Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: :)нови [re: Lira Emerald]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано16.03.13 09:04



Научила съм го след много "проба-грешка". В годините съм била "над нещата" и видях, че така не става. Най-важната дума за мен е "лоялност".



Тема Re: :)нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано16.03.13 09:11



Всичките ми приятелки са свободни, това не пречи да се събираме и да почиваме заедно. Имам предвид с партньора да сте си определили правилата. С годините развих умение да разпознавам на кой мъж мога да имам доверие.



Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.03.13 13:32



Абе .. ще съм благодарна на "жените", които не слагат "жените" под общ знаменател.
Апропо ... жива да не съм, ако знам, че някой мъж е излязъл с мен, щото, в контекста на написаното от теб, е в пълна нищета и .. видиш ли на, аз съм му се изпречила на пътя, белки му запълня някоя дупка. Обидно е ... меко казано. Баластра не съм, а жив човек. За мъжа отсреща важи същото. Което иде да рече, че някои "жени" отиваме и сме нейде, щото искаме ! и ... оправдания не са ни нужни.







Тема Re: :)нови [re: вoлнa птицa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано16.03.13 13:35



Tочно това казах в темата на Милейди-то. Че най-важното условие за един сполучлив брак/съжителство е да познаваш добре и себе си, и бъдещия си партньор преди да сте се 'разписали' в гражданското.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на барнови [re: Beщицaтa]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано16.03.13 17:42



Всъщност ми е симпатичен, затова исках да се видим. И НЕ ОЧАКАВАХ че той очаква нещо друго. Очаквах да се бъзикаме, да го дразня, той мен да дразни, да се хилим и т.н. както в училище. Но всъщност се получи доста по-различно, не знам защо. Говорихме си по-сериозно околкото ми се искаше. Като че ли той го беше взел насериозно и не смееше да ме избъзика да се не засегна.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: :)нови [re: Lira Emerald]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано16.03.13 18:24



Аз бая се поскитах и поблъсках докато проумея някои истина за брака и живота като цяло. Добре, че не се жених че до сега да имам 3-4 развода зад гърба си. Не че не бях няколко пъти на ръба да скоча, ама за мой късмет все нещо се случваше в последния момент и се разваляше плана.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: :)нови [re: вoлнa птицa]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано16.03.13 18:40



Какво значи над нещата би ли ми обяснила, че винаги съм се чудила това хубаво ли е или не. Оставам с впечатление че хората го използват вместо Не ми пука

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: :)нови [re: OldWitch]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано16.03.13 19:04



"Над нещата" съм била, когато не съм била изцяло отдадена в една връзка, дали ще си изневерим не е било много важно.



Тема Re: Излизам сама с млад мъж на бар [re: pravil_nick]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано16.03.13 19:46



... ако на мен отговаряш, то постът ти звучи доста странно, някак без връзка с написаното от мен... ако по принцип искаш да кажеш нещо, що ми пишеш на мен незнам... не слагам жените под общ знаменател, инак рискувам да попаднем на едно място с тебе, което е твърде напрягащо ме обстоятелство:) надявам са разбираш от майтап:)

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Излизам сама с млад мъж на бар [re: OldWitch]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано16.03.13 20:02



Точно това имах предвид, Ники, че ти и той сте с различни очаквания. Гледай да не нараниш някого. Знаеш, че няма да ти е приятно.

Надявам се, че си си изкарала чудесно на рождения ден и си получила прекрасни подаръци. Децата подариха ли ти нещо?




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.