Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: поредната теманови [re: The Stranger]  
Автор princesse_azur (sans pretention)
Публикувано24.07.13 00:02



Но ме...дай си ти твоето д...на вас ви е лесно, дай та дай...ааа ма ха!





Тема Re: поредната теманови [re: Severous Snape]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано24.07.13 11:43



... нямаш грешка... в нашия телевизор е... и добре, че с тебе може да се говори открито... благодаря, Снейпи...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Занови [re: DeMona Lisa]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано24.07.13 11:52



...ок, не искам да става дискусия за или против аналния секс... шегувах се, показвайки пристрастия към другия, неаналния...


... а, по отношение на аналния секс и хомосексуалните, не си права... не е само секса основното различие при тях... те са си така устроени, имат различно възприятие за света и половете... хм... хайде друг път това си иска отделна тема и друг клуб...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: поредната теманови [re: princesse_azur]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано24.07.13 15:11



Ти ако не даваш, други дават и то с мерак

. После се чудите защо мъжете не ви харесват... толкова е простичко: Дайте на мъже секса, от който се нуждае и той ще ви даде останалото!

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Re: поредната теманови [re: The Stranger]  
Автор vicenza (непознат)
Публикувано24.07.13 15:31



На теб явно ти липсва мечтания секс и си въобразяваш, че ако го получиш от някoя жена ще й дадеш всичко останало!!!.
В живота не става точно така, колкото и да го почервеняваш като сентенция.



Тема Re: поредната теманови [re: vicenza]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано24.07.13 22:49



Значи аз не съм в този живот, или съм някакво изключение, защото при мен работи тази сентенция. Простичко и лесно е за изпълнение и от двете страни, защо да си усложняваме живота излишно?

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор deepsilver (непознат)
Публикувано28.07.13 02:38



Тоя няква магия му е направена. Аз лично не познавам мъж, който се кефи на дебела жена. Даже като го прочетох това погледнах във фейсбука, сред моите-няма. Подлудял е тоя пич нещо. На дебела жена циците и на анорексик -плочките-НЕ СЕ БРОЯТ!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.