Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: TCNQ]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано08.07.13 18:38



Значи на единия му е между 3 и 8 санта, а на другия - 18 санта? Че кво има за избиране тука? Женската лакомия единодушно ще каже - повечето сантове.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Щонови [re: TCNQ]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано08.07.13 18:39



Фи 10-15 санта не съм виждал досега... но искам да видя жената, която ще се осмели да поеме такова фи.

И да направим разлика между фи и обиколка.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: vicenza]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано08.07.13 21:00



... да, голяма и разкъсваща(предполагам )мъка... Митко Димитров би я оценил по достойнство и би опитал да изкара някой лев от нея... сега да влезе момчето с кафявите очи и пръстена... и да се разбере накрая, Изабела бременна ли е или свири в Бременската филхармония....
П.С. сори, но такива мисли поражда в мен това писание..

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Koм]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.07.13 21:28



Или крайно отчаян човек с ниско самочувствие. Жените повече търпим такива конфигурации, ама мъж като ги търпи винаги е съмнително.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Severous Snape]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.07.13 21:30



Е, аз говоря за случая, в който взаимно ще се харесат. Със сигурност обаче, докато е вкопчена в синеокия, няма да може да погледне друг.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Koм]  
Автор Niamh ()
Публикувано08.07.13 21:49



Няма нищо чудно, що трябва да лицемерите дори по форумите, знаете как стоят нещата.... на повечето мъже ви е важно там някоя да ви роди деца, но това изобщо не значи, че тя е жената на живота ви, нито че съществува такова понятие за вас. Но едно осигурено присъствие в къщи, реноме в обществото и мисълта кой ще ви търпи на стари години ви карат да се преструвате с години или доживот.



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано08.07.13 22:30



То се не знае, ама карай да върви. Нямам сили тази вечер за дълбоки размишления, освен това както виждам Раян се е включил. Тежката артилерия на клуба на разведените се е завърнала.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Niamh]  
Автор TCNQ ()
Публикувано08.07.13 22:31



Няма нищо чудно, що трябва да лицемерите дори по форумите, знаете как стоят нещата.... на повечето жени ви е важно там някой да ви издържа вас и децата, но това изобщо не значи, че той е мъжът на живота ви, нито че съществува такова понятие за вас. Но едно осигурено благоденствие и стандарт, реноме в обществото и мисълта кой ще ви издържа до стари години ви карат да се преструвате с години или доживот.



Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Niamh]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано08.07.13 22:35



нищо не разбрах?
Как ще искам жена, която знам, че спи с друг да ми роди деца?!?
Изобщо - освен за секс - за какво друго ми е такава жена?





Тема Re: Здравейте, мъка, мъка:)нови [re: Niamh]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано08.07.13 22:36



Доста злобничко изказване. Подобни думи приемам само от личен опит.

Няма ме, не ме търсете.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.