Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: Gyly]  
Автор Melany99 ()
Публикувано16.06.12 22:36



Уфф, много дълго Джили!



Аз само да кажа, че тези които много мрънкат по български форуми, може би по този начин изразяват носталгията си и нежеланието да са там, където са в момента.





Тема ъ??нови [re: Gyly]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано16.06.12 22:40



Незнам защо съществува подобна тема въобще.

Всеки има право да живее живота си както иска и където иска. Всеки иска да живее по-добре и си търси щастието. Дали ще е в България и по света, хората сме толкова различни, отдавна не сме тухли в стената. Всеки има форма и възприятие.

Какви са тея глупости.

Разбира се ,че ако се чувстваш добре в БГ, ще си там. Ако се чувстваш добре на Майната си, ще си там.

За кво говорите въобще??? Недоумявам.



Devil may cry...

Тема Re: ъ??нови [re: милейди]  
Автор crystalkyle (член)
Публикувано16.06.12 22:41



е а де......





Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: Melany99]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано16.06.12 22:44



Меланийо, нали знаеш, че безкрайно те обичам?!?





Тема Re: ъ??нови [re: crystalkyle]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано16.06.12 22:48



Както и да е,

...отивам да се занимавам с нещо по-смилслено, като...

да си ближа сладоледа



И без тва ми е време за десерт

Devil may cry...

Тема Re: Какво да каже...нови [re: chavdar4e]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано16.06.12 22:54



...повече човек! .......



Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: chavdar4e]  
Автор Melany99 ()
Публикувано16.06.12 22:54





Редактирано от Melany99 на 16.06.12 23:15.



Тема Re: ъ??нови [re: милейди]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано16.06.12 23:09



За ето това мнение е цялата разправия:

България е малка и много консервативна страна. Въпреки отварянето в последните 10 години - мнозинството от българите си остават затворени ксенофоби, които са убедени, че големия-страшен свят има пъклен план да им направи нещо много лошо. Или - ако не е големия-страшен свят - то тогава е някой вътрешен враг - напоследък на мода са циганите, през 80-те бяха турците, за които всички бяха убедени, че искат да се връщат с танковете. През 70-те бяха пък помаците. За по-рано не си спомням но - няма начин да е нямало други - я буржоазията, я комунистите. Колкото по-затворено е едно общество - толкова са по-силни тези страхове. България е особено тежък случай, защото хората не знаят езици и дори и когато пътуват навън - пак са откъснати и консервирани в малки общности от себе-подобни.
От там насетне - това се проектира по асоциация и върху емигрантите - "щом света ни гледа нас като втора ръка - значи гледа и тях".

Големия проблем според мен е, че тази консервативност води до приемане на неща, които иначе биха били неприемливи само защото са "наши". Например - мутренската култура, корупцията, дискриминацията, мръсотията и т.н. все неща, срещу които уж всеки е (на думи), но на практика - застава зад мутрите, дава подкупи, псува циганите и си хвърля буклуците през балкона, защото - това си е "наше".

Ей - такива разхвърляни мисли ми навя твоята тема.




Аз твърдо отричам да се припозная в горното определение за българите, живеещи в България, заедно с цялото си семейство, включително и членовете на фамилията, които живеят постоянно в чужбина и децата им, моите племенници от смесен брак.

Считам това мнение за лична обида към мен и семейството ми, а авторът му - чужденец, който преднамерено засяга с такива твърдения българите, живеещи в България публично и в български форум.

Мисля, дали да не поканя админа Киро да вземе отношение по темата.



Тема Re: Какво да каже...нови [re: tia9]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано16.06.12 23:11



Човеци, да, много хора не вярват, че ги има, а аз постоянно обяснявам колко Човек има наоколо





Тема Re: ъ??нови [re: Aлиca.]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано16.06.12 23:12



Прекалено навътре го взе.

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.