Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Случки разни...нови [re: ckom-201465]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 18:40



Няма как разумен човек, да обърка, строго професионалното със сексуалното. Някъде, нейде си подал грешен сигнал и сега й се сърдиш.

И, аджаба, като ти е рекла, че няма да се онождате, т.е. изцяло съвпада И с твоето ... Би трябвало да те устройва, нали ?! Що те издразни ?! ... м ?!






Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано10.01.14 18:41



добре де, ти каза ли му в прав текст на юнака, че сакаш да го онождаш и е ако той не сака, да не ти се обажда повече? мисля, че тва ше реши веднъж за винаги дилемата :)




Тема Re: Случки разни...нови [re: ckom-201465]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 18:42



Щото не си бил ясен бе, Коме ... Толкова ли е трудно да го разбереш ?!




Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано10.01.14 18:44



не, бе... сега го разбрах... не е трудно... аз мислех, че съм пределно ясен.





Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано10.01.14 18:44



щото той не й е казал, че сака да я оножда, ама няма нищо против тя сама да му предложи






Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано10.01.14 18:48



нали това написах - не знам защо ме дразни. Логически няма причина да е така, но е факт, че се издразних.



Представи си - срещаш на улицата някой бивш колега и той ти каже - "здрасти, ама да знаеш, че ще сме само приятели".... нещо такова, само тя дори не е бивша колежка.

А за сигнала - и аз това си помислих, затова се и отказах да се виждаме пак.



Тема Re: Случки разни...нови [re: 163226]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано10.01.14 18:51



щото той не й е казал, че сака да я оножда, ама няма нищо против тя сама да му предложи

Всъщност имам... но не ми се обясняват причините.



Тема Re: Случки разни...нови [re: 163226]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 18:54



Аз човека не съм сакала да го онождам в нито един момент. Тва едно ... И второ - ако да съм сакала, немаше да се мотам с години да пърхам с клепки и въздишам тайно, а щях да съм му посакала, съответно отказал ми и историята щеше да е приключена и заключена .. в минало бешело.

Чете ли ме изобщо, че се е осъществил някакъв социален контакт, за мен се е обезмислил, поради причината, че не с всеки на тоя свят можеш и трябва да общуваш, и нататък съм преминала към преустановяване на тоя контакт.




Тема Re: Случки разни...нови [re: ckom-201465]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 19:02



Представям си го. Казуса ми е подобен. Бивши колеги, с години се обаждат. Да пием кафета, та да пием. Е, добре, де ... ама аз вече съм на друга вълна. И като връчих няколко типа отказ, къде ясни, къде заобиколни (белки прихванат някой от тях), накрая аз бях тая, дет се вкара у филм.






Тема Re: Случки разни...нови [re: Naglets]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 19:08



Закачаш ли се, бре ?







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.