Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мдааа,нови [re: Aлиca.]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано19.06.12 16:58



Особено към Ксинг, това преекспонирано откъм емоция изказване е твърде неуместно. Трябва човек да е доста предубеден, за да не усети, че на него твърде много даже му пука за България, ако и често да заема позата на мрънкач, пък и, доколкото знам, доста често е тук. Има разлика между критика, в която има болка, и злорадо критикарство. А за да критикува родината си, човек няма нужда от позволение.

Вербален и анонимен терор? Българофоби? WTF?


Редактирано от PipilotaV. на 19.06.12 17:04.



Тема Re: Мдааа,нови [re: PipilotaV.]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.06.12 17:05



Когато чета ясни и на грамотен български написани изявления, не си служа с "усещания" за предполагаеми настроения, за да анализирам написаното.

Емоционалната носталгичност и болеене за реални проблеми може да бъде изразена по друг начин. По много други начини. То, да е любовна поезия, елегия или роман, че да повъздиша човек в унисон с вълненията на лирическия герой.

А за да критикува родината си, човек няма нужда от позволение.

Да се реагира на критики - също няма нужда от позволение, нито от оценка на реакциите.



Тема Re: Мдааа,нови [re: XlNG]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.06.12 17:08



Когато аргументите свършат, започват личните нападки. Познато ми е отнякъде.

Познато ти е от една предишна тема на Джили, от неаргументирани лични нападки с автор Ксинг.
Да ти опресня паметта с линк?



Тема Re: Прочетох много внимателнонови [re: Aлиca.]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано19.06.12 17:12




Алисо, неудържима си.
Трябва да нарекат тайфун на твое име.



Тема Re: Прочетох много внимателнонови [re: Aлиca.]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано19.06.12 17:16



мда. да си дойдем на думата





Тема Re: Глупостинови [re: Aлиca.]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.06.12 17:30



последно - ще ме подминаваш ли или няма, че останах без чорапи?
Държа да ти напомня, че мога само да ги разплитам от мъка - не мога да ги плета обратно всеки път като решиш да спреш да ме подминаваш.





Тема Re: ъ??нови [re: Caра]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.06.12 17:36



Ха-ха... Значи викаш ей така избра първия ти постинг тук да е анти-циганистки, ам?





Тема Оффтопикнови [re: Aлиca.]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.06.12 17:40



гледам, че си пуснала доноса до амина, а?
Браво!



Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: copadevino]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.06.12 17:43



Ми - и двете истории са ми интересни - в случая отговарям на Кафеджийката, щото тя изглежда знае за американската история само от филмите на Клинт Исдтууд, обаче - въпреки това смело прави изявления.



През средните векове не е имало нации.



Тема Re: Прочетох много внимателнонови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.06.12 17:48



по скоро психическо разстройство някакво... ай да не е направо болест, че такива вече има.






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.