Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ситуации..нови [re: ptj]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано19.12.13 21:15



... изневерил е меко казано, направо си намерил жена...

и не дава обяснения какво, защо... ами, незнам, обичат хората да си затварят очите за очевидното, да си сзъдават химери и невидими врагове и да се борят с тях...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: Ситуации..нови [re: sladunka medunka]  
Автор echr ()
Публикувано19.12.13 21:27



Хората узряват. Понякога оценяваш нещо не веднага



Тема Re: Ситуации..нови [re: sladunka medunka]  
Автор echr ()
Публикувано19.12.13 21:29



Той нищо не е обещавал, доколкото знам. Не може да се каже, че е нарушил договорка или обещание за моногамност.



Тема Re: Ситуации..нови [re: Raf OFecin]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано19.12.13 21:41



чакай, че сега зачетох
блял съм някъде
маниерът ти на писане не е зловещ изобщо

излъчваш чисто сърце

и не ми вкарвай грях, че съм се провлачил след фустата ти
................
имам си вече задръжки от фусти
но се сдържам



Тема Re: Ситуации..нови [re: hubavka69-110043]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано19.12.13 21:53



отговора е - "защото могат". Същото се отнася и до жените и това е факт в този клуб - не го казвам само за равновесие.





Тема Re: Ситуации..нови [re: ckom-201465]  
Автор echr ()
Публикувано20.12.13 00:01



Не знам какво значи това "защото могат". На мен малките са ми тъпи и скучни. И ме мързи да се занимавам, то да се чудиш какво да го правиш такова. Искат други неща, не могат да ти дадат сигурност, щото утре ще хлътне по някоя на неговите години. Абе мани дивотии!



Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано20.12.13 00:20



е, така е, ама ти галят егото...


Особено пък при жените - за мъжете - понеже се е практикувало много време - се счита за тривиално. Освен ако мадамата не е на половината от неговите години, де... тогава вече си е патология.



Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано20.12.13 00:47



... разбира се, понякога един живот не стига... мда, може и така да е в този случай, но все пак някакъв знак, че това ще се случи трябва да има... аз не виждам такъв от написаното от теб...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Ситуации..нови [re: ckom-201465]  
Автор echr ()
Публикувано20.12.13 08:39



Нищо не ми галят на мене и не я разбирам тая работа. Особено като видя дъртак на 50плюс с грозно, но МЛАДО гадже. Сигурно е зарязал жена, дето е в пъти по-готина от това, но пък сега може да каже на приятелите, че гаждето му е на 28!
Не е заради его, ами е от страх, както е известно.

Аз като бях млада, си падах по набори и сега съм си така





Тема Re: Ситуации..нови [re: sladunka medunka]  
Автор echr ()
Публикувано20.12.13 08:40



Тц, няма знаци, за съжаление. Снощи говорих с нея, нищо не се случва и чак ме е яд да я слушам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.