Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Случки разни...нови  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано10.01.14 09:35



Септември месец се запознавам с една българка на едно българско парти. Разбираме се, че сме колеги, работим в един и същи район, обменяме скайпове и е-маили... въобще както се прави на такива места. От тогава си разменяме по някое и друго съобщение - да речем 1 път седмично. В края на ноември някъде и викам "хайде да пием по кафе". След няколко седмици - се виждаме след работа, пием не помня какво - после се преместихме в един ресторант и вечеряхме. Преди няколко дена значи след повече от месец и викам: "чнг, хайде пак да пием кафе"... седмица след това тя ми праща съобщение, че ще сме щели да се срещнем само като приятели.

Ми - като какво да се срещнем? Много ясно е, че няма интерес за нещо повече... нито е бил намекван такъв интерес, нито пък съм показвал, че има такъв, даже напротив - може ли да имаш интерес към някого и да го каниш на кафе през няколко месеца?

Случката изглежда комична, ама на мен ми едно такова "ядно" (както казваше дядо ми)... Казах и, че явно грешно е изтълкувала намеренията ми и по-добре да изчакаме докато и мине.



Та се чудя защо женурята все държат да ти "откажат" без да си си поискал?




Тема Re: Случки разни...нови [re: ckom-201465]  
Автор spinule (..)
Публикувано10.01.14 10:13



В отговор на:

може ли да имаш интерес към някого и да го каниш на кафе през няколко месеца




може, може...
особено ако мацката е омъжена



Тема Re: Случки разни...нови [re: spinule]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано10.01.14 10:23



човек се учи докато е жив... даже и не го предполагах това.





Тема Re: Случки разни...нови [re: ckom-201465]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано10.01.14 10:23



Пробват за да видят дали ще се настървиш, бе...

WALL·E


Тема Re: Случки разни...нови [re: Naglets]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано10.01.14 10:29



на мен ми напомни за една сцена от ето този филм:



"Ако жена ти каже, че няма да ти пусне, преди дори да си опитал... значи ще ти пусне"

Само, че на мен не ми действа така, особено пък в момента.



Тема Re: Случки разни...нови [re: ckom-201465]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано10.01.14 10:56



Не бе. Всичко са финтове, за да се тества поведението, каквото и да е то. От там насетне са си ориентации.
Демек, пийте си кафе ако щете и през полугодие, все тая. Но редовно го пийте. Кой е рекъл, че на кафе № "Н" следва секс?
То ще си стане ясно по някое време.
Ти да не гониш норма я?

WALL·E


Тема Re: Случки разни...нови [re: ckom-201465]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано10.01.14 12:02




"Ако жена ти каже, че няма да ти пусне, преди дори да си опитал... значи ще ти пусне"

хехе
тъкмо това се канех да кажа,
а пък и личния ми опит сочи същото
еле па ако почне и да се обяс колко пъти се е отървала на косъм от изнасилване
без да си повдигал изобщо подобни въпроси
а само си пийвате бирица и си хапвате на фона на музичка
...........
женските врътки са нескончаеми
ама барем стават за едното весело
...........

ЧНГ
и внимавай да не те надуши азиатчето
хич и и няма да те пита дали само кафе сте пили



Тема Re: Случки разни...нови [re: ckom-201465]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 12:07



След като е "изтълкувала грешно намеренията" ти, какви точно са те ?! Какво значи "хайде да пием по кафе" ?




Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано10.01.14 12:10



да бе
кафе на райбер в кафенето



Тема Re: Случки разни...нови [re: Orcad]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 12:42



Какво ми казваш ?! ... че не те разбрах. Ирония за невъзможните алтернативи ли ?!

.. щото аз искам да узная възможните такива ! Разбрах, че "Много ясно е, че няма интерес за нещо повече... нито е бил намекван такъв интерес, нито пък съм показвал, че има такъв, даже напротив - може ли да имаш интерес към някого и да го каниш на кафе през няколко месеца?" ... изредени само отрицания на това какво не е. Хайде да изреди сега и (обратното на отрицание, какво е ?!) на това - какво е !? За да няма филми, нали .. и на всички да е "много ясно".





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.