Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Koм]  
Автор Niamh ()
Публикувано09.07.13 01:58



Ти си, така да се каже, черната овца на стадото. Ако приемем, че говорим за едно и също, защото аз имах предвид по-генерално обобщение, което излезе оф топик. Сега по-ясно ли е?



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Niamh]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано09.07.13 04:22



абе, в тоя клуб генералните обобщения винаги са намирали изключения, което някак си показва, че са по-скоро плод на емоциите на автора им, а не факти.





Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Niamh]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано09.07.13 07:42



Голяма работа, главата и била в пясъка. Нали дупето е отвън...



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: vicenza]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано09.07.13 09:58



Нещо като БГ-символ на секса за пари, ама много пари.



WALL·E

Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: vicenza]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано09.07.13 12:24



А ти какво искаш да направим? Да ревнем с теб на историята, която си заформила? Та ти самата прекрасно знаеш какво си направила, какво не е трябвало да правиш, и как можеш да оправиш нещата, но какво очакваш от нас? Да дойдем и да ти оправим нещата?

Невъзможно е, скъпа. Невъзможно е.

Сама трябва да си оправиш бакиите, защото никой не може да ти ги оправи освен теб.

И освен останалото... ти сама си заформила нещата в тройка, макар и в смисъл различен от сексуалния, а в моят текст нямаше уточнение, дали говоря за тройка в леглото, или за емоционална тройка. За да се заформи втората, трябва само двамата да знаят един за друг, да не се избият, и в някакъв момент да приемат, че с всеки от тях ти имаш нещо, които другият не може да ти предложи.

И тогава може и да настъпи мир и спокойствие.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: XlNG]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано09.07.13 12:27



Снощи и аз си мислех да напиша тук нещо подобно, ама реших, че ще го прекаля съвсем.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Да,нови [re: Severous Snape]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано09.07.13 14:51



наистина.
"Но не при вас, а тук"



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Да,нови [re: paзбиpaм]  
Автор Severous Snape (psychic)
Публикувано09.07.13 20:44



200 километра са все пак. От мен жарта и пържолите, от теб - обръщането им върху жарта и яденето им. Договаряме ли се?



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: vicenza]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано09.07.13 21:44



... един мъж от Димитровград, бизнесмен... той би оценил подобно писание по достойнство...



...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Ненови [re: Severous Snape]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано09.07.13 23:18



ям мръвки.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.