Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Щонови [re: Severous Snape]  
Автор TCNQ ()
Публикувано08.07.13 22:36



еее, фи-то бе с други размери


Иначе и за това има виц:
Един пич бил девствен на 30 и кусур години. Решили да го приключат с тази му тегоба негови приятели, парти, купон, мацки, вкарали една подпийнала при него. След 15 мин изхвръкнала с вик "ама то като новородено"
Почти се отчаяли тайфата, решили да действат на сигурно. Отишли при най-пеканата проститука и казали - така и така, той нашия, зян, девствен, ама така, пишката му май малка, ше го опраиш ли? Онази казала - нема грижи, и с по-малки съм се справяла, тактична съм.
Събрали се на нов купон, вкарали жрицата при него, тя изхвръкнала след 15 мин и извикала "Ми то като новородено!"
Е, ние какво ти казахме - попитали аверите - ти нали щеше да се справиш?
Тя рекла - не като на новородено, а като новородено - 52 санта и 3.600



Тема Re: Щонови [re: TCNQ]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано08.07.13 22:40



За един мъж е трагедия да има малка пишка, но и прекалено голяма да е - пак е трагедия. Прочетете Срещи с Буров. Там пише и за нещо подобно.



И макар жените все да реват, че уж искали огромни хуйове, на среден размер май се оказват най-доволни.

Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Koм]  
Автор Niamh ()
Публикувано08.07.13 22:54



Но да ти ражда деца, докато ти спиш с други или се точиш на други, това може, нали?

Кое не ми се разбира? Явно много повърхностно го карате и не се замисляте над мотивите на хората.

Редактирано от Niamh на 08.07.13 23:00.



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Niamh]  
Автор TCNQ ()
Публикувано08.07.13 23:03



Мислим де, точно върху мотивите разсъждаваме. Зелено срещу синьо. Нееелиясномхм?



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Severous Snape]  
Автор Niamh ()
Публикувано08.07.13 23:05



Ти с какво ще ме обориш? От личен опит? Не са ти текли лигите по други жени, докато жена ти е била бременна, да започнем с това? Не си имал комплекси от това, че си разведен? Не си женомразец в нравстения смисъл на думата? Да продължавам ли още?



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: TCNQ]  
Автор Niamh ()
Публикувано08.07.13 23:11



В днешно време е много трудно да намериш някой, който те обича и ти също да го обичаш, но откажеш ли се да се стремиш към това, спукана ти е работата.



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Niamh]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано08.07.13 23:12



Изобщо няма да се занимавам да те оборвам. Не зная какъв пъклен огън гори в душата ти, за да плюеш така гадно по мъжете, но и жените не сте цвете за мирисане.

Приемам, че си имала такъв опит в живота си, и те разбирам. Гадно е да си дежурното присъствие, но това не ти дава право да поставяш под общ знаменател всички мъже. Дава ти право да поставяш под един знаменател само тези, с които имаш личен опит.

А с моя опит недей да се занимаваш. Казват му лично пространство. Ше те допусна там когато аз пожелая.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: vicenza]  
Автор Niamh ()
Публикувано08.07.13 23:18



Моме, още много те чака в живота. Вземай си решението и си стой зад него. Ти съвет не искаш, а си пъхаш главата в пясъка.



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Severous Snape]  
Автор Niamh ()
Публикувано08.07.13 23:21



Достатъчно беше да кажеш: не, тези неща не се отнасят до мен.



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Niamh]  
Автор TCNQ ()
Публикувано08.07.13 23:23



Сега тука се майтапим, а ти скачаш насериозно. Грозновато е някак си - бременната жена е светая светих, а ти така грубо... и от поглед и мисъл никоя не е забременяла...да не се правим на по-турци от турците!
Иначе нито съм се отказвал, но пък съм го намирал. И те така.
Иначе е добър финал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.