Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: Pия]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:29



от тогава започнал да я обвинява ,че е много ангажирана в работата си и нямала време за него.

Значи проблема не е основно в аналният секс, а във вниманието. И при това не е от вчера. А това с печеленето повече просто му дава възможността да избира повече, "плащайки" си за удоволствието.

Не го брой за контра, но не виждам абсолютно нищо, което жените не правят, така че нищо ново под слънцето.

Добавка:

Върти ми се в главата, и ще взема да го напиша. Еманципация е. Жените научиха всички мръсни номера на мъжете, и се питам, ако при тези двамката ролите са били разменени, и ако тя е била основният провайдър на семейството, дали не го е държала финансово зависим. И когато доходите му са се увеличили, според него да е настъпило payback time, или да е решил, че е време баланса да се промени.

Годините, които съм прекарал в този клуб обаче са ме научили, че властимащият в една семейна двойка, често пъти е по-склонен да се раздели със семейството, от колкото да се раздели с властта.

Няма ме, не ме търсете.

Редактирано от Severous Snape на 19.07.13 15:08.



Тема Re: поредната теманови [re: Koм]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:35



Стига бе човек... нека го кажем направо, че аналният секс става само при тънка пишка, а при дебела можа да бъде от проблемен, до опасен, ако е по-дебела, и ако пишконосителят не е достатъчно търпелив, или е склонен към грубост в секса.

Авторката си е дописала нещата, и там, преди аналният секс фигурира нейното внимание към него, а добре знаем, че мъж, който получава топлота и внимание от жена си, ако ще да е най-големият аналиер, пак ще се кротне, и ще мине и без анален секс.

А какво ще го прави въпросната туркиня, ако е истинска, когато си го "осигури", и когато вече е "гарантирано неин" е съвсем отделна тема, и не ми се прогнозира, за да не ме изкарате, че заемам страната на жените в темата.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Melany99]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:44



Няма да и хареса. На нея явно не и харесва внимание да му дава, щото като се замися, колкото и да работи един човек, горивото, което го поддържа е вниманието от другарчето му. А според един пост на авторката той обвинява жена си, че не му дава внимание. За да не му дава внимание, има причини в нея, които причини тя не желае нито да види, нито да контролира, и естествено от тези причини със сигурност страда и останалият им секс, а не само недаденият анален секс.

В някои моменти смятам, че сексът трябва да бъде изцяло първичен, което не означава непременно груб и животински, но отдаването трябва да бъде пълно и безусловно, поне в зоните, където и двамата са съгласни.

И аз продължавам да застъпвам мнението, че при секс, ако единият не харесва нещо, другият трябва да се въздържи. Тук обаче не броим случаите, когато някой от партньорите заявява, че не харесва нещо, само за да накаже чрез лишаване от секс другия за нещо. Това последното е непростимо за мен.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: вoлнa птицa]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:46



И правилно. Поне според последните постове на авторката.

А у кого от двамата е причината за стартирането на тези промени - трудно е да се каже, но със сигурност вина има и у нея, а не само у него, както изглежда от началния пост.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:52



Ти недей точно така спрямо арабите. Една арабка има много по-голяма власт в къщата, от колкото ние си мислим, а отделно на ръка, че каквото даде на едната, същото трябва да даде и на останалите според техния закон. Било къща, било пари, било накити...

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: вoлнa птицa]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано19.07.13 14:54



Н-то мнение, че жената не може да е интелигентна, защото е споделила с непознати проблемите си.
Да видим... Значи с познати е далеч по-умно и по-разумно?
И да те разнесат до знайни и незнайни ширини, да изкривят и доукрасят историята (както това вече се случва тук), да я осмеят, нахрачат, подиграят. И това, все познати, де.

Понеже аз пък нямам претенции да съм интелигентна, но за сметка на това съм се нагледала и наслушала на сеири и секири от познати, бих споделила по-скоро с напълно непознати. Така или иначе, в такива ситуации не споделяш, защото могат да помогнат, а просто, за да го извадиш от себе си.

А историята си е съвсем нормална.
Когато човек (особено мъж), си търси повод да се махне отнякъде, доводите могат да бъдат от нелепи до безумни, но това само подхранва надежда в напуснатия, че може да промени намеренията на напускащия и го кара да не вижда най-важното, а то е, че вече не е желан.



Тема Re: поредната теманови [re: Raf OFecin]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 15:04



Моля те да прочетеш и

пост. Ако трябва да се замислям сериозно - има какво да се каже, но във въпросния пост се промъква и нещо друго, освен аналният му секс, и това друго нещо е нейното внимание към него, или по-скоро неговата липса.

Интересно ми е дали жената е споделила защо не е обръщала внимание на съпруга си.

Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Raf OFecin]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано19.07.13 15:35



добре че изчаках един час преди да реша да пиша, та ти си го написала смислено и подредено - и за избора да си откровен пред непознат, и за изтъкваните доводи, когато си решил да се махнеш отнякъде.
:)



Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.07.13 15:55



Още малко и ще ме убедиш, че ако едната му жена е дърта, дебела и грозна, а другата млада, стройна и хубава, ще ги посещава еднакво често.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.07.13 16:00



Извод - въпросният мъж има тънка пишка. Това е. Малко прибързан извод.



Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.