Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 08.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано10.01.14 12:47



ти на всяко кафе ле се еб... таковата, съвокупляваш? на кафе могат да се водят много и все смислени разговори: цените на борсата, поредния скандал на някой политик, правата на малцинствата и т.н.




Тема Re: Случки разни...нови [re: 163226]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 12:55



Именно ! ... щото не се съвокуплявам на всяко кафе, но пък и интересни разговори за Волен Сидеров, цените на борсата и правата на малцинствата не ми се водят, питам ... каква точно е мотивацията за подобни кафета ?! И наблюдавам, че до тук никой не не ми отговаря ..




Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано10.01.14 12:56



А въпросът ти към кого е?

WALL·E


Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано10.01.14 12:58



то чак на мен ми стана интересна реакцията ти - излиза, че ако мъж покани жена на кафе, подтекста винаги е съвокупляване


одъртях, ма тва женското племе ше си остане загадка за мене




Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано10.01.14 13:06



абее...


тва е лаф от моите студентски години
като ходех на гости в студентския град, щото нашите още бяха тук
и няма терен значи
стаите си имаха райбер отвътре
момите по две в стая, имат си ключ и двенките
такаа
като натисне тихо бравата съквартирантката
като не се отваря вратата обаче
се пробва тихинко с ключа
ако пак не се отваря
значи райберът е завъртян в позиция "заето"
и тихичко по коридора се замита съквартирантката
Е!?
ся схвана ли?
колегиално отношение му се вика на тва



Тема Re: Случки разни...нови [re: Naglets]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 13:15



Ми аз попитах Кома, но отдолу се наредиха Оркада и Шляйо, а сега вече и ти ... Та значи въпроса ми е включително и към теб.




Тема Re: Случки разни...нови [re: 163226]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 13:29



Ще ти кажа .. Имам едни подобни "пиячи на кафета". На 6 месеца, че и повече, веднъж се обаждат и ... айде да пиеме кафе. През останалото време никакъв контакт. Нито по телефон, нито он-лай, никакъв ... До тук няма лошо, нали ?! Обаче, аз съм пила едно кафе, до две .. Установила съм за себе си, че социалния контакт ми е безмислен, просто защото нямаме общи теми, на които да стъпим и поне това да се поддържа или развива. И съответно, тъй като човека не ми е толкова близък, и нямам никакво основание да му обяснявам горното, именно поради причината - да не помисли, че се вкарвам във филм, не проявявам инициатива за поддържане на контакт, не се обаждам ... стоя в нищото. Е да, ама те се обаждат ... А, че и ми се разсърди един и ми държа сметка, защо го отбивам деликатно, правейки се на умряла лисица. И като се опитах да му обясня - точно това, че ми е безмислен подобен контакт и не го разбирам ... излезе точно това - била съм се вкарала във филм. Аде ся вие ми обяснете идеята и мотивацията за тези "кафета" ?! ... след като е "нито това, нито онова".




Тема Re: Случки разни...нови [re: ckom-201465]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано10.01.14 13:31



Е, Коме то е ясно, жената си мисли, че по стар американски почин я каниш на "дейт"


Предполагам от там и недоразумението...ти и кажи, не е "дейт"...на клюкарник те каня



Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано10.01.14 13:46



че 6 месеца е нормален интервал за някой, който не копнееш да ебеш и с когото може да убиеш половин-един час :)




Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано10.01.14 14:04



За мен бъди рахат - като те поканя на кафе от сега да си знаеш, че първом ще ти дам да ме огледаш (ще се обръсна и ще съм с новия кат дреи). Едновременно ще те озяпам и аз тебе дал ставаш ил нье.
Подире, може и лаф да вържеме, ама то у мен всичките лафове за за ебнье, та няма да ти спестя натвърдека, споко.
Отдире, каго си тръгваш, пак ш`та огледам дали да пробвам за още едно кафе и как точно.
Ама, ха!
А, за да научиш истината какво точно искам всъщност, ще си требе сърдечно прислушване - това не е ебан, споко пак, просто са прайш на гръмната и за миг ме пипаш през дрехите в областта на сърцето. Има ли як бумтеж на 78 оборота, значи ясна е тя - паднАл съм у трапа и не ми е до кафето.


Ай, и стига се зяпала под леглото с тез високи токчета!

WALL·E


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.