Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано20.12.13 08:44



Нормално и доста популярно явление - да си избиваш комплексите някак си.
Някои си вземат 15-20 годишен Мерцедес или БМВ и нищо, че ги карат 1-2 пъти в годината измежду ремонт на ремонт, ама си се дуят.
Лепват си гадже-бивша, ама много бивша принцеса мачкан лак и пак си се дуят.
И връзват едвам двата края с вирнат нос, от ден за ден, на студено и гадно, но пък с кеф си седят надути...
Ми, че то е пълно с таквиз.



WALL·E

Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.12.13 10:15



А ти защо не се дистанцираш и от нея и от проблемът и...я си гледай празниците и живота си, всеки знае себе си.
Само се натоварваш излишно.

Жената си търси къде да си излива напрежението и е намерила благоприятна почва с теб. А това ще продължи дълго.

Абе странно нещо са ми това приятелствата, особено подобни, където някой намира обект да се разтоварва на друг гръб. Да иде на психолог и там да го занимава със случая.

п.с. Аз така постъпвам, дистанцирам се...е писва ми от подобни мрънкалници. Хич нямам нужда от подобни приятелства, доволна съм от решенията си в тази посока. Няма оправия иначе, да знаеш.



Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано20.12.13 17:08



И аз считам, че с възрастта, желанието ни за компромиси намалява, но гледната ни точка, често се променя. И отстрани може да изглежда странно поведението ни.

Помисли си, колко вълнения създава този мъж на приятелката ти. Не, че не може да си намери някой, който да я харесва и да си изкарват весело заедно. Ама няма да ги има тези огромни емоции и драми.

И, да, когато си над 40 е крайно време да живееш живота си, както ти се иска на теб, без да ти пука за мнението на околните.

Мисля, че този мъж, много ясно е показал на приятелката ти, какво иска и на къде отива. А защо тя продължава да се занимава с него, трябва да питаш нея. Както я описваш, тя е борбена жена и приема ситуацията, като предизвикателство.

Относно стратегиите - "селянката" наясно ли е с двойнствения живот на момъка? А тя колко годишна е?

Предложи на приятелката ти, че тъй като е коледно време, тя може да остави момъка на селянката и да си намери друг момък. Това ще е мил и щедър жест от нейна страна спрямо всички участници в драмата.





Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано20.12.13 17:56



абе - и аз си падах по наборки, но те си падаха по батковци, та - аз се ориентирах към по-малките.

Но - общо взето 90% от жените ми са били на +- 5 години. Сегашната е изключение - (-8).
А за егото - тук от време на време възникват разни спорове и се чуват аргументи от рода на "аз съм... и ходя с по-млади мъже...", затова го написах.



Тема Re: Ситуации..нови [re: hubavka69-110043]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.12.13 18:11



"Отговор- патриархат."
Не, отговорът е пак в бройките.
Не много малка част от свободните мъже не искат сериозна връзка и така отпадат от бройката. Не казвам по-голямата, но немалка. Повечето жени искат. Това е първото нещо, което изкривява съотношението във вреда на жените.
Второто е смъртността. Мъжете умират първи даже там, където е авторката т.на темата, където и да е това. Не мрат само тук, представете си. Така за свободните жени на 40-50-60-70, дори да харесват по-възрастни чичковци, няма достатъчно мъже на 50-60-70-80.
Така мъжете имат по-голям избор. А младата жена винаги е била предпочитана от тях, (като цяло, естествено, не непременно във всички случаи и независимо от всички други качества), ако имат избор - природа, не патриархат. Женската възраст за тях е от значително по-голямо значение, отколкото за жената е от значение възрастта на мъжа. Предполагам, че ще възразиш, но няма да си права. ;)

Редактирано от MupaM на 21.12.13 18:19.



Тема Re: Ситуации..нови [re: MupaM]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано27.12.13 15:22



Не много малка част от свободните мъже не искат сериозна връзка и така отпадат от бройката. Не казвам по-голямата, но немалка. Повечето жени искат. Причината за това искане и неискане, обаче, е патриархатът. Жените търсят сигурност в брака, защото иначе нямат финансова стабилност.
Що се отнася до природното искане на по-млади жени, то се отнася и до природното искане на по-млади мъже. Обаче повече мъже могат да си го позволят, поради повечето пари, които изкарват, което пък пак е следствие от това, че докато ние гледаме деца, те правят кариера. Та, пак ще кажа "патриархат".



Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.