Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Щото ..нови [re: borecom]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано12.01.14 23:30



абе - сигурно е това последното... нищо, де - не е голяма загуба за никоя от страните.





Тема Re: Случки разни...нови [re: ckom-201465]  
Автор portokal77-138786 (Surfer, dude)
Публикувано13.01.14 01:12



ма много бавно при вас)))))



‘За да стигнеш предела, трябва да платиш съответната цена!

Тема Re: Случки разни...нови [re: portokal77-138786]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано13.01.14 08:39



Ми, какво да правиш като сме все заети. Пусто много сме убави и не можем да се освободим.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Случки разни...нови [re: hubavka69-110043]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано13.01.14 08:56



ми наебете се заети бе, то па много акъл са иска




Тема Re: Щото ..нови [re: borecom]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.01.14 10:17



Да, добре си му го казал...всичко изброено от теб са варианти, за който авторът на темата или не се досеща или се прави, че не се досеща...



На мен ми хрумна и още един вариант, като мотивация за такова, привидно излишно, женско предупреждение. А именно, че отскоро в живота на въпросната жена има нов, специален човек и че тя е наясно, че този който я кани " на кафе" тет а тет, не е информиран по въпроса за нейната нова интимна връзка.
От друга страна към момента на разговара между двамата, жената или не е била в удобна позиция /по телефона, примерно/ или в подходящо настроение да дава обяснения за актуалния си статус и нововъзникналите си задръжки, относно пиенето на неангажиращо кафе с ангажиран мъж.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 13.01.14 10:18.



Тема Re: Щото ..нови [re: MamaNetty]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано13.01.14 10:34



ти пък - какво толкова се иска да кажеш: "извинявай, ама не мога да пия кафе"? Далеч по лесно от "ще пием кафе, ама само като приятели"?



Каква удобна позиция, какви 5 лева? Иначе - че не съм информиран - не съм, ама това пък какво общо има с пиенето на кафе?

Редактирано от ckom-201465 на 13.01.14 10:35.



Тема Re: Случки разни...нови [re: ckom-201465]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано13.01.14 10:50



В този случай момата може да е реагирала неадекватно, но да ти кажа и обратния случай не е рядкост. Пиеш си кафето с някого през няколко месеца, имате някакъв общ лаф, ти си мислиш, че е чиста форма приятелство и изведнъж ти пада от небето, че това било ясно проявена форма на интерес и видиш ли, сега се правиш на ощипана.

Така че, не знаем какъв опит има жената. Може да се презастрахова.
Трябвало е просто да я успокоиш, че нямаш друг интерес, освен приятелски и професионален контакт. Ако не е като кокошката, която се чудела дали не бяга много бързо, че да я стигне петела, но това би се изяснило бързо, след като й потвърдиш, че не те интересува като жена.





Тема Re: Случки разни...нови [re: Raf OFecin]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано13.01.14 11:08



да... предполагам, че опита, описан от теб си е казал думата... тези неща се случват постоянно - хората са сближават и отдалечават всеки ден. Ако някой хубав ден някой прояви някакво желание - другия ще реагира според положението. Ако е обвързан, ако не харесва този, с когото пие кафе... и т.н. спокойно може да го каже тогава. Какъв е смисъла да го казваш предварително?

Сега ще обясня по-подробно защо не изгарям от желание да успокоявам някого, че не съм от "тях, како Сийке" - представи си, че направя както ме съветваш - тогава ще бъда толкова вързан в разговора, че и на себе си няма да съм интересен... и накрая тя ще си тръгне точно с убеждението, че съм искал да спя с нея... вярвай ми - този мач съм го играл и е напълно безмислен.

Тук става дума за съвсем бегло познанство - ако се прекъсне в който и да е момент - живота на нито един от участниците няма да се промени ни най-малко.

Не е някаква дълбока духовна връзка, осъществявана с години...




Тема Re: Случки разни...нови [re: ckom-201465]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано13.01.14 11:37



Да де, ясно, обаче нали таковата... тема, та затова, регистрирам участие.


Иначе, някаква си малко нелепа, малко странна ситуация, но толкоз.
Не критикувам реакцията ти, напротив. Даже я намирам за доста прилична.



Тема аслЪнови [re: ckom-201465]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано13.01.14 11:55



.. ще си тръгне точно с убеждението ..

направо си го вкарваш и авто и гол ..

Бцолютно си прав, такива отношения на пълна безполовост - няма.

Или само във филмите .. ?!
Или в мислите на ощипани моми .. или в романите ..
Или .. бе няма такива бе, требе във всеки един момент да си имат едно на ум.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.