Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор 2biri (ветеран)
Публикувано19.12.13 00:52



Добре де, аз щото съм малко проста, но там секс-мекс, всеки си го разбира различно.
Но да поискаш да живееш с някой и да имаш по-ангажираща връзка с него, както твърдиш, не трябва ли да се чувате, като си говорите? Щото си представям как искам някой за мъж и той се сдобива с нещо странично, заживява с него и аз се тръшкам на приятелка. Ми пълен абсурд. Тия двамата не говорят ли? Как така изведнъж той се сдобива с гадже, пък тя се чуди. Че нали тва се говори в един момент (ок, след секса, ама все пак).

Моята приятелка е подобна. Секс от време на време, емоция, тайни като при партизаните. Много усмивки и добро настроение. И не се познават изобщо. Е колко да искаш това да ти е спътник? Искаш ама така... с половин уста, сакън да не се съгласи





Тема Re: Ситуации..нови [re: Raf OFecin]  
Автор echr ()
Публикувано19.12.13 00:56



Даа, може да е въпрос на гледна точка. Но елементарната логика сочи, че възможностите намаляват с годините; ако на 100 варианта един е читав, вероятността да срещнеш 100 необвързани мъже на 40+ е значително по-малка, отколкото на 20+. Следователно вероятността да намериш тоя 1 читав е също по-малка. И тогава идва твоята гледна точка - или не търсиш на всяка цена, щото си самодотатъчна, или не си самодостатъчна и кандисваш и на не толкоз читав





Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано19.12.13 00:58



тя май имаше предвид, че просто не търсиш... ако се случи - ок, ако не се - пак - ок.





Тема Re: Ситуации..нови [re: sladunka medunka]  
Автор echr ()
Публикувано19.12.13 00:59



Хм, съгласна съм с това, че щом той не я избра преди, когато беше съвсем свободен, защо пък да я избере сега?

Ама знае ли човек, нещата се променят.



Тема Re: Ситуации..нови [re: ckom-201465]  
Автор echr ()
Публикувано19.12.13 01:01



На тез дето могат сами, им е по-лесно, тъй е. Ама не сме всичките завършени като острови, уви.



Тема Re: Ситуации..нови [re: ckom-201465]  
Автор echr ()
Публикувано19.12.13 01:02



Абе, променят се нещата и не се знае дали е загубена каузата. Може пък да узрее тоя...някой ден.



Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано19.12.13 01:05



не ме разбра... на 20+ търсиш човек за семейство, общи деца, дълъг, съвместен живот. На 40+ търсиш човек, с който ще ти е приятно - деца вече няма да имаш, обикновено си финансово обезпечен - нямаш нужда да влизаш в комбина, за да си осигуриш основни неща в живота (наример - жилище, храна, деца, помощ и т.н.)

Да - на 20+ броя на потенциалните избранници е по-голям, но и изискванията към тях са много по-високи. На 40+ е по-малък, но изискванията - не толкова високи, а и потенциалните избранници по-често ги покриват, отколкото тези на 20+



Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано19.12.13 01:07



може - хората са различни... аз съм бил в подобна на неговата ситуация, даже ако питаш някои жени и сега - вероятно ще намерят прилики - просто казвам как стоят нещата от моя гледна точка.



Тема Re: Ситуации..нови [re: 2biri]  
Автор echr ()
Публикувано19.12.13 01:11



Абе, мани, интригата е голяма. Аз също съм фен на говоренето, щото сигурно надценявам мъжкото съсловие и все си мисля, че ще ме разберат

. Тя не се хваща на туй хоро и смята, че към мъжете трябва да се подхожда внимателно и тактически издържано . Не ми е дала разумно обяснение защо не го тури тоя на един стол и не му обясни за какво иде реч. Всичко е с подтескт, недомлъвки и стратегически заходи. Викам й - ще излъжеш сама себе си накрая с толкоз стратегии. Но... ние сме различни.



Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано19.12.13 01:20



Не ми е дала разумно обяснение защо не го тури тоя на един стол и не му обясни за какво иде реч

Защото вероятно го е правила с подпитвания и се страхува от резултата - т.е. ако каже "или така - или - никак" - то той най-вероятно ще отговори - "ок - никак"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.