Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Какво ще правите...нови  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.12.12 14:33



... ако по Коледните и Новогодишните празници ви се обади онази, Голямата Любов,
която ви е разбила сърцето преди 20-30 години и поиска да се видите на вечеря?



И ако с костите си усещате, че това не е просто куртоазия и учтивост, а нещо...повече?
Не ви ли наляга ужас и смут... и изобщо - кво правите?!?

И да се разберем отсега - това не е моя дилема, а на една приятелка...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 29.12.12 22:31.



Тема Re: Какво ще правите...нови [re: MamaNetty]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано29.12.12 14:44



От сега да се разберем!... аз такива дърти приятелки нямам!

Преди 20-30 години... хм:-))))



Тема Re: Какво ще правите...нови [re: MamaNetty]  
Автор danaia nn ()
Публикувано29.12.12 14:50



Не се сещам нещо някой да ми е разбил сърцето преди 20-30 г.
Това значи ли, че аз трябва да се обадя





Тема Re: Какво ще правите...нови [re: MamaNetty]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано29.12.12 14:57



Боже, и тоя не е правил секс скоро


Тая Коледа една еблива излезе...



Тема Re: Какво ще правите...нови [re: MamaNetty]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано29.12.12 15:48



Боже, колко тривиално бих подходила, чак ме е срам... Ще му пожелая весели празници и толкова.

Такива разбити сърца от преди 20 години вече няма (поне при мен).



Оказа се, че най-доброто лекарство за разбито сърце е някой мил, любящ, нежен и страхотен мъж, какъвто въпреки всичките си писания, все още имам до себе си. (макар и за малко в реала). Той, заедно с късно откритата от мен обич в истинския смисъл на думата, се оказаха истинска панацея за душичката ми.

Извини ме, че се отклоних от темата, но съм настроена по-скоро романтично-оптимистично и такива стари разбивачи на сърца хич не ме вълнуват



Тема Re: Какво ще правите...нови [re: MamaNetty]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано29.12.12 15:50



Големи, колко да са големи тези любови, нали всяка следваща е по-голяма от предишната?

Та, бих се появила на приятелска вечеря, но нищо повече. Така де, аман от големи любови, вече обичам само себе си.



Тема Re: Какво ще правите...нови [re: MamaNetty]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано29.12.12 16:18



Честно да ти кажа - не знам кво бих направила. Нещо не ми се вързва това -разбил ми е сърцето- с приятелска среща. Аз не мога, както е казал поетът "силно да мразя", значи тоя човек, при тая дистанция от време отдааавна ми е просто безразличен. Събирала съм се така с гадже, дет ми е ебало майката, ма кат се разделихме, бяхме на по няма 19, и бяха минали няколко години само, ама ... то минава в графата млади-зелени. Не ми се е случвало, та не знам дали и от любопитство бих отишла.
Иначе дори оня ден се виждах с едно старо гадже, дори преди години съм ти споменавала за него, ма там нещата просто си изтляха някакси от самосебе си, нямаше изпепеляващи рани, или поне вече е останало само хубавото, и спокойно можем да седнем на чашка, по човешки.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Какво ще правите...нови [re: ellynora]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано29.12.12 16:30



Да, де, ма след 20+ години, то кво да си кажем? За разбори е не само късно, ми според мен поне ще е и дразнещо, ако сме се разделили с драма, ако някой е бил много наранен, ми няма как да сме приятели. За децата, времето и политиката мога спокойно и с настоящите си приятели/познати/компания да си говоря. И то кво остана?

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Какво ще правите...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано29.12.12 16:37



Можеш да оставиш на него да обясни за какво иска да се видите на самата среща.

Иначе ти си пееш твоята песен, никой не те спира от нея.
Мога пък да искам да му кажа в очите колко ми е гаден и колко го мразя за това , което ми е сторил.

Редактирано от ellynora на 29.12.12 16:38.



Тема Re: Какво ще правите... [re: MamaNetty]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано29.12.12 16:53



Ужас и смут - не. Бих го приела като предизвикателство. Пък аз съм такава, че да не ми хвърлят ръкавицата.

Това не значи, че ще се хвърля безразсъдно, ей така. И аз имам чуство за самосъхранение. При всики положения бих си подсигурила път за отстъпление. В случая бих сменила вечерята с кафе по някакво, никакво време. Вечерята е дълго мероприятие и ако стане досадно, някак си не върви да си зарежа салатата насредата. Кафето мога да го пия и с една цигара, и с пет, според ситуацията и колко, и дали още ми въздейства чара на този.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.