Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: copadevino]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано19.06.12 12:04



хич не ти трябва да се захващаш с този разговор


вервай ми



Тема Не е ли излишно?нови [re: Gyly]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано19.06.12 12:04



Не е ли излишно да се спори на подобна тема?
Какво значение има кой къде живее, какво рабити, колко печели? Ми всичко това е въпрос на възможности и личен избор.
Хората сме различни и съответно предпочитанията и възможностите ни са различни. Не е ли по-добре светът да е шарен?

Комплексарски ми изглеждат напъните да си мерим паспортите, зелените карти или там с каквото сме се сдобили.

Напълно разбирам предпочелите да живеят в и извън България - така им харесва.



Не мога да разбера мотива за гордост, че живееш или не живееш в България.

Редактирано от ЛAMБИ на 19.06.12 12:05.



Тема Re: ъ??нови [re: Aлиca.]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано19.06.12 12:35



не чета редовно тук, както съм споменавал. Линкна ме една друга клубарка.
Моето отношение е...Кочмо(грешката-вярна - б. авт.

) да го формулирам така: "Значително се надценява в собствената си преценка относно умствените си способности". Или "мнозина биха се съгласили, че е доста тъп", разбира се, аз ще се разгранича от тези груби думи.
Ако прекали(макар освен едно полу-тролско мнение на неособено интелигентен виртуален образ, аз не виждам друго) - сигнализирай на съответните модератори. Личен съвет: не го вземай толкова навътре. Защо? Виж горните евфемистични изрази. Повтарям, може той, Бозата, Мозата или Караджата да го мислят за мноого умен, но елементарно прочитане на негов постинг с горните латернаджийски "тези" отхвърля едно подобно допускане. Цигани, турци, ксенофобия, затворен свят. Това са някакви углавни клишета на доста плитък ум, който дори не е способен да измисли някаква собствена теза. И ти се обиждаш от това?



Тема пснови [re: Киро]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано19.06.12 12:35



не ми отговаряй, че не знам дали/кога ще погледна пак темата





Тема Re: ъ??нови [re: Koм]  
Автор Caра ()
Публикувано19.06.12 12:37



Ти ще мълчиш и ще отидеш в ъгъла, където да се чудиш с коя служабна ултра ВИП карта да си платиш мега досаднаия си обед/вечеря/седянка/матине, пък ние ще продължаваме да се страхуваме за бабите и дядовците ни, изнасилвани и пребиване за 5 лева.
аре



Тема Re: Не е ли излишно?нови [re: ЛAMБИ]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано19.06.12 12:47



Присъединявам се. И не разбирам особено цялата пяна по въпроса.






Тема Re: Мдааа,нови [re: XlNG]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано19.06.12 13:00



"Каравелов, Раковски, Ботев, Левски и Караджата"

Ще те обявя в дискриминация, ако не посочиш поне един циганин-революционер сред горе изброените. Може и да не е толкова изявен като тях.





Тема Re: ъ??нови [re: Koм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано19.06.12 13:27



Какво ми светна преди малко. Не е възможно, щом в една държава половината работоспособно население е от българи+други по-малки етноси, а другата от цигани...т.е. 50 на 50, това да е дискриминация. Нещо бъркаме. Конкуренция трябва да се казва.





Тема Re: Не е ли излишно?нови [re: ЛAMБИ]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано19.06.12 13:32



Спорът кой къде и защо живее разбира се е излишен. Спорът се развихри поради назидателния на моменти тон на другарите зад граница. Подобен назидателен тон, честно казано, дразни и мен. Не че не виждам собствените ни кривини.



Тема Re: Не е ли излишно?нови [re: copadevino]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано19.06.12 14:15



Въпрос на гл. точка.
Напрежението идва от някаква обремененост. Едните се чувстват много смотани, че не са емигрирали, а другите за много велики, че са го направили

и в двата случая е избиване на комплекси.

Голем срам... цялото ти "АЗ" да се гради на толкова измислена основа, явно тези хора нямат за к`во друго да се хванат...




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.