Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 07.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Неделя Сутрин : Размисли и Страсти :)  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано16.09.12 09:19



Подобно на децата, които се готвят за първият учебен ден випуск 2012/2013...на мен като поотраснало дете ми се налага да се настройвам за работа.
Досега бях отпуска и наистина отпуснах каиша


Срещам големи проблеми да се настроя, че от утре вече съм обратно на работа.

Седя и гледам как съм обърнала къщата с главата надолу с идеята, че "Отпуска съм - утре ще оправя" Не останаха налични дни с надпис "утре" Ще се наложи днес да се действа.

С какво точно да се само-мотивирам се чудя?

Че да си подреден, активен и действащ елемент е много полезно и градивно ?

Подкрепа моля !!! Мотивиращи музики, реплики и каквото се сетите.... че да има с какво да се разсейвам успешно

Мисля да поканя Pink за компания, защото е една такава буйна мадама..... и се сетих да ви черпя с един хумористичен клип със заглавие "Моля не ме изоставяй"....



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Неделя Сутрин : Размисли и Страсти :)нови [re: Jolee]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано16.09.12 10:49



Понеже ми се е случвало (по различни поводи и причини), та знам.... като не ти се прави нищо, нищо не може да те мотивира, освен единстваната думичка "ТРЯБВА!"

Ако наистина трябва, а не си в състояние - изпиваш "две кофи кафе". (ако пиеш кафе), пускаш си някое любимо парче и започваш.....





Тема хъм... с къщатанови [re: Jolee]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано16.09.12 10:54



е като с връзките и работата - редовно трябва да полагаш своите усилия... да не чистиш 14 дни... хъм! не съм сигурна, че и Пинк ще ти помогне да се справиш бързо, но поне в края на деня ще е чисто (ако зарежеш интернета, де!

)!

Щом музиката ще е ню-пънк, от мен БЕЗ СЪМНЕНИЕ -



Тема Re: Неделя Сутрин : Размисли и Страсти :)нови [re: Jolee]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано16.09.12 10:58



Перфектно за домакински дейности.
Следва се ритъмът и се работи в такт...






Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: за "трябва":)нови [re: Gyly]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано16.09.12 11:09



Гледах снощи по Виасат Хистори филм за кралиците "Вълчици" в Англия. Имат предвид кралиците след Хенрих VIII -Джейн, Мери и Елизабет.

Та специално за Елизабет I разказвайки водещия как на 69г. се разболяла от флуенца /тя всъщност умира от нея/, но непрекъснато се разхождала и не искала да се лекува, защото имала важни държавни дела.
Лекарите тичали след нея и и казвали: "Трябва да легнете, трябва да се лекувате!"
Елизабет отговаряла: "Как смеете на една принцеса да казвате -"Трябва"...ние не сме подчинени на тези ваши закони!"



Та преди да употребиш тази заповедна форма:)...информира ли се клубарката с какъв статут е?



Тема Re: Неделя Сутрин : Размисли и Страсти :)нови [re: Jolee]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано16.09.12 11:17



Гледай сега шопът си го е казал: "Ако една работа е спешна, ще я свърши някой друг, ако не е, ще почака"...наблегни да си изгладиш дрехите за утре, да си оправиш маникюра, прическата, ако трябва...кефи се и си иди спокойно на работа:)...и без това първите дни след отпуск са най -стресиращи, доказано е:)...що си образуваш напрежение зорлем?:))

Е идват следващите събота и неделя...време , свободно, колкото искаш...тамън, ако са те нервирали в работата ще си го изкараш на домашните задачи с образувания адреналин!

Съветът ми е...кефи се и гледай маникюра да ти е добре


Редактирано от Lira Emerald на 16.09.12 11:19.



Тема Re: Неделя Сутрин : Размисли и Страсти :)нови [re: Gyly]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано16.09.12 11:33



"ТРЯБВА" звучи като предупреждение преди да те жигосат....

Добре, че не добави и "За след 30 мин", защото щях да си помисля, че шефа ми тайно ме дебне от неделя още и се представя за теб.....



Но тъй като споделяш, че и на теб ти се е случвало съм по-спокойна.....

...и има много правота в думите ти ...

Сега остава освен "Трабва-то" да прибавя и едно "Добре изпълнено"



.... докато ви чакам да се появите ....от скука отметнах това онова

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Неделя Сутрин : Размисли и Страсти :)нови [re: anbra]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано16.09.12 11:37




Как успя да ме надушиш какви ги обичам !?!

Ето още един такт достоен освен за оране, копаене, къртене и всякакви други строително, ремонтни тежки трудови дейности

Даже клипа започва с един култов шамар ....



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: хъм... с къщатанови [re: parvaty]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано16.09.12 11:44



Ми не съм много сигурна, защото ми се е случвало да ми се правят забележки, че прекалявам с усилията ....



....плюс това, когато живееш с минимален брой вещи на приемлива квадратура за 14 дни не са големи щетите

Иначе много добре улучи групата

Тия представяш ли си какво чистене ги чака :



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: за "трябва":)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано16.09.12 11:47



Определено съм от принцесите, които обичат маникюра.....

но лошото е , че Кралицата Майка Ми ...ме извести, че има шанс да намине ....което означава, че ако не оближа всичко на момента има риска да ми бъдат припомнени греховете ми от детското креватче, до приликата ми с най-зловещите представители на родословното ми дърво



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.