилеми. Последните впрочем, са истински повод за развод.

С две думи - всички мъже изневеряват, а всичките жени - естествено не правят таквиз неща, то нещо не излиза калема. С кой бе изневеряват тез 'всичките' ?!? .. нЕма как нЕколко % от жените - т.нар. курви , да поемат таз всичката изневерителност. Ше се покъсат милите ..

От твърдението на приятелката ти, логично следва, че и 'всички' жени изневеряват с гореспоменатите мъже. Инак няма с кой да го правят.

И да, изневярата може да е повод и мотив, но не и единствна и достатъчна причина за развод. Има доста по-важни неща. Впрочем, ти изневерявала ли си ? не на мен, на себе си отговори ..



Тема Re: бЦолютно ..нови [re: borecom]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано04.08.15 00:32



Няма никакъв проблем да отговоря и на теб.
Не съм изневерявала. И вероятно това е проблемът. Защото, ако го бях правила, сигурно щях и него да разбера.



Тема Re: бЦолютно ..нови [re: Malinali1]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано04.08.15 01:39



Йоан 8:7 Но като постоянствуваха да Го питат, Той се изправи и рече им: Който от вас е безгрешен нека пръв хвърли камък на нея.

Никому и никога ли ? Но не това бе въпроса ти. Аз лично, съм прагматичен песимист по темата с неизневеряващите. По скоро има непризнали си или нехванати ..

Впрочем, в предната ти тема има редица казуални несъответствия - пишеш, грижовен е и се прибира винаги при теб за вечеря. Малко вероятно е да има любовница, дето ше се включва само в междучасията му. Освен за гол тъп и бърз секс, но това не е любовница. Може да е от липса на секс у дома .. и да 'изневерява' не е никва далавера, а да е от зор.



Мога да изброя и още, например никъде не спомана за твоите чувства към него, за секса ви, за интересите ви общи .. и надали причината да искаш да се разведеш с него е това, че няква луда ти звъни и приказва глупости. Всеки и всяка може да скрой шапка другиму на базата на голи твърдения и по-скоро такива глупости прави жена, на която е отказано. От злоба. С такива изцепки, една жена губи и него.

Де факто, изводите ти за неговата изневяра почиват на твърденията на една недоебана луда.

И не ме напуска усета, че ти по-скоро търсиш повод и нямаш реални причини /освен материалните ви, донякъде и класиката - мама/ да се разведеш с него.

Това е в тебе, знаеш нали ? ако не го обичаш и не искаш да си с него или нещо друго ви куца, което не си решила да оповестиш .. не търси причините в него. Ако едно от последните е верно - това променя казуса, нали ?



Тема Re: От просто любопитствонови [re: Malinali1]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано04.08.15 06:23



Ами, сега ще ти разкажа нещо доста лично, което не съм го разказвала преди, но наистина ми се струва, че имаш нужда от помощ и затова ще си прескоча колебанието да го направя.

С първият ми мъж живяхме заедно 13 години като женени и 2 като гаджета. През цялото това време аз бях една от най-щастливите жени на света. Човекът беше невероятно слънчев, готин, обичлив, грижовен баща и всичко останало. Като се върнеше вкъщи искрено ми се радваше, абе... Е, като почина се случиха някакви неща, които ме карат почти със сигурност да си мисля, че в някаква част от тези 15 години, той е имал любовница. В случая дори няма значение така ли е или не, защото това по никакъв начин не ме наранява. Не само защото човекът не е между живите, а защото през времето, през което сме били заедно, съм имала всичката любов, уважение и зачитане, от които съм имала нужда. Твоят човек дава ли ти всичко, от което имаш нужда?

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: От просто любопитствонови [re: Malinali1]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано04.08.15 06:25



Това изобщо не е вярно. Има и мъже, за които дори мисълта да изневерят е обидна. Живяла съм и с такъв мъж.

Друг е въпросът, че него съм го ревнувала повече, защото пък съм имала други липси, но определено има такива мъже.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: бЦолютно ..нови [re: borecom]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано04.08.15 06:36



Малко вероятно е да има любовница, дето ше се включва само в междучасията му. Освен за гол тъп и бърз секс, но това не е любовница. Тук почти съм съгласна. Почти, защото ако беше съвсем така, би трябвало да я зареже още при първото оповестяване на случая, а той не го е направил.
Всеки и всяка може да скрой шапка другиму на базата на голи твърдения и по-скоро такива глупости прави жена, на която е отказано. От злоба. Че е от злоба, от злоба е. Че онази се чувства пренебрегната, чувства се, но не мисля, че и е било отказано. Също е съществен въпросът трябва ли една жена да се радва, че е предпочетена, когато това не е достатъчно, за да е единствена? В моят случай човекът дори ни събра двете и каза на другата, че предпочита мен, че съм му много по-важна и т.н. и попита мен какво да правим. И какво от това?
Може да е от липса на секс у дома .. и да 'изневерява' не е никва далавера, а да е от зор. Да, за това може и да се замисли момата, защото бая мъже се оплакват от липса на секс вкъщи.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.