Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: поредната теманови [re: Lira Emerald]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано18.07.13 21:09



"Ако един мъж си получава всичко в къщи, няма и да погледне навън, но за жените май не важи..."

Грешен отговор


Абсолютно грешно схващане



Тема Re: поредната теманови [re: Pия]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано18.07.13 21:47



Образно си представих, как съм една изключителна интелигентна, умна и красива жена, в голям чужд град, обиколила почти всички местни врачки и гледачки, как слизам от колата си при две непознати, чучнали пред няк'ъв си магазин, и си разказвам житие-битието, че и това на интелегентния ми съпруг, окончавайки, че причината за всичките ми неволи е ... аналният секс. Само, докато го писах, се шашнах .. сама от себе си. И ти като как точно подобаващо искаш да те посрещнем ?! ... задавайки ни въпроса "какво се случва в мъжките глави ?" Хептен ни шашна ... Дали проблема е там, а ?





Тема Re: поредната теманови [re: loverrock]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.07.13 23:13



E, все пак зависи от желанията. Някои са безвредни, други- не толкова.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: поредната теманови [re: The Stranger]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.07.13 23:16



Баси, толкова ли е трудно за една жена да си даде дупето? Баси, толкова ли е трудно един мъж да си даде дупето?!

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: поредната теманови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано18.07.13 23:21



А в ушите? А с Вазелин (идвай, Вазелине!) Тия пък що не са разпитали повече...



Особено е била интелигентна



Тема Да. Става нещо в главите нинови [re: Pия]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано19.07.13 01:04



Здравей, Рия,
Няма как да знам дали описаните събития от теб са точно такива, но от собствен опит и наблюдения в първо лице знам, че описаната от теб история може наистина да се случи точно по този начин. Това означава, участниците в нея да кажат точно нещата които са разказани, колкото и невероятно да звучат. Например, никак не изключвам мъжът да е изтъкнал като причина са решението си аналния секс, но и трябва да ти кажа, че това едва ли е истинският му мотив. По-скоро или не е искал да обяснява или не е искал да се замисли повечко да доразбере себе си.
И тъй, лошата новина е, че наистина се случва нещо странно в главите на хората, като наближат 40 години. При мъжете е малко по-забележимо по съсвсем определени причини. На някои хора не им личи, а и може въобще да не ги спохожда. Или както Лира спомена: "След 40-така така или иначе на някои им става нещо...". Аз, за краткост, на това нещо му казвам Криза на Средната Възраст (КСВ), но тя тази средна възраст само покачва вероятността да се случи това нещо в главата на човек и не е някаква точна величина.
Напоследък обаче аз съм настроен много оптимистично и ми се иска да отворя направо нова тема в която така да обърна нещата, че да покажа и положителните страни на КСВ.





Тема Re: поредната теманови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.07.13 03:11



ако в тая драма мъжа участва с дупето си в аналния секс - това ще обясни всичко!





Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: Lira Emerald]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано19.07.13 05:46



Точно така, мъжките Д...-а са по-издръжливи.

Няма как да се направя на такъв, какъвто не съм.
Интересува ме не аз как да угаждам , а на мен дали може да ми бъде угодено. При първа грешка шут у лево и без него.



Тема Re:Предпочитам развод!нови [re: ellynora]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано19.07.13 07:42



Може би е трябвало да бъда по подробна в обясненията си,та сега се ЧУЧНАХ /думичката не е моя

/ пред компютъра да доуточня.
Магазина е покрай главен път в града и магазина на приятелката е там.Имаше място за паркиране и спрях там и като я видях отпред,поостанах при нея за да я видя.Хората спряха до нас защото в този момент само там имаше място да си оставят колата.
Така,следваща стъпка
Питат къде се една улица и някакъв нотариус.Показах им улицата и само мъжът/колега на жената/ тръгна натам.Тя остана до колата и ни попита къде се намира църквата,където всеки четвъртък идват хора от цяла България.Тук вече приятелката ми и обясни.Жената каза,че има неразрешим проблем и е тръгнала по врачки и така разказа за какво става въпрос.
Мисля,че с непознати човек по лесно може да сподели.Скандали при тях е нямало,той и е казал ,че не я обича вече защото срещнал друга и се влюбил.
Откакто започнал да печели повече,от тогава започнал да я обвинява ,че е много ангажирана в работата си и нямала време за него.Водили са нормален разговор без скандали.Спокойно и казал,че знае че другата е глупава и елементарна в сравнение с нея и изтъкнал секса.Това е.
Да ви опиша ли как изглеждаше?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Pия на 19.07.13 07:43.</EM></FONT></P>

Редактирано от Pия на 19.07.13 07:45.



Тема Re: Да. Става нещо в главите нинови [re: TaтkoтoHaMapтин]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.07.13 09:14



Пусни я, де. Може и в Клуб 40-50, че там как са залегнали над политиката...

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.