Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: ъ??нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано18.06.12 19:17



Не, прекалено много е матрялът! Кое по-напред.
С химия се занимавам, голям майтап пада!



Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: coffeemate]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.06.12 19:58



американците имат национална държава по-дълго от българите.
Не забравяй, че нациите се формират 18-19 век.



Гледам, че си жертва на клишетата за американците, ама това са само клишета.



Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: Koм]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано18.06.12 20:03



ще ме умориш...





Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: coffeemate]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.06.12 20:25



нали? Представяш ли си - когато Паисии Хилендарски е писал История Славянобългарская, подразнен от гърчеенето на неразумните юроди, които са се срамели да се нарекат българи - по същото туй време Томас Джеферсън е писал декларацията за независимост, а пък 6-7 години по-късно 50-на фермера са подписали конституцията на САЩ.





Тема Re: ъ??нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано18.06.12 21:03



Йеессс!

WALL·E


Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: Koм]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано18.06.12 21:17



е не мога да се сравнявам с твоите познания относно америкаската история, ама и вече сериозна в тоя разговор не мога да бъда.
та
казваш 50-тина фермери са подписали конституцията, докато останалите са си избирали селищата за живеене според шерифа...
аз може да робувам на клишета от американските филми, ама първати /май тя беше/ е напълно права- ти си зомбиран

спри да си включваш телевизията и да ползваш асансьорите.

а Паисий Хилендарски и сега сигурно се обръща в гроба си като гледа какво плюене пада от някои глобализирани българи..



Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: coffeemate]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано18.06.12 21:33



... ама затова пък, стария Том Джеферсън е горд сигур и не мърда в гроба:))) хай, стига толкоз спорове, както е казал Данте: надежда всяка тука оставете:)) А какво е казал Т. Джеферън по въпроса с безсмислените спорове незнам:)) но е било нещо от рода на "не съм от тях, как Сийке, аз съм по така"... тц, забравих , че не е бил много устроумен:))

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано18.06.12 21:40




Така е. Спирам вече и то окончателно!
Аз казах. ХАУ!



Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: Koм]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано18.06.12 21:43



Извини ме, че отговарям чак сега, но нямах възможност да се включа по-рано. Не е към теб, ако беше, щях да ти отговоря лично. Просто почувствах необходимост да си кажа мнението. А, както съм написала още в заглавието на темата - предната ми се стори вече твърде дълга и знаех, че едва ли някой ще прочете точно пък моето мнение

Та.... затова. И тази е вече достатъчно дълга, не съм подозирала, че ще предизвикам подобна логорея.



Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: mirror_]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано18.06.12 21:47



На никого не обяснявам правилната линия. Просто изказах собственото си мнение. И, ако сте забелязали - не цитирам ничие мнение (по-скоро цитират моето с обратен знак).
Не знаех, че е противопоказано да си кажа и аз (най-после) мнението. Но щом това ви дразни, обещавам повече да не се обаждам, непопитана.






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.