Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема поредната тема  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано18.07.13 08:42



На тази тема е писано много,но от вчера не ми излиза от ума срещата с една непозната жена.Бяхме седнали пред магазина на една приятелка и до нас спря кола с мъж и жена които искаха да ги упътим.Мястото,което търсиха беше близо и мъжът отиде,а жената остана при нас.Попита ни за разни врачки и гледачки в града ни,попита и къде се намира една определена църква.На вид красива,много добре облечена интелигентна жена на около 30 години.Обяснихме и че всички са шарлатани и да не си губи ума по такива.Тя самата каза,че се учудва на себе си,но е била при повечето гадатели из Пловдив област.Сподели,че мъжът и се хванал с някаква туркиня от нашия град и за 2-3 месеца взел решение,че ще се развежда и ще живее с нея.Предпочел дебелата необразована туркиня /с две деца от незнайни мъже/ .Пред нас стоеше изключителна интелигентна,хубава и поддържана жена.Мъжът и също бил интелигентен и по нейните думи,никога преди това не и е изневерявал.
Та,какво става в мъжката глава в един момент,че решава да бъде с жена,която е в пъти под нивото на неговата


Скандали е нямало между тях,нормално седнал и и обяснил,че ще живее с другата и на въпроса какво намира в нея,той отговорил-аналния секс.

Редактирано от Pия на 18.07.13 08:44.



Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.07.13 09:14



Ами, той е отговорил. Какъв е въпросът?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор echr ()
Публикувано18.07.13 09:23







Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.07.13 09:29



Ама как само оригинално е поднесена темата... Врачки, гадатели, млада жена, лична трагедия - и всичкото това заради... аналния секс...





Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано18.07.13 09:36



Е, те такъв трябва официално да бъде изпратен с бъклица дрян където му е "сърцето":)))

И да бъде забравен, освен там за издръжки за децата и пр., ако имат



п.с. Подкрепям и изказването на Ком...ако в темата е залегнал и друг уклон

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: поредната теманови [re: Lira Emerald]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано18.07.13 09:59



Епа, требеше си една лятна тема ся...!



WALL·E

Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано18.07.13 11:03



Въпросът е,според вас какво се случва в мозъка на този 42 годишен мъж,че заради по различен секс от този в къщи,е готов да изпрати всичко по дяволите



Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано18.07.13 11:33



Аналният секс - добре. Дебелата туркиня, ниско-образована, с двете деца - също добре .. Оубаче изключителната, интелигентна, хубава и поддържана жена ... нещо не фащам ?!? Гадателите и врачките ще я развеждат ?! Учат на анален секс ?! Търсят друг интелигентен противник на аналния секс от мъжки пол ?! Какво аджаба го играят в "поредната тема" ?!





Тема Re: поредната теманови [re: pravil_nick]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано18.07.13 11:41



Лятно, лежерно забавление от лявото, долно кутре засмукано...



WALL·E

Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.07.13 12:35



Варианти бол:
1. Мисли с неправилната глава;
2. Изобщо не е само аналният секс, а изобщо им куца сексът;
3. Не им куца само сексът, а отношенията изобщо.
4...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: поредната теманови [re: pravil_nick]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано18.07.13 13:04



В случая врачките го играят -разваляне на магия,в което не е нормално да вярва жена като нея.Тя самата го каза,че не може да познае себе си,че ги върши тези неща.
А на Наглец ще отговоря,че не съм си изсмукала историята от не знам си кое кутре.Защо като влезе в клуба някой,който пише рядко ,или нов,вие му убивате желанието да пише.



Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано18.07.13 13:47



"Дайте на един мъж секса, от който се нуждае и той ще ви даде останалото" - темата е потвърждение на горното. Ние, мъжете си имаме нужда от секс, ако жените до нас си стискат краката (и дупето), ще намерим друга, която не е толкова стисната...
Баси, толкова ли е трудно за една жена да си даде дупето? Това ще реши проблема, а не разните врачки и гледачки.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: The Stranger]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано18.07.13 13:55



Пред това някой да ми се разпорежда с д-то:)

Пиша го от опит:) Ти да не мислиш, че на моят не са му минавали подобни щения...биде предупреден, че съм готова на развод ако ще. Тук съм непоколебима!!!

Е, вече 13г. сме заедно...мрънкя от време на време, обаче е глас в пустиня:))
Он си знае...свободен е да иде при туркиня ако иска завинаги...тамън нЕма го мисля, колко е неудовлетворен



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано18.07.13 13:56



Ми, тъпчо


След 40-така така или иначе на някои им става нещо, та нищо ново под слънцето...да го разкарва:)
Доволна ще остане жената
ОнЪз да го мисли

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.07.13 14:13



Не вярвам да е само сексът!
А и не разбирам какъв е проблема на жената, ако му е отказвала сексуални желания през годините, и аз да бях, и аз щях да се разведа с нея.

domino dancing


Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Melany99 ()
Публикувано18.07.13 17:02



Това не ми се вярва заради сексът да е...

Аковсичко друго им е наред, само единият анален секс да им е беше проблема нямаше да има чак такива последици.
Но жената си е намерила причина и се е вторачила в нея.

А, пък ако толкова иска да си задържи мъжа - да се прежали.



Тема Re: поредната теманови [re: Melany99]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано18.07.13 18:45



А, пък ако толкова иска да си задържи мъжа - да се прежали.
Мел, и аз това казвам, ама ме загризаха по-горе...
Ако един мъж си получава всичко в къщи, няма и да погледне навън, но за жените май не важи...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано18.07.13 18:51



В случая врачките го играят -разваляне на магия,в което не е нормално да вярва жена като нея.Тя самата го каза,че не може да познае себе си,че ги върши тези неща.
Значи жената е готова на всичко, за да си върне мъжа... на всичко, но не и да прави анален секс със съпруга си. Нейното дупе трябва да е златно, щом предпочита да дава луди пари на хора със съмнителна репутация и още по-съмнителни способности, отколкото да си реши проблема много по-лесно, при това съвсем безплатно.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: поредната теманови [re: The Stranger]  
Автор Melany99 ()
Публикувано18.07.13 20:06



Вместо толкова нерви и пари по врачки, един Глайд Гелен е под 10 лв...




П. С. Върнах се да добавя - отгоре на всичко в крайна сметка може и да и хареса.

Редактирано от Melany99 на 18.07.13 20:07.



Тема Re: поредната теманови [re: loverrock]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано18.07.13 20:23



А да бе, дай ся на Вуте к'во му е кеф на различни възрастови етапи на маймуни да станем от напъни да му угодим



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: поредната теманови [re: Lira Emerald]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано18.07.13 21:09



"Ако един мъж си получава всичко в къщи, няма и да погледне навън, но за жените май не важи..."

Грешен отговор


Абсолютно грешно схващане



Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано18.07.13 21:47



Образно си представих, как съм една изключителна интелигентна, умна и красива жена, в голям чужд град, обиколила почти всички местни врачки и гледачки, как слизам от колата си при две непознати, чучнали пред няк'ъв си магазин, и си разказвам житие-битието, че и това на интелегентния ми съпруг, окончавайки, че причината за всичките ми неволи е ... аналният секс. Само, докато го писах, се шашнах .. сама от себе си. И ти като как точно подобаващо искаш да те посрещнем ?! ... задавайки ни въпроса "какво се случва в мъжките глави ?" Хептен ни шашна ... Дали проблема е там, а ?





Тема Re: поредната теманови [re: loverrock]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.07.13 23:13



E, все пак зависи от желанията. Някои са безвредни, други- не толкова.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: поредната теманови [re: The Stranger]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.07.13 23:16



Баси, толкова ли е трудно за една жена да си даде дупето? Баси, толкова ли е трудно един мъж да си даде дупето?!

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: поредната теманови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано18.07.13 23:21



А в ушите? А с Вазелин (идвай, Вазелине!) Тия пък що не са разпитали повече...



Особено е била интелигентна



Тема Да. Става нещо в главите нинови [re: Pия]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано19.07.13 01:04



Здравей, Рия,
Няма как да знам дали описаните събития от теб са точно такива, но от собствен опит и наблюдения в първо лице знам, че описаната от теб история може наистина да се случи точно по този начин. Това означава, участниците в нея да кажат точно нещата които са разказани, колкото и невероятно да звучат. Например, никак не изключвам мъжът да е изтъкнал като причина са решението си аналния секс, но и трябва да ти кажа, че това едва ли е истинският му мотив. По-скоро или не е искал да обяснява или не е искал да се замисли повечко да доразбере себе си.
И тъй, лошата новина е, че наистина се случва нещо странно в главите на хората, като наближат 40 години. При мъжете е малко по-забележимо по съсвсем определени причини. На някои хора не им личи, а и може въобще да не ги спохожда. Или както Лира спомена: "След 40-така така или иначе на някои им става нещо...". Аз, за краткост, на това нещо му казвам Криза на Средната Възраст (КСВ), но тя тази средна възраст само покачва вероятността да се случи това нещо в главата на човек и не е някаква точна величина.
Напоследък обаче аз съм настроен много оптимистично и ми се иска да отворя направо нова тема в която така да обърна нещата, че да покажа и положителните страни на КСВ.





Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.07.13 03:11



ако в тая драма мъжа участва с дупето си в аналния секс - това ще обясни всичко!





Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: Lira Emerald]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано19.07.13 05:46



Точно така, мъжките Д...-а са по-издръжливи.

Няма как да се направя на такъв, какъвто не съм.
Интересува ме не аз как да угаждам , а на мен дали може да ми бъде угодено. При първа грешка шут у лево и без него.



Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: ellynora]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано19.07.13 07:42



Може би е трябвало да бъда по подробна в обясненията си,та сега се ЧУЧНАХ /думичката не е моя

/ пред компютъра да доуточня.
Магазина е покрай главен път в града и магазина на приятелката е там.Имаше място за паркиране и спрях там и като я видях отпред,поостанах при нея за да я видя.Хората спряха до нас защото в този момент само там имаше място да си оставят колата.
Така,следваща стъпка
Питат къде се една улица и някакъв нотариус.Показах им улицата и само мъжът/колега на жената/ тръгна натам.Тя остана до колата и ни попита къде се намира църквата,където всеки четвъртък идват хора от цяла България.Тук вече приятелката ми и обясни.Жената каза,че има неразрешим проблем и е тръгнала по врачки и така разказа за какво става въпрос.
Мисля,че с непознати човек по лесно може да сподели.Скандали при тях е нямало,той и е казал ,че не я обича вече защото срещнал друга и се влюбил.
Откакто започнал да печели повече,от тогава започнал да я обвинява ,че е много ангажирана в работата си и нямала време за него.Водили са нормален разговор без скандали.Спокойно и казал,че знае че другата е глупава и елементарна в сравнение с нея и изтъкнал секса.Това е.
Да ви опиша ли как изглеждаше?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Pия на 19.07.13 07:43.</EM></FONT></P>

Редактирано от Pия на 19.07.13 07:45.



Тема Re: Да. Става нещо в главите нинови [re: TaтkoтoHaMapтин]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.07.13 09:14



Пусни я, де. Може и в Клуб 40-50, че там как са залегнали над политиката...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано19.07.13 09:54



Пък на една арабка мъжът й довел още две жени и нямало драма, ама хич.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: поредната теманови [re: Hoй]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.07.13 10:07



Ама арабката не работела и мъжът и бил единственият шанс да не умре от глад. Как да не обичаш такъв човек?!



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано19.07.13 10:22



Интелигентна? Колко да е интелигентна, след като пред напълно непознати си вади чаршафените тайни. Като чета историята й, сигурно аналния секс е повода, а не причината за проблемите между двойката.





Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:05



и на въпроса какво намира в нея,той отговорил-аналния секс.

Извод - въпросният мъж има тънка пишка. Това е.

пп. Спестете ми етикетите, които обикновено се лепват когато някой напише подобна откровеност. Стара истина, макар и премълчавана, е това, че аналният секс се предпочита, за да е "по-тесничко". Край на цитата.



Добавка:

В темата нещата изглеждат вече различни, и явно аналният секс е само поводът... но това не променя мнението ми за любителите аналиери, на които жените им дават отзад без много да му мислят.

Няма ме, не ме търсете.

Редактирано от Severous Snape на 19.07.13 14:54.



Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:11



Е... нека и аз кажа нещо по темата:

До момента прочетохме нейната позиция... а за неговата и дума не сме чули. Това, че тя е казала какво и е казал, на мен не ми е гаранция, че това наистина са неговите думи.

И още нещо - това, че една жена е На вид красива,много добре облечена интелигентна жена на около 30 години, не е никаква гаранция нито за нейната душевност, нито за нейният характер, нито за нейното поведение... у дома и към съпруга и. До момента имаме само частично описание на нейното поведение пред хора, а пред очите ми са минавали примери на хора, които по един начин се държат на улицата, по друг начин в работата, по трети начин към децата си, и по четвърти - към съпруга/та си.

Без да зная много повече, аз позиция няма да имам. Другото е прибързано и недомислено.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:12



Залагам на три... и съм дописал и аз неща в отговор на същият пост.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: Lira Emerald]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:12



Ти па не се спря да плюеш по мъжете...

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: Koм]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:16



И това, което всички пропускат - поднесена е само нейната позиция. На неговата позиция - майната и.



пп. Май и авторката е жена...

Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:23



В случая врачките го играят -разваляне на магия,в което не е нормално да вярва жена като нея.

Едно време, при електрификацията, хората и в тока не са вярвали, ама като е поударил някого - повярвали са.



А на Наглец ще отговоря,че не съм си изсмукала историята от не знам си кое кутре.Защо като влезе в клуба някой,който пише рядко ,или нов,вие му убивате желанието да пише.

И към мен също ще отправиш забележки, но нека попитам - ако аз пусна тема за двойка, в която жената гаднее и гнуснее на поразия, вместо да ожалите мъжът, който ще ми е разказал тази история, залагам на това, че масово ще се нахвърлите върху него, че все за нещо е виновен, и че е предизвикал жена си да гаднее и гнуснее. А и че не казвам нищо от нейно име - и това ще ми кажете.

Иначе, ако аз бих се занимавал с тези двамката - бих искал да прочета мненията и на двамата. Така, само от едната страна, може да се наприказва всичко.

пп. Темата за магиите пък е съвсем отделна, и далеч не е нова. В нея обаче не ми се задълбава.

Няма ме, не ме търсете.

Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: ellynora]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:26



Интересува ме не аз как да угаждам , а на мен дали може да ми бъде угодено. При първа грешка шут у лево и без него.

Стара истина е, че във всяка връзка управлява този, който влага по-малко чувства.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: Pия]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:29



от тогава започнал да я обвинява ,че е много ангажирана в работата си и нямала време за него.

Значи проблема не е основно в аналният секс, а във вниманието. И при това не е от вчера. А това с печеленето повече просто му дава възможността да избира повече, "плащайки" си за удоволствието.

Не го брой за контра, но не виждам абсолютно нищо, което жените не правят, така че нищо ново под слънцето.

Добавка:

Върти ми се в главата, и ще взема да го напиша. Еманципация е. Жените научиха всички мръсни номера на мъжете, и се питам, ако при тези двамката ролите са били разменени, и ако тя е била основният провайдър на семейството, дали не го е държала финансово зависим. И когато доходите му са се увеличили, според него да е настъпило payback time, или да е решил, че е време баланса да се промени.

Годините, които съм прекарал в този клуб обаче са ме научили, че властимащият в една семейна двойка, често пъти е по-склонен да се раздели със семейството, от колкото да се раздели с властта.

Няма ме, не ме търсете.

Редактирано от Severous Snape на 19.07.13 15:08.



Тема Re: поредната теманови [re: Koм]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:35



Стига бе човек... нека го кажем направо, че аналният секс става само при тънка пишка, а при дебела можа да бъде от проблемен, до опасен, ако е по-дебела, и ако пишконосителят не е достатъчно търпелив, или е склонен към грубост в секса.

Авторката си е дописала нещата, и там, преди аналният секс фигурира нейното внимание към него, а добре знаем, че мъж, който получава топлота и внимание от жена си, ако ще да е най-големият аналиер, пак ще се кротне, и ще мине и без анален секс.

А какво ще го прави въпросната туркиня, ако е истинска, когато си го "осигури", и когато вече е "гарантирано неин" е съвсем отделна тема, и не ми се прогнозира, за да не ме изкарате, че заемам страната на жените в темата.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Melany99]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:44



Няма да и хареса. На нея явно не и харесва внимание да му дава, щото като се замися, колкото и да работи един човек, горивото, което го поддържа е вниманието от другарчето му. А според един пост на авторката той обвинява жена си, че не му дава внимание. За да не му дава внимание, има причини в нея, които причини тя не желае нито да види, нито да контролира, и естествено от тези причини със сигурност страда и останалият им секс, а не само недаденият анален секс.

В някои моменти смятам, че сексът трябва да бъде изцяло първичен, което не означава непременно груб и животински, но отдаването трябва да бъде пълно и безусловно, поне в зоните, където и двамата са съгласни.

И аз продължавам да застъпвам мнението, че при секс, ако единият не харесва нещо, другият трябва да се въздържи. Тук обаче не броим случаите, когато някой от партньорите заявява, че не харесва нещо, само за да накаже чрез лишаване от секс другия за нещо. Това последното е непростимо за мен.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: вoлнa птицa]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:46



И правилно. Поне според последните постове на авторката.

А у кого от двамата е причината за стартирането на тези промени - трудно е да се каже, но със сигурност вина има и у нея, а не само у него, както изглежда от началния пост.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:52



Ти недей точно така спрямо арабите. Една арабка има много по-голяма власт в къщата, от колкото ние си мислим, а отделно на ръка, че каквото даде на едната, същото трябва да даде и на останалите според техния закон. Било къща, било пари, било накити...

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: вoлнa птицa]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано19.07.13 14:54



Н-то мнение, че жената не може да е интелигентна, защото е споделила с непознати проблемите си.
Да видим... Значи с познати е далеч по-умно и по-разумно?
И да те разнесат до знайни и незнайни ширини, да изкривят и доукрасят историята (както това вече се случва тук), да я осмеят, нахрачат, подиграят. И това, все познати, де.

Понеже аз пък нямам претенции да съм интелигентна, но за сметка на това съм се нагледала и наслушала на сеири и секири от познати, бих споделила по-скоро с напълно непознати. Така или иначе, в такива ситуации не споделяш, защото могат да помогнат, а просто, за да го извадиш от себе си.

А историята си е съвсем нормална.
Когато човек (особено мъж), си търси повод да се махне отнякъде, доводите могат да бъдат от нелепи до безумни, но това само подхранва надежда в напуснатия, че може да промени намеренията на напускащия и го кара да не вижда най-важното, а то е, че вече не е желан.



Тема Re: поредната теманови [re: Raf OFecin]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 15:04



Моля те да прочетеш и

пост. Ако трябва да се замислям сериозно - има какво да се каже, но във въпросния пост се промъква и нещо друго, освен аналният му секс, и това друго нещо е нейното внимание към него, или по-скоро неговата липса.

Интересно ми е дали жената е споделила защо не е обръщала внимание на съпруга си.

Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Raf OFecin]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано19.07.13 15:35



добре че изчаках един час преди да реша да пиша, та ти си го написала смислено и подредено - и за избора да си откровен пред непознат, и за изтъкваните доводи, когато си решил да се махнеш отнякъде.
:)



Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.07.13 15:55



Още малко и ще ме убедиш, че ако едната му жена е дърта, дебела и грозна, а другата млада, стройна и хубава, ще ги посещава еднакво често.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.07.13 16:00



Извод - въпросният мъж има тънка пишка. Това е. Малко прибързан извод.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 16:16



Този извод го наложиха женските мнения в един друг клуб навремето. Сори... пак вие, жените, сте виновни.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 16:17



Имах предвид само материалната част. А че повечето арабки, които съм виждал, и като млади са дебели, и доста от тях - грозни по моите представи... това си е за отделна тема.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор Melany99 ()
Публикувано19.07.13 16:42



Аз това още в началото го казах - сексът е повод, не причина.
Нещо друго не им е наред в отношенията...





Тема Re: поредната теманови [re: Raf OFecin]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано19.07.13 17:32



Raf OFecin , на тръгване жената каза,че сякаш товар е паднал от нея. Аз и казах, че в това състояние тя не се замисля и разказва на проблема на всички,а те не могат да и помогнат.Ако твърдо иска да си върне мъжа,то единствено той е човека с когото трябва да говори.
Тя си беше внушила,че има магия защото дядото на туркинята бил ходжа.
Мислех,че само невежите вярват в магии



Редактирано от Pия на 19.07.13 17:33.



Тема Re: поредната теманови [re: Raf OFecin]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано19.07.13 17:51



Ам, тъй де.

WALL·E


Тема Re: поредната теманови [re: Raf OFecin]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано19.07.13 18:22



Важно е на кого, но по-важно е какво ... споделяш. Тва първо ...
И второ - идеята на споделянето каква е ?! Да поревеш просто, да поплюеш или да потърсиш помощ и решение ?! Щото, ако е от първите две - да ... нЕма никакво значение на чие филанкишийско рамо ще го направиш, че е и по-умно дори. Нема нужда да товариш близките си .. Те "служат" за третото, затва са близки.





Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано20.07.13 00:14



Мислех,че само невежите вярват в магии

Ще си говорим отново с теб някой ден...

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: pravil_nick]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано20.07.13 09:17



Именно. Много важно за каква ще те вземат някакви си непознати. Все тая дали заради аналния секс или заради несходство в характерите. Да си напуснат си е серизона фрустрация и затова хората в тази позиция търсят някакво "логично" обяснение, та дори и със споделяне пред непознати или при... ходжата. Стига да не е това, което е пред очите им.



Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор won (cool)
Публикувано20.07.13 11:18



Дълго се колебаех какво да напиша по темата, ама си мисля, че може и трябва да направи две неща:
- да прецени наистина ли има малко време за мъжа си и как го използват това време, както и дали може тя да направи нещо, за да подобрят отношенията си
- второто - да направи един водосвет на къщата и за семейството, а после да пусне мъжа си да си търси щастието (съответно - и тя нейното)
В крайна сметка решенията са в нейните ръце - не са нито при врачките, ходжата, в ръцете на мъжа й или другата! Тая тънка разлика не забелязва! В момента се заблуждава, че решението на проблема е другаде.
Тя трябва да реши какви компромиси прави, или не прави, и да продължи спрямо собствените си решения. Проблемът е в самооценката й. Да си самодостатъчен е здравословно, за да знаеш какво допускаш във взаимоотношенията си и какво не, когато искаш да изграждаш такива.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 20.07.13 11:26.



Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано20.07.13 15:50



Интересно ми стана, ти и всички други клубари и клубарки, ако имате право на избор, винаги ли ще изберете умни, красиви и интелигентни жени, мъже, които Ви обичат и харесват?
Никога ли не Ви се е случвало да избирате грозни, глупави, невъзпитани хора, които предимно Ви дразнят и дори не сте сигурни дали Ви обичат, но Ви карат да се чувствате живи, да усещате предизвикателствата на живота.



Тема Re: поредната теманови [re: Beщицaтa]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано20.07.13 16:08



Преди години един познат ми разказа как се е свалял в някаква мацка. В чата, преди да се видят, тя е писала как иска мил, нежен, възпитан, културен, непървичен мъж. Стигнали до среща. Мацката била готина, по негови думи. Само дето била студена и дистанцирана.
Като тръгнал да я изпраща минали през някаква градинка, и и предложил да поседнат на някаква пейка, и там я натиснал. Детайли не ми е разказвал, и дали са правили нещо на пейката в парка не зная, но от думите какъв мъж иска, до поведението да се натиска с него, по негови думи - с кеф, на пейка в парк, и пак по негови думи - да е готова и доста по-далече да стигне, ... за мен тук има доста сериозно разминаване.

Нека жените коментират на какво се дължат подобни разминавания, които далеч не са рядкост в живота. Аз съм само един прост мъж, и не се наемам да давам мнения.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано20.07.13 23:40



Спомних си за "Сватбата на най-добрия ми приятел". Джулия Робъртс, която обясняваше на Камерън Диас за това, че човек може да яде най-вкусния и добър десерт и все пак в някакъв момент да му се прииска компот.
Зарязана въпреки възраст, вид и интелект...това просто показва, че любовта не е само визия или ум, тя е съюз на сърца. Ако само хубавите или умните хора си намираха партньори, до сега човешкият вид да е изчезнал.
Освен това изобщо не вярвам, че ако само сексът, и то определена негова разновидност, куцат в един брак е достатъчна причина за развод. То е причина един мъж да отиде при проститутка или да си хване любовница, не да поиска край на брака. Кой знае какво има между онези двама души, което ни убягва и което е много по-важно от това коя ще е точката на съединение на женското с мъжкото тяло.



Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: Pия]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано21.07.13 00:54



"...Скандали при тях е нямало,той и е казал ,че не я обича вече защото срещнал друга и се влюбил."
. Какво още има да се дискутира? Влюбил се е човекът и най-вероятно е щастлив, какъвто може би вече не се чувства с много интелигентната си и добре облечена съпруга. Интелигентността на Госпожа Съвършената ми е малко под въпрос. Лично мое мнение е, че интелигентната жена, преди всичко е дама с достойнство, което не й позволява да е толкова обстоятелствена относно личния си живот, нито би отправяла квалификации към друга жена и то пред две непознати, една от които бърза да разнесе историята из дирския форум

.
И не мисля, че за да се влюби в дебела и необразована жена с две деца от неизвестен мъж и напускайки съвършена / в очите на другите / съпруга, ще му е нужна Турска магия, крило от прилеп и глава от кокошка. Достатъчно ще му е просто да се чувства обичан от другата.

Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Редактирано от DeMona Lisa на 21.07.13 00:56.



Тема Re: поредната теманови [re: EvaB]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано21.07.13 04:53



Какво може да има? Омръзнали са си и вече няма любов между тях. Мъжа е намерил по-подходяща за него жена и героинята от сериала няма нужда да страда много за него.

Още повече , че нейните възможности са много по-добри от неговите, според даденото описание.



Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: DeMona Lisa]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано21.07.13 09:02



"една от които бърза да разнесе историята из дирския форум. "
Не съм съм написала нито името и,нито какво работи точно госпожа Съвършенство .И че срещнал друга и се влюбил,това оправдала ли неговата незаинтересованост от тук нататък за детето им? Спокоен,че майката е с добри доходи,нали и той вече няма грижа



Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: Pия]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано21.07.13 13:10



Поредната тема оплюваща мъжете. Трябва първо да видим гредата в нашите очи и след това да търсим трески в очите на другите.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: Pия]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано21.07.13 16:33



За съжаление повечето мъже са такива. Някои забравят дори децата си.



Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано21.07.13 18:14



Мисля си, че когато пишеш нещо в чат с някой непознат си има някакви норми на поведение, които се спазват.

Не знам какъв е бил познатият ти и доколко е отговарял на описаното желание на дамата. Но, в повечето случаи доста бързо вземаме решение дали да се "пуснем" на някого или не. И винаги ми е било странно, защо след вече взето решение трябва да се изчаква. Ами взето е решение, действай, животът е кратък.





Тема Re: поредната теманови [re: Beщицaтa]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано21.07.13 18:24



Ами доколкото си спомням историята, в прав текст му е казала, че НЕ Е неин тип, и че нищо няма да стане. Преди да минат през градинката.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: ellynora]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано21.07.13 18:29



Още повече , че нейните възможности са много по-добри от неговите, според даденото описание.

Сори мацка, ама да описват душевността и не видях. А ние, мъжете, освен другото и от душевността на мацката се вълнуваме, колкото и да съм наблюдавал как този интерес на мъжете към душата на жените да е ставал обект на женски подигравки пред мен.

А с годините, когато това се е случвало, задавал съм си въпроса защо една жена ще вземе да се подиграва с това, че някой си мъж се интересува не само от тялото женско, а и от други неща... ... ... И отговор се е появявал, макар и некрасив.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: Pия]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано21.07.13 18:33



Как успя да умозаключиш, че съпругът й в бъдеще ще е напълно незаинтересован от детето си? Смешно е така да се генерализира и да се правят изводи, според които мъжът непременно е негодникът, който след раздялата със съпругата си, ще абдикира и от задълженията си на родител.
Или госпожа Съвършената е била твърде подробна с фактологията по нейния случай, или ти, Рия, твърде на едро започна да обобщаваш.
Караш ме да мисля, че историята е лично твоя, или на близка твоя приятелка. Но и в двата случая, се опитваш да ни я представиш като драмата на една непозната.
Би ми било интересно, ако в подобен казус има възможност да се прочете и версията на съпругът. Почти сигурна съм тогава, че съвършеният имидж на госпожата ще претърпи фиаско и то напълно обосновано.

Няма път към щастието. Щастието е пътя..


Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: ellynora]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано21.07.13 18:38



И за съжаление, повечето жени масово оплюват мъжете, а когато мъжете се отдръпват, това просто е повод за още оплюване.

Това, че нещо е казано от някого за мен не е повод да го приема за чиста монета. Факт е, че повечето пишещи в клуба са жени, но далеч не е установен факт твърдението, че повечето мъже са боклуци. Това просто е емоционалната реакция на една, зарязана от съпруга си, жена, каквито жени тук има достатъчно.

И смятам, че е нормално тя да е огорчена и да плюе по човека, който, пак по нейно мнение, я е изоставил.

А какви биха били нещата, ако може човек да изслуша и двете страни - това вече е съвсем отделна тема, и удоволствието да се плюе на воля по другия пол в тази тема не би го имало. Ако държим на неща като обективност, почтеност, достойнство, премерени и премислени изказвания.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: DeMona Lisa]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано21.07.13 18:41



Почти сигурна съм тогава, че съвършеният имидж на госпожата ще претърпи фиаско и то напълно обосновано.

+1

Нещо подобно написах и аз преди малко, в отговор на друг пост, и с различни думи.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: DeMona Lisa]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано21.07.13 19:10



Ако историята е моя или на приятелка,какъв е смисъла да си измислям,че историята е на някаква непозната?


Преживяла съм нещо подобно,но не бях зарязана и не си спомням писах ли тук в клуба,защото се заех и оправих проблема.
А,че съпруга и не се интересува от детето го сподели тя.Спомена,че и родителите му са съсипани от това



Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано21.07.13 20:03



...мдаааа, всичко, което казваш ми говори само за едно... мъжът е превъртял... опитва се най-вероятно да порасне и стане самостоятелен индивид... нещо, което досега не му се е удавало, по ред причини... родителите му са изисквали от него, оженил се е по сметка, за подходяща жена... и т.н.... освен да му пожелаем успех не виждам какво...а за госпожата ми е искрено мъчно, но ще и мине и ще бъде благодарна на пълничката туркиня, някой ден, особено, ако мадам аналносекова го задържи трайно до себе си с всички присъщи на първосигналните булки ориенталски хватки... сега и е трудно на мадам съвършена и се е пощурила, но ще и мине... историята познава и по тежки случаи от нейния... но така е, кога челяк е кон с капаци и не вижда реалността и се прави, че всичко е наред... а реалността е,че кат се вземеш с прост челяк, друго овен простотии няма да ти се случат...той, милият, по сложен няма да стане, няма да се промени и развие... аналният секс няма нищо общо...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: Pия]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано21.07.13 20:26



Идеята обаче е ясна, нали? До момента четем само и изключително за нейната позиция и гледна точка. А съвършени хора няма на този свят.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано21.07.13 20:31



И ти ли си на мнение, че историята е 100% чиста монета?

Не твърдя, че Рия ни лъже или заблуждава съзнателно. Твърдя само, че до момента четем само женската гледна точка.

А, да... още нещо, което бях позабравил покрай дългото си неписане тук. Обикновено, когато влезе мъж, фокусът е далече от жената, с която се е развел, докато когато влезе жена обикновено фокусът е върху този, с когото се е развела... пръстът и е върху спусъка... а огънят е на автоматична.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано21.07.13 20:36



Има и красив отговор, макар че е жалко, ако е верен. Просто жената използва иронията или подигравката като форма на самозащита. Тя също вярва, че е така, но понеже не може да повярва, че и друг може да го вярва става цинична.
Това е особено приложение на класическото "жената казва едно, а мисли друго".



Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано21.07.13 20:44



...е, не не съм на мнение, че иторията е 100% чиста монета, твърде изчистена от детайли и твърде позната , като иъключим, разбира се аналния секс, за да е итинска...е и целта на темата и посланието не ми е много ясно... но... такива итории има много... за либов и раздяла, за мъже взв възрастова криза, дето не ценят съвършеното до себе си...

общо взето, опитвам се да съм любезна... пък и защо да не пусна някой и друг откос в мъжката мишена....

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано21.07.13 20:46



Въпросът е,според вас какво се случва в мозъка на този 42 годишен мъж,че заради по различен секс от този в къщи,е готов да изпрати всичко по дяволите

... ми, някой и друг биохимичен процес, предполагам...



...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: поредната теманови [re: EvaB]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано22.07.13 08:38



А защо жената ще казва едно, а ще мисли друго, ако е наясно, че мъжът срещу нея най-добре реагира ако му казват това, което мислят? Това не е ли пример как женската природа работи срещу самите жени, без да броим варианта, когато една жена иска непрекъснато да изпитва човека до себе си, и той непрекъснато да и дава доказателства за любовта и верността си?

Във всички области на техниката, които познавам, а май и в живота, прекалено многото изпитания на някакъв предмет, изделие или апаратура, неизменно съкращават живота на изпитваното нещо. Мисля си понякога, че и в любовта я има тази релация.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано22.07.13 08:43



е, не не съм на мнение, че иторията е 100% чиста монета

И аз.

за мъже взв възрастова криза, дето не ценят съвършеното до себе си...

Съвършенно? По презумпция всяка жена е съвършенна, а всеки мъж - нефелен?

пък и защо да не пусна някой и друг откос в мъжката мишена....

Пускай... лошо нема.

Е... от такива откоси мъжете си вадим изводите за отношението ви към нас, ама карай да е весело.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Melany99]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.07.13 13:16



И аз мисля така.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.07.13 13:17



Баси, толкова ли е трудно един мъж да си даде дупето?!


А, нали?

Сега ще ни кажат, че не е същото.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Занови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.07.13 13:31



едната свирка планини преместват, че за анален секс ли?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано22.07.13 15:51



Не ща боб, искам поп! Каквото търси, ще си го намери!



Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано22.07.13 23:53



... това беше шега, за откоса... но никога не съм подозирала, че подобни шеги се възприемат сериозно... аз ги обичам и не искам да страдат

, мъжете...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: Занови [re: paзбиpaм]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано22.07.13 23:54



... е хайде сега, холан, т това аналното всъщност секс ли е?



...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: поредната теманови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано23.07.13 11:59



Това, дето никога не си го подозирала, е писано на много места, и в доста видеоматериали съм виждал да се споменава и да се казва директно. Може би грешката ми е, че съм се интересувал.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Занови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано23.07.13 14:48



Е, ако не е секс и ако не носи удоволствие, то защо хомосексуалните го практикуват? Едва ли, за да се възпроизведат или, за да скрепят дружбата си



Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: поредната теманови [re: The Stranger]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано24.07.13 00:02



Но ме...дай си ти твоето д...на вас ви е лесно, дай та дай...ааа ма ха!





Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано24.07.13 11:43



... нямаш грешка... в нашия телевизор е... и добре, че с тебе може да се говори открито... благодаря, Снейпи...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Занови [re: DeMona Lisa]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано24.07.13 11:52



...ок, не искам да става дискусия за или против аналния секс... шегувах се, показвайки пристрастия към другия, неаналния...


... а, по отношение на аналния секс и хомосексуалните, не си права... не е само секса основното различие при тях... те са си така устроени, имат различно възприятие за света и половете... хм... хайде друг път това си иска отделна тема и друг клуб...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: поредната теманови [re: princesse_azur]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано24.07.13 15:11



Ти ако не даваш, други дават и то с мерак

. После се чудите защо мъжете не ви харесват... толкова е простичко: Дайте на мъже секса, от който се нуждае и той ще ви даде останалото!

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: поредната теманови [re: The Stranger]  
Автор vicenza (непознат)
Публикувано24.07.13 15:31



На теб явно ти липсва мечтания секс и си въобразяваш, че ако го получиш от някoя жена ще й дадеш всичко останало!!!.
В живота не става точно така, колкото и да го почервеняваш като сентенция.



Тема Re: поредната теманови [re: vicenza]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано24.07.13 22:49



Значи аз не съм в този живот, или съм някакво изключение, защото при мен работи тази сентенция. Простичко и лесно е за изпълнение и от двете страни, защо да си усложняваме живота излишно?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано28.07.13 02:38



Тоя няква магия му е направена. Аз лично не познавам мъж, който се кефи на дебела жена. Даже като го прочетох това погледнах във фейсбука, сред моите-няма. Подлудял е тоя пич нещо. На дебела жена циците и на анорексик -плочките-НЕ СЕ БРОЯТ!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.