Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.13 21:12



Кое не разбра ? Че това 3 малки деца, едното проблемно или в такава възраст, 10 години ги гледаш съвсем сам, нямаш кой знае какви контакти и созиализация, щото на практика стоейки си в къщи не си социален... мъжът, кйто освен, че участва в гледането на децата, ходи на работа и осзествява социалните контакти на семейството, на него също му е писнало и от известно време я е оставил та и малко понякога седи срещу нея... свекърва, която не познаваш добре, но която винаги малко те гледа с пренебрежение и подозрително... социалните служби, даскалите, които ако съдя по тез тука дето са малко по на юг, не ще да са кой знае колко широкоскроени и човеколшбиви, а за разбиращи и човечни да не говорим... е, след всичко това, съдбата ти изпраа един мил и нежен и разбиращ, който ти обрза внимание и зачита и изслушва твоето мнение... и те кара да си спомниш, че и ти си човек... че си и жена, т.е. имаш някакъв пол, но не по задължение, което си описала е нищета ?! Само това ти написах - да не обобщаваш за жените (дори на майтап), защото подобен мотив е кофти .. дори за оправдание.





Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: pravil_nick]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано16.03.13 21:52



... не, неразбралата си ти... странно имам усещането, че си търсиш повод да се възпламеняваш и да даваш оценки, кое е нищета, а кое е префинена душевност... имам тежкото чувство, че не разбираш хората около себе си и постоянно им вменяваш някакви вини... ай, стига дава накъсо и стига дава оценки и лепи етикети... ти ще кажеш кое е нищета...това, че ще наречеш обикновените житейски случки нищета, не спасява тебе от нея... че и в червено ми го подчертала, контролирай си емоциите по добре или вземи мерки... в подобни крещящи диалози не влизам... коригирай се , ако обичаш, ако искаш нещо да ми кажеш... аман от възрожденски декламации...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.13 22:05



Ти се коригирай ... Никъде не съм ти казала нито да се лекуваш, нито личностни оценки съм ти дала, нито усъмнила в състоянието ти или намеренията. Просто казах - не обобщавай. Чети внимателно.
И "обикновените житейски случки", които ти си използвала за оправдание, аз наричам "период от живота, през който всеки преминава" и недопустим довод за искането ми да съм с някой или някъде. И това е различна гледна точка, а не оценка. Ко правим, а ? Кой е с грешните "оценки" ?





Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: 2biri]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано17.03.13 11:32



Инак и двата пола имат и права, и задължения - но като удариш чертата - свирките и мусаката и на двамата трябва да са съизмерими. Не може все да свириш и да готвиш - обречено е, трябва да можеш да опънеш крака на дивана и да ти посвирят и да ти сервират. Образно естествено.

Ако не можеш, си го търсиш. Няма мъж/жена. Човешките потребности са все същите.


+1

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Присъединявам се...нови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано17.03.13 11:38



към твоето мнение за Ники, ако позволиш...
просто търсиш себе си... досега си била отдадена на семейството, сега се опитваш да намериш своето място и малко да се отделиш.. и си на прав път като изключим тоз младеж... но там ти си знаеш... всичко е нормално, само дето ти е много трудно щото си сама...
Дано Ники завъди няколко стойностни приятелки там, където е сега - в реалността.
Това ще и помогне по-бързо да се ориентира къде и е мястото, какви са, евентуално все още неосъзнатите и, потребности и как да ги задоволи, за да се почувства цялостна и щастлива...
Всеки има право да се промени, така че да е една по-добра версия на себе си.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Анджък, де...нови [re: 2biri]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано17.03.13 11:56



Не мога да разбера как все още има хора, които смятат, че им се полага нещо, щото са мъже или жени.
Вярно бе - такава назадничаваст!
Да не повярваш, че вече сме във века на плодния прилеп...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: pravil_nick]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано17.03.13 12:11



някои "жени" отиваме и сме нейде, щото искаме ! и ... оправдания не са ни нужни.
Наистина... защо все трябва да се оправдаваме и обясняваме?
Сякаш сме дамгосани от някаква вродена вина, повечето жени, пък и доста мъже....
Е, да ама не аз, а Ева е сгризкала ябълката.
... а Адам е обелил банана, предполагам?!



Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 17.03.13 12:14.



Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Beщицaтa]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано17.03.13 20:04



Ти пък от де знаеш за РДто.
На кръчма бехме - кротко и спокойно. Децата некакви рисунки ми подариха, а другите тенджери и т.н. куненски посуда- сама си ги бях поръчала хехе

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на бар [re: Orcad]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано17.03.13 20:43



нема шанс да ми бъдеш



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Излизам сама с млад мъж на бар [re: OldWitch]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано17.03.13 21:21



E, kak всички разбрахме за РДен:)...и тема с поздрави за теб има даже:)))



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.