Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: Pия]  
Автор DeMona Lisa ()
Публикувано21.07.13 18:33



Как успя да умозаключиш, че съпругът й в бъдеще ще е напълно незаинтересован от детето си? Смешно е така да се генерализира и да се правят изводи, според които мъжът непременно е негодникът, който след раздялата със съпругата си, ще абдикира и от задълженията си на родител.
Или госпожа Съвършената е била твърде подробна с фактологията по нейния случай, или ти, Рия, твърде на едро започна да обобщаваш.
Караш ме да мисля, че историята е лично твоя, или на близка твоя приятелка. Но и в двата случая, се опитваш да ни я представиш като драмата на една непозната.
Би ми било интересно, ако в подобен казус има възможност да се прочете и версията на съпругът. Почти сигурна съм тогава, че съвършеният имидж на госпожата ще претърпи фиаско и то напълно обосновано.

Няма път към щастието. Щастието е пътя..


Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: ellynora]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано21.07.13 18:38



И за съжаление, повечето жени масово оплюват мъжете, а когато мъжете се отдръпват, това просто е повод за още оплюване.

Това, че нещо е казано от някого за мен не е повод да го приема за чиста монета. Факт е, че повечето пишещи в клуба са жени, но далеч не е установен факт твърдението, че повечето мъже са боклуци. Това просто е емоционалната реакция на една, зарязана от съпруга си, жена, каквито жени тук има достатъчно.

И смятам, че е нормално тя да е огорчена и да плюе по човека, който, пак по нейно мнение, я е изоставил.

А какви биха били нещата, ако може човек да изслуша и двете страни - това вече е съвсем отделна тема, и удоволствието да се плюе на воля по другия пол в тази тема не би го имало. Ако държим на неща като обективност, почтеност, достойнство, премерени и премислени изказвания.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: DeMona Lisa]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано21.07.13 18:41



Почти сигурна съм тогава, че съвършеният имидж на госпожата ще претърпи фиаско и то напълно обосновано.

+1

Нещо подобно написах и аз преди малко, в отговор на друг пост, и с различни думи.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: DeMona Lisa]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано21.07.13 19:10



Ако историята е моя или на приятелка,какъв е смисъла да си измислям,че историята е на някаква непозната?


Преживяла съм нещо подобно,но не бях зарязана и не си спомням писах ли тук в клуба,защото се заех и оправих проблема.
А,че съпруга и не се интересува от детето го сподели тя.Спомена,че и родителите му са съсипани от това



Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано21.07.13 20:03



...мдаааа, всичко, което казваш ми говори само за едно... мъжът е превъртял... опитва се най-вероятно да порасне и стане самостоятелен индивид... нещо, което досега не му се е удавало, по ред причини... родителите му са изисквали от него, оженил се е по сметка, за подходяща жена... и т.н.... освен да му пожелаем успех не виждам какво...а за госпожата ми е искрено мъчно, но ще и мине и ще бъде благодарна на пълничката туркиня, някой ден, особено, ако мадам аналносекова го задържи трайно до себе си с всички присъщи на първосигналните булки ориенталски хватки... сега и е трудно на мадам съвършена и се е пощурила, но ще и мине... историята познава и по тежки случаи от нейния... но така е, кога челяк е кон с капаци и не вижда реалността и се прави, че всичко е наред... а реалността е,че кат се вземеш с прост челяк, друго овен простотии няма да ти се случат...той, милият, по сложен няма да стане, няма да се промени и развие... аналният секс няма нищо общо...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: Pия]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано21.07.13 20:26



Идеята обаче е ясна, нали? До момента четем само и изключително за нейната позиция и гледна точка. А съвършени хора няма на този свят.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано21.07.13 20:31



И ти ли си на мнение, че историята е 100% чиста монета?

Не твърдя, че Рия ни лъже или заблуждава съзнателно. Твърдя само, че до момента четем само женската гледна точка.

А, да... още нещо, което бях позабравил покрай дългото си неписане тук. Обикновено, когато влезе мъж, фокусът е далече от жената, с която се е развел, докато когато влезе жена обикновено фокусът е върху този, с когото се е развела... пръстът и е върху спусъка... а огънят е на автоматична.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор EvaB (холмскиолдия)
Публикувано21.07.13 20:36



Има и красив отговор, макар че е жалко, ако е верен. Просто жената използва иронията или подигравката като форма на самозащита. Тя също вярва, че е така, но понеже не може да повярва, че и друг може да го вярва става цинична.
Това е особено приложение на класическото "жената казва едно, а мисли друго".



Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано21.07.13 20:44



...е, не не съм на мнение, че иторията е 100% чиста монета, твърде изчистена от детайли и твърде позната , като иъключим, разбира се аналния секс, за да е итинска...е и целта на темата и посланието не ми е много ясно... но... такива итории има много... за либов и раздяла, за мъже взв възрастова криза, дето не ценят съвършеното до себе си...

общо взето, опитвам се да съм любезна... пък и защо да не пусна някой и друг откос в мъжката мишена....

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано21.07.13 20:46



Въпросът е,според вас какво се случва в мозъка на този 42 годишен мъж,че заради по различен секс от този в къщи,е готов да изпрати всичко по дяволите

... ми, някой и друг биохимичен процес, предполагам...



...къде го чукаш, къде се пука...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.