Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 11.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 16:16



Този извод го наложиха женските мнения в един друг клуб навремето. Сори... пак вие, жените, сте виновни.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 16:17



Имах предвид само материалната част. А че повечето арабки, които съм виждал, и като млади са дебели, и доста от тях - грозни по моите представи... това си е за отделна тема.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор Melany99 ()
Публикувано19.07.13 16:42



Аз това още в началото го казах - сексът е повод, не причина.
Нещо друго не им е наред в отношенията...





Тема Re: поредната теманови [re: Raf OFecin]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано19.07.13 17:32



Raf OFecin , на тръгване жената каза,че сякаш товар е паднал от нея. Аз и казах, че в това състояние тя не се замисля и разказва на проблема на всички,а те не могат да и помогнат.Ако твърдо иска да си върне мъжа,то единствено той е човека с когото трябва да говори.
Тя си беше внушила,че има магия защото дядото на туркинята бил ходжа.
Мислех,че само невежите вярват в магии



Редактирано от Pия на 19.07.13 17:33.



Тема Re: поредната теманови [re: Raf OFecin]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано19.07.13 17:51



Ам, тъй де.

WALL·E


Тема Re: поредната теманови [re: Raf OFecin]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано19.07.13 18:22



Важно е на кого, но по-важно е какво ... споделяш. Тва първо ...
И второ - идеята на споделянето каква е ?! Да поревеш просто, да поплюеш или да потърсиш помощ и решение ?! Щото, ако е от първите две - да ... нЕма никакво значение на чие филанкишийско рамо ще го направиш, че е и по-умно дори. Нема нужда да товариш близките си .. Те "служат" за третото, затва са близки.





Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано20.07.13 00:14



Мислех,че само невежите вярват в магии

Ще си говорим отново с теб някой ден...

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: pravil_nick]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано20.07.13 09:17



Именно. Много важно за каква ще те вземат някакви си непознати. Все тая дали заради аналния секс или заради несходство в характерите. Да си напуснат си е серизона фрустрация и затова хората в тази позиция търсят някакво "логично" обяснение, та дори и със споделяне пред непознати или при... ходжата. Стига да не е това, което е пред очите им.



Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор won (cool)
Публикувано20.07.13 11:18



Дълго се колебаех какво да напиша по темата, ама си мисля, че може и трябва да направи две неща:
- да прецени наистина ли има малко време за мъжа си и как го използват това време, както и дали може тя да направи нещо, за да подобрят отношенията си
- второто - да направи един водосвет на къщата и за семейството, а после да пусне мъжа си да си търси щастието (съответно - и тя нейното)
В крайна сметка решенията са в нейните ръце - не са нито при врачките, ходжата, в ръцете на мъжа й или другата! Тая тънка разлика не забелязва! В момента се заблуждава, че решението на проблема е другаде.
Тя трябва да реши какви компромиси прави, или не прави, и да продължи спрямо собствените си решения. Проблемът е в самооценката й. Да си самодостатъчен е здравословно, за да знаеш какво допускаш във взаимоотношенията си и какво не, когато искаш да изграждаш такива.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 20.07.13 11:26.



Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано20.07.13 15:50



Интересно ми стана, ти и всички други клубари и клубарки, ако имате право на избор, винаги ли ще изберете умни, красиви и интелигентни жени, мъже, които Ви обичат и харесват?
Никога ли не Ви се е случвало да избирате грозни, глупави, невъзпитани хора, които предимно Ви дразнят и дори не сте сигурни дали Ви обичат, но Ви карат да се чувствате живи, да усещате предизвикателствата на живота.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.