Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво да каже...нови [re: chavdar4e]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано16.06.12 23:14



Много и все повече стават)).....познати и непознати Човеци))



Тема Re: ъ??нови [re: Aлиca.]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано16.06.12 23:17




Хе-хе... напиши едно доносче - Киро с удоволствие ще вземе отношение по темата.



Тема Re: Какво да каже...нови [re: tia9]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано16.06.12 23:26



Аууу, знайш колко вярвам в това. И че повикваш това, дето, трябва да се обади...Мога с часове да говоря


Но твърдо вярвам в човещината



Тема Re: ъ??нови [re: 4usmivki]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано16.06.12 23:35



Всяка наглост си има граници.



Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: Gyly]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано16.06.12 23:59



Мда...минахме в другата крайност! С декларативен тон да обясняваме на имигрантите правилната линия.
В този клуб, като гледам, сме 50 на 50. И какво правим?



Тема Re: и аз...нови [re: chavdar4e]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано16.06.12 23:59



..обичам да съм около роднините за да ги тормозя

, а съм заминала, а са се зарадвали...ТЦ!



Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: Gyly]  
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано17.06.12 06:35



Навсякъде е трудно, но по различен начин.



Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: Gyly]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.06.12 08:49



Признавам, не съм чела абсолютно всичко от другата тема, тъй като, освен зърното, в нея се е събрала прекалено много плява.

Честно казано, чела съм доста други теми не в този клуб, в които ясно си личи известна неприязън ли, упрек ли, състезателност ли, комплекси ли, де да знам, на българи, живеещи в родината си, спрямо такива, които са някъде по света. А пък в темата тук има твърде много емоция, доведена до истерия и обидчивост в името и от името на целокупния народ, което ми се струва излишно.

Мисля, че всички трябва да уважаваме различния избор. Ясно е, че мнозина от тези, които са избрали да напуснат България, за малко или завинаги, не са го направили, защото в България им е било достатъчно добре или са мислили, че в отечеството ще има скоро условия да реализират мечтите и надеждите си, така че е логично в погледа им "назад" да има и малко гняв, и критика, че даже и малко отрицание понякога. Има и хора, които са напуснали, защото в идеите си за начин на живот са се чувствали "емигранти в собствената си родина", а са виждали, че у нас нещата се случват мъчително бавно. Не можем да очакваме, че мнението им за българската действителност ще бъде с аромат на цветя и рози и тук- там носталгия...

И изобщо, прекалено много драма ми се вижда да се влага в темата.


Редактирано от PipilotaV. на 17.06.12 09:16.



Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: mirror_]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.06.12 08:52



А бе, такива теми дежурно минават през емоции, които замъгляват разумното говорене и приемане на някакво критично виждане за самите нас.

А пък че е винаги много лесно да си сам някъде по белия свят и да започнеш живота си от А, даже и да си се озовал в самия рай, е мит. И е много странно, когато в мненията си за нещо, което не познаваме, изхождаме в края на краищата, от някакъв ужасен "провинциализъм"...(последното не е към теб персонално, Джили)


Редактирано от PipilotaV. на 17.06.12 14:28.



Тема Re: Какво да каже... [re: chavdar4e]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано17.06.12 11:33



И че повикваш това, дето, трябва да се обади.. Не само вярвам, не само към определено човек, а такава нагласа се връща по този начин и от непознати. Толкова хубави неща ми се случват непрекъснато, толкова добро от хора с които нямам близък контакт или не ги познавам.......чак се чудя с какво съм го заслужила.........и всичкото добро на роден език






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.