Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: От просто любопитствонови [re: WitchSmile]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано06.08.15 09:39



там където има изневяра, няма любов Като жена съм абсолютно съгласна с теб, но не съм сигурна, че и при мъжете така. Иначе, аз също поддържах тази теза доста дълго време.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: От просто любопитствонови [re: WitchSmile]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано06.08.15 10:02



Аз, като участвала в почти всички възможнеи конфигурации, съм общо-взето на твоето мнение. За мен проблемът не е в чувството за собственост, а в това, че като започнат изневерите - лягаш си и ставаш с човек, за когото не знаеш много неща, в един момент почти чужд човек и това ми се струва някак отблъскващо.
За любовта като има изневери не знам има ли я, няма ли я, има хора с много широки сърца, в които се побира много любов. Пък има и такива, които в секса с друг не влагат нищо, освен обмяна на течности.



Тема Re: От просто любопитствонови [re: copadevino]  
Автор shurdilovich (shunda)
Публикувано06.08.15 10:45



За любовта като има изневери не знам има ли я, няма ли я, има хора с много широки сърца, в които се побира много любов

Ако говориш за любов между мъжът и жената, естествено, че няма такава. Тя не съществува. Любовта съществува само между майката и детето и между човекът и кучето. Има и някои други спорадични видове. Останалото са страсти, нагони, инстинкти и сметки.



Тема Re: От просто любопитствонови [re: shurdilovich]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано06.08.15 10:58



Въпреки че звучи леко цинично, и в това има нещо вярно.



Тема Re: От просто любопитствонови [re: shurdilovich]  
Автор echr ()
Публикувано06.08.15 17:45



Верно, и аз напоследък си мисля тъй. Обичаш Гошо заради туй, което той ти дава. Ако спре да дава, спираш да го обичаш

.



Тема Re: От просто любопитствонови [re: WitchSmile]  
Автор won (cool)
Публикувано06.08.15 19:36



Права си, така е, но и доста семейства си живеят без любов , а заради куп други неща -естествено, важни за тях.

Изневярата е като катализатор (мая) - тя действа като такъв върху други текущи проблеми на двойката (ако ги има)...И става, каквото става.
Най-често с търпимостта се приключва. Тонът и атмосферата стават други. Уважението и самоуважението се претеглят отново.

Абе критичен момент е. Първата изневяра се преодолява само с общо решение на двамата да я преодолеят, като не чоплят това, което не е зараснало (също не го правят и пред чужди очи и уши).

За многократните изневери - не знам как се преодолява и продължава. Аз не мога да бъда невидима.



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: От просто любопитствонови [re: echr]  
Автор shurdilovich (shunda)
Публикувано06.08.15 20:21



Начи не го обичаш. Любовта е безусловна. И божествена.
Ма ние тук сме тленни грешници.





Тема Re: От просто любопитствонови [re: shurdilovich]  
Автор echr ()
Публикувано06.08.15 22:24



Таман! И след като комай никой никого не обича, кво си търсим кусури?! Изневери, дрън-дрън... Накрая оставаш с тоя, който ти задоволява нуждите, каквито там са те.

Ама е философия да си го признаем, де.



Тема Re: От просто любопитствонови [re: Malinali1]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.08.15 00:45



Изневярата е само оправдание. Разводът, поради изневяра, е чиста проба наказателна акция. Той/тя ми изневери, чакай аз да го/я накажа като го разведа. Естествено, ще се опитам да прикрия нараненото си его зад куп благодородни доводи, като - пускам го на свобода, грижа се за добруването му при другата/другия и дрън-дрън-подобни. Ако употребявахме същите усилия да задържим любимия до себе си, доста безмислени разводи щяха да са спестени и много семейства съхранени. От друга страна пък ... какво семейство е това, което едната изневяра може да го бутне ?! Та ... леко съм в дилема, де - вероятно по-разумното е да го няма семейството.






Тема Re: От просто любопитствонови [re: pravil_nick]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано07.08.15 00:59



Не знам. Може би защото не съм го очаквала от него реагирам така. Интересното е, че той казва същото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.