Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има ли обяснение?нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор echr ()
Публикувано17.03.13 19:11



не е много хубаво това твърдениие, казва, че родителите имат право да бият. Кофти нагласа



Тема Re: Има ли обяснение?нови [re: 2biri]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано17.03.13 19:13



"Моето обяснение е много елементарно - нямат деца със себе си."
Също и защото по-голям дял жени, отколкото мъже държат на постоянна връзка. Така мъжете, които искат връзка, имат по-голям избор.



Тема Re: Има ли обяснение?нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано17.03.13 19:30



"Яла съм шамари от майка ми. В момента съм по-силна от нея, но и през ум не ми минава да и забия шамар, колкото и да сме се скарали за нещо. Ако баща ми беше жив, сигурна съм, че и на него нямаше да посегна, а не е като да не съм яла здрав пердах от него."

И аз така. Но боят ме научи на нещо - че да биеш с възпитателни цели е изключително малоумно. Очевидно няма как да убедиш когото и да било, в т.ч. дете, че си прав само защото си по-силен.

Ако целта е само укротителна, е друго - ма нали уж не била.
А и при укротителните цели пак трябва да се държи сметка, че боят може и да озлобява, демек - за добро на бияча е да е сигурен, че винаги ще бъде по-силен.



Горното не значи, че подкрепям echr, държа да подчертая.

Редактирано от MupaM на 17.03.13 19:34.



Тема Re: Има ли обяснение?нови [re: echr]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано17.03.13 19:33



Мен майка ми ме е била 4 пъти. Заслужено. Тя ревеше, аз не. Беше просто безсилна. Но аз лъжех като циганка и ми беше изключително забавно. Ужасно противно забавление за дете. Ама тя толкова страдаше и беше по-скоро наложения модел - трябва да я нашляпаш здраво.
Не съм посягала на родители, мъже, дете. А, излъгах - на бившия веднъж ударих шамар, беше много в издънка и каза "Ако ще ти стане по-добре - ме удари". И аз така, със засилка и кеф. Детето съм го шляпвала веднъж по гъза и то рева 2 часа от обида.

Та увредена на тема физическа агресия не съм, по-скоро ме дразни дори идеята. Но словесно съм била много агресивна понякога (към детето - никога). Това също не е добро. Ти също си словесно агресивна понякога, нали? Но го възприемаш различно.



Тема Re: Има ли обяснение?нови [re: MupaM]  
Автор echr ()
Публикувано17.03.13 19:35



Кофти, щом не ме подкрепяш, значи не си съгласна с тезата, че деца не трябва да се бият. КОФТИ, наистина, много привърженици на боя дори в тоя клуб



Тема Re: Има ли обяснение?нови [re: echr]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.03.13 19:35



Е... заслужила, незаслужила... Шамарите от майка са били все от изпускане на нерви, ама тя си е изпуснала нервите, щото аз преди това съм се постарала да и ги изпиля. Човешко е.
Виж, баща ми ме е бил 2-3 пъти, ама здраво, след някоя издънка, че да не се повтаря. Аз не бих набила децата си по начина, по който той го е правил, но времето беше друго и възпитателните методи бяха други.
Във всеки случай не смятам, че съм станала агресор. Е, това е от моята гледна точка. От твоята съм агресор, щото и моите деца са изяли някой и друг шамар, най-вече последния. Обаче има случаи, в които ако не го шляпна, той няма чувството, че му обръщам внимание. Както искаш го разбирай.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Има ли обяснение?нови [re: echr]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано17.03.13 19:37



не е много хубаво това твърдениие, казва, че родителите имат право да бият. Кофти нагласа

Бе ай стига бе! Дорде бях в среда на по- малки деца....що мами и баби се чудеха, че не съм го шляпал по задника.
Повечето ги шамареха по дупетата.
Аз им казвах, че ако го шляпна по дупето и той мисли, че си играя или закачам....
което не пречи да му забия една топка в тиквата, мякой ден :)
Та ко са праскаш и ти ко можело и ко трябвало - аман от махараджи - изгледай 5 деца и 20 внука и тогаз ми обяснявай - а не да си ми изчела 20 тъпи книги от 30 кухи лелки, дет си умрели сами с котките



Тема Re: Има ли обяснение?нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор echr ()
Публикувано17.03.13 19:37



Ми как да го разбирам, като твоя слабост го разбирам.

Що не шляпнеш мъжа си, като си изпуснеш нервите, например?



Тема Re: Има ли обяснение?нови [re: echr]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано17.03.13 19:40



"Кофти, щом не ме подкрепяш, значи не си съгласна с тезата, че деца не трябва да се бият."
Аха.


"Ти имаш ли запалка? Не? Значи си педераст!"

Или каквато реплика имало в някакъв епизод на "South Park" - "Който обича "Старбъкс", мрази децата". Не съм го гледала и забравих контекста, обаче беше изведено по горе-долу същия логически път като твоя цитат.



Тема Re: Има ли обяснение?нови [re: MupaM]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.03.13 19:41



Ако целта е само укротителна, е друго - ма нали уж не била. Баш си е укротителна. Понякога децата просто пощуряват и няма нормален начин да ги спреш. Пресен пример- с дете в МОЛ. Тези МОЛ-ове имам чувството, че ги пръскат с нещо, което подлудява децата. Навремето дребният като влезеше вътре започваше на третата крачка да се търкаля по пода и да прави невъобразими простотии. Сега влязохме в магазин за официални рокли и той започна да се завира между закачалките, да дърпа роклите и какво ли още не. Обяснявах, молих се, броих до три ... е, не спира и не спира. Накрая му шляпнах един непедагогичен по дупето, разрева се за 30 секунди и кротна. Повечето пъти дори не реве, щото много добре знае защо съм го ударила.

Най обичам да чета, ама не мога.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.