Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Случки разни...нови [re: 163226]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 15:53



М ... чудесно изчистена мотивация. Разбрах ... благодаря ти. Така ми даваш яснота И въможността съответно да ти отговоря, че не съм пистолета, с който да си гърмиш излишното време. А не "нито е това, нито е онова, нито пък трето", както е написал Кома, което да ме вкарва у чуденки и "филми" - аджаба кво точно иска този от мен и чий го дървим по тези кафета ?!




Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано10.01.14 15:56



моля, пак заповядай.




Тема Re: Случки разни...нови [re: Naglets]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 16:05



Супер. Разкошен си.



Ето една ясна мотиваця и цел, с която аз вече съм наясно и имам вариант да ти река - охх, шъ та скъсам - или - ай, сиктир ... Нали ?! Щото може да ме водиш по кафета, понеже ти се иска да садим заедно краставици и домати, на което аз да отговоря - чудесно, ква тор ше ползваме ?! или - нищо не разбирам от земеделие, не съм аз човека. Но целта и идеята са ясни. Ама така - нито е това, нито е онова, то е ясно ... Кое е ясно ?! И, като не пожелаеш да ме вкараш в яснота, естествено, че ще се залея с помия накрая и ще ти река - ма, само като приятели - за да можеш да си речиш - таз ся са вкара у филм, я да да бягам аз ... И резултата да е пак тоз - утърваване.




Тема Re: Случки разни...нови [re: Orcad]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 16:15



Схванах - да. Не схващам кво е "нито е това, нито е онова" ... Схвана ли ?




Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано10.01.14 17:12



Кво отърваване, маре?
Отърване му е майката - да я отървем раптата.
Или, като вица за арменските жени - ама все пак знам къде правят страхотно кафе!



WALL·E

Тема Re: Случки разни...нови [re: Orcad]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано10.01.14 18:16



ЧНГ, Оркаде...
Понякога са забавни подобни истории, ама в повечето случаи са досадни... Наглеца е прав по-нагоре за тестовете...





Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано10.01.14 18:20



Нямам намерения към нея... професионална връзка - евентуално може да се използва за препоръка в бъдеще ако се наложи... и в двете посоки - опита ме е научил, че от лични познанства излизат най-хубавите професионални възможности.

"Хайде да пием по едно кафе" - в случая значи - "хайде да пием по едно кафе, че ми е свободна вечерта и не ми се пие сам".





Тема Re: Случки разни...нови [re: pravil_nick]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано10.01.14 18:28



"аджаба кво точно иска този от мен и чий го дървим по тези кафета"...

Така е... толкова ли е трудно тогава да кажеш: "не, благодаря", вместо - "добре, ама да знаеш, че няма да се е..."





Тема Re: Случки разни...нови [re: 163226]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано10.01.14 18:30



Много си любезен

амА ... Историята не свършва до тук.
Да продължим хитотетично или като ролева игра, ако щеш ... Установи, че (макар да знам, че си една доста по-сложна структура на мислене от тези ти съждения) съм една филмаджийка, която от всяко кафе очаква онождане - женка, неразбираема, с две думи - изяснихме си мотивациите и съответно връчихме отказите ... И тук, предполага се, че сме двама разумни, нещата би трябвало да приключат. Нали ?! Е да, ама не .. Ти продължаваш да ми се обаждаш. А че и зачестяваш. Ко прайм и в чий филм го играем ?! Щото аз тука вече издишам нацяло ..




Тема Re: Случки разни...нови [re: Lira Emerald]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано10.01.14 18:31



аз когато каня жена на дейт - няма никакви съмнения за какво я каня.



А за другото - мога да пия кафе с всяка жена и без да ми се налага да внимавам да не я вкарвам във филми допълнително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.