Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: за "трябва":)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано16.09.12 15:25



Е, аз да не съм го казала на нейно Величесто, казвам го на себе си... пък дори и да съм английската кралица - все тая,

едно нещо като трябва да бъде свършено ще бъде свършено, ако ще и да съм мъртва от умора.



Тема Re: Неделя Сутрин : Размисли и Страсти :)нови [re: Jolee]  
Автор Факличка (fuego)
Публикувано16.09.12 21:38



утре имам ученичка, но незнайно защо рева кат магаре...карахме се с тази жена, и ми е мъчно яко днес, и не само днес де





Тема Re: Неделя Сутрин : Размисли и Страсти :)нови [re: Jolee]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано17.09.12 01:17



ами то вече е много късно, но аз да споделя моя опит
тъй като последните неделни вечери са ми мноооого нервни поради настъпването на понеделника, тази вечер открих, че изяждането на 100 гр. от любимия шоколад, ми действа като приемането на една супена лъжица 'майната му'
е, само половин час продължи действието му, но все е нещо



из записките на служителя:
"По-бързо от почивните дни свършват само парите!"



а шефът ми очаква утре да съм свежа и работоспособна... а на мен не ми се ляга... а утре още повече няма да ми се става...

уфффф

Редактирано от тpънчeтo на 17.09.12 01:21.



Тема Re: Неделя Сутрин : Размисли и Страсти :)нови [re: Jolee]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано17.09.12 01:38



3 седмици, в отпуска и почивни дни и след работа пренареждам гардероби и шкафове.. Вчера, доволна от постигнатото, и пред ремонт пъхвам една последна дреха и ....... гардеробът издава звук хъъъъъъъъъъъърррррррррр и пада върху мен, а аз пазя три китари. Това ми беше важното.

Днес големият ми син възмъжа, направи рафтове, служи си с чаша вода за нивелир и куп други.

В момента спим почти на палатка. Но всички са щастливи, защото знаем какво е труда



Тъпо е, но каквото не си направил с ръцете си, не мжеш да го оцениш. И "утре" е забавно понятие



Тема Re: за "трябва":)нови [re: Jolee]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.09.12 08:16



Джоли, боли само първия път. После мама кротко ще се впрегне да почисти. Изпитано е. Това като имаш предвид, че моята майка е дева и не търпи грам разтурия.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Неделя Сутрин : Размисли и Страсти :)нови [re: Jolee]  
Автор won (cool)
Публикувано17.09.12 15:39



Ще се справиш!
Тия са на другият полюс, ама им е гот!




Growing old is mandatory; growing up is optional.

Тема Re: Неделя Сутрин : Размисли и Страсти :)нови [re: Jolee]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано17.09.12 22:19



А сега как си понеделнишки?



Първите няколко дни след отпуска човек е някак все още "летен". Давай по-спокойно и усмихнато.



Тема Re: за "трябва":)нови [re: Jolee]  
Автор Beщицaтa (smilestears)
Публикувано17.09.12 22:21



Принцесите се затварят в кули. Те навестяват отвреме навреме Кралиците Майки и никога не пускат Кралиците Майки в кулата си, за да не падне от високо, не за друго.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.