Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано19.07.13 09:54



Пък на една арабка мъжът й довел още две жени и нямало драма, ама хич.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: поредната теманови [re: Hoй]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.07.13 10:07



Ама арабката не работела и мъжът и бил единственият шанс да не умре от глад. Как да не обичаш такъв човек?!



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано19.07.13 10:22



Интелигентна? Колко да е интелигентна, след като пред напълно непознати си вади чаршафените тайни. Като чета историята й, сигурно аналния секс е повода, а не причината за проблемите между двойката.





Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:05



и на въпроса какво намира в нея,той отговорил-аналния секс.

Извод - въпросният мъж има тънка пишка. Това е.

пп. Спестете ми етикетите, които обикновено се лепват когато някой напише подобна откровеност. Стара истина, макар и премълчавана, е това, че аналният секс се предпочита, за да е "по-тесничко". Край на цитата.



Добавка:

В темата нещата изглеждат вече различни, и явно аналният секс е само поводът... но това не променя мнението ми за любителите аналиери, на които жените им дават отзад без много да му мислят.

Няма ме, не ме търсете.

Редактирано от Severous Snape на 19.07.13 14:54.



Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:11



Е... нека и аз кажа нещо по темата:

До момента прочетохме нейната позиция... а за неговата и дума не сме чули. Това, че тя е казала какво и е казал, на мен не ми е гаранция, че това наистина са неговите думи.

И още нещо - това, че една жена е На вид красива,много добре облечена интелигентна жена на около 30 години, не е никаква гаранция нито за нейната душевност, нито за нейният характер, нито за нейното поведение... у дома и към съпруга и. До момента имаме само частично описание на нейното поведение пред хора, а пред очите ми са минавали примери на хора, които по един начин се държат на улицата, по друг начин в работата, по трети начин към децата си, и по четвърти - към съпруга/та си.

Без да зная много повече, аз позиция няма да имам. Другото е прибързано и недомислено.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:12



Залагам на три... и съм дописал и аз неща в отговор на същият пост.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: Lira Emerald]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:12



Ти па не се спря да плюеш по мъжете...

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: поредната теманови [re: Koм]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:16



И това, което всички пропускат - поднесена е само нейната позиция. На неговата позиция - майната и.



пп. Май и авторката е жена...

Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:23



В случая врачките го играят -разваляне на магия,в което не е нормално да вярва жена като нея.

Едно време, при електрификацията, хората и в тока не са вярвали, ама като е поударил някого - повярвали са.



А на Наглец ще отговоря,че не съм си изсмукала историята от не знам си кое кутре.Защо като влезе в клуба някой,който пише рядко ,или нов,вие му убивате желанието да пише.

И към мен също ще отправиш забележки, но нека попитам - ако аз пусна тема за двойка, в която жената гаднее и гнуснее на поразия, вместо да ожалите мъжът, който ще ми е разказал тази история, залагам на това, че масово ще се нахвърлите върху него, че все за нещо е виновен, и че е предизвикал жена си да гаднее и гнуснее. А и че не казвам нищо от нейно име - и това ще ми кажете.

Иначе, ако аз бих се занимавал с тези двамката - бих искал да прочета мненията и на двамата. Така, само от едната страна, може да се наприказва всичко.

пп. Темата за магиите пък е съвсем отделна, и далеч не е нова. В нея обаче не ми се задълбава.

Няма ме, не ме търсете.

Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: ellynora]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано19.07.13 14:26



Интересува ме не аз как да угаждам , а на мен дали може да ми бъде угодено. При първа грешка шут у лево и без него.

Стара истина е, че във всяка връзка управлява този, който влага по-малко чувства.



Няма ме, не ме търсете.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.