Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ситуации..нови [re: Raf OFecin]  
Автор echr ()
Публикувано19.12.13 10:17



Ее, ти с тая статистака ме закова за стената



Виж сега, аз не съм в тая ситуация, само съм впечатлена от нея, и размислена. Иначе и аз съм в отношения с човек, дето не ми е ясно хич защо го харесвам, ама на! харесвам го. Пък той, завалата, е пълна противоположност на туй, което винаги съм мислела, че трябва да е мъжът до мен: висок, красив, умен, интелигентен, образован, успешен, богат, спокоен,... .Смятай за какво иде реч (е, маалко преувеличавам). И стоя и се чудя как е възможно. И единствено ми хрумна обяснението с компромисите

За статистиката да ти кажа, че тук, дето съм в момента, мъжете не мрат. Не се и развеждат много, щото жените не ги пускат. Тъй че положението не е розово.

Аз си спомням много добре, че сме се виждали . Благодаря ти за комплимента. Абсолютно същото е валидно за теб. Плюс може би, че ти имаш силата да бъдеш сама. Ама помниш ли колго готини жени се събрахме тогава от тоя клуб само? Пък готините мъже хич не бяха толкоз много (артумент в моя полза)



Тема Re: Ситуации..нови [re: Raf OFecin]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано19.12.13 10:56



Тази статистика показва бройки, но нищо повече. Да, има свестни свободни мъже на 40+, но те си намират жени на 20+, 30+. А защо си намират такива? Отговор- патриархат.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Ситуации..нови [re: Raf OFecin]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано19.12.13 11:07



не съм те нарочил
просто взех да надзъртам в любимия клуб по-често
може да си попаднала в мерника
.............
стига ма


нарочена



Тема Re: Ситуации..нови [re: Raf OFecin]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано19.12.13 13:23



Стига ти човекът да е готин, да си пасвате и да ви е забавно заедно

...ииии да не е без ФИНАНСИ!!!





Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано19.12.13 14:03



А, не, това да умееш да си сама няма нищо общо със силата. Ще стане обаче много дълго и много философско, ако зачекнем темата.

Иначе знам, че не си в тази ситуация. Приятелката ти какво да й коментираме? То е ясно, че тя ще си гони илюзиите/целите, докато иска и може.

А за купона помня, и аз помня. Масата на разведките (ю-ху!) винаги е била пълна с готини жени. Сега, срещу твоят довод за вялото мъжко участие, мога да извадя само един банален контрадовод. Разбираемо е, знаеш, мъжете имат малко по-оскъдни и по-мудни способности да се съвземат след емоционален крах. Жените вдигаме по-силна врява, но пък ни държи много по-кратко.





Тема Re: Ситуации..нови [re: hubavka69-110043]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано19.12.13 14:07



Де да знам. Аз почти не познавам такива над 40, дето да са се устроили трайно с някоя 20, 30 годишна. Познавам един такъв тук, обаче, освен че винаги е с различна 25 годишна, винаги гледа като бито куче.
Иначе се пъчи здраво пред приятелите си, даже ги взима на подбив за техните 40 годишни гаджета, но пак ти казвам, има адски жалък вид и все гледа да се усуче около така презираните 40 годишни и чужди гаджета...





Тема Re: Ситуации..нови [re: hubavka69-110043]  
Автор echr ()
Публикувано19.12.13 19:13



И да ти кажа, не е само в БГ така. При белгийците, които са значително по-нискоинтелигентни от нас като нация, е същата работа, че и бетер. И не само белгийците, всички са тъй май.



Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано19.12.13 19:24



Всъщност, непринудата, продиктувана от биологичния часовник, понякога е далеч по-голяма свобода на избора. И свобода да бъдеш себе си, когато не гониш непременно общи планове, общи проекти и си изградил някакъв самостоен живот. Ако обаче търсиш човек-патерица, дали за емоционалните си нужди и неслучвания или за да се справяш с живота на битово ниво, тогава е друго, и изборът в една такава възраст се стеснява. Иначе, е твърде голям, вервай ми.




Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано19.12.13 19:27



Ако такъв е случаят, дълго ще си остане в плен на... влюбеността. А после може би и на самосъжалението...




Тема Re: Ситуации..нови [re: echr]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано19.12.13 21:08



... ок:) и кое би ги променило сега?

...къде го чукаш, къде се пука...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.