Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:27 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Хе, хенови [re: Koм]  
Автор Gemilla (различна)
Публикувано18.06.12 23:51



Да, бе. Преструваш се, признай си.





Тема Re: Глупостинови [re: Aлиca.]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.06.12 00:00



Не ми приемала извиненията - ами - както и друг път съм казал - обещавам да си разплета чорапите от мъка веднага щом се прибера.



Пък и на теб няма какво да се извинявам - мислех, че не си ксенофоб, защото няколко пъти си се изказвала нормално за циганите, но явно не само си, ами си и войнстващ такъв. Ако имаше малко власт - сигурно щеше да ни разпънеш на кръст. Или най-малкото да ни обявиш за изменници на родината, както се опита да направиш вече няколко пъти.



Тема Re: Хе, хенови [re: Gemilla]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.06.12 00:01



не, бе... специално за теб - обещавам да си монтирам едни крила на гърба и да ходя така вече.


Предлагам да ми викаш Арахангел Ком от сега нататък.



Тема Re: ъ??нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.06.12 00:03



Ми - скочиха веднага след първото ми мнение.





Тема Re: Хе, хенови [re: Koм]  
Автор Gemilla (различна)
Публикувано19.06.12 00:08



Трогателно е това. Ще ти викам каквото пожелаеш, само да няма засегнати.





Тема Re: Глупостинови [re: Koм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.06.12 07:15



Извинения приемам, когато са искрени и ги поднася човек, осъзнал защо е сбъркал.

Твоите са лицемерни и смънкани заради изгодата да не си затвориш вратичката за писане тук. След всички реакции спрямо истинското ти мнение за българските клубари, които си правят труда да ти обръщат внимание и досега са се отнасяли приятелски и с доверие към тебе.

Сега, за да измамиш останалите четящи, че Алиса е крива, пък Ком бял и пухкав, с цялото си нахалство ми приписваш ксенофобия.

Истината е, че ти, Коме, от години нямаш нищо общо с България, реалната ситуация в България, проблемите на българите в България, и с положението в Европа също. Но се правиш на специалист и морален съдник по наши вътрешни въпроси, за да доказваш нещо на себе си. И ползваш българите от дир. бг за опитни зайчета и наивни доброволци под ръка, готови да те разтушават в скуката ти.

Самата реалност е, че си чужденец по местоживеене и мислиш като чужденец. Недобронамерен чужденец при това.
Ако си засегнат, докажи обратното. Припознай се в собственото си определение за българите, щом настояваш да си българин. Няма да го направиш, защото не ти изнася да се откажеш от позата на превъзхождащ съклубниците си и голям авторитет.



Аз мерси, че свали маската на привидната си политкоректност и недвусмислено показа що за човек си. Винаги е полезно да се знае кой всъщност стои зад определен ник, спестява внимание и енергия при четенето му.



Тема Re: Глупостинови [re: Aлиca.]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.06.12 07:29



Абе - ти четеш ли се изобщо какви ги пишеш? Каква си ти - дето ще ми казва дали съм българин или не? Никаква не си. Как ли пък няма да седна ей сега точно на теб да доказвам, че небето е синьо.
Имай си свое мнение - живей си с него, ако искаш си напиши с големи букви, че Ком е чужденец и си го гледай всеки ден.

Пък ако спреш да ме четеш, хеле пък и ако спреш да пишеш за мен - направо цена няма да имаш - баси смешната заплаха.



Редактирано от Koм на 19.06.12 07:37.



Тема Re: Глупостинови [re: Koм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано19.06.12 07:42



Аз съм българка, която непрекъснато живее в България. В българската реалност. И с начина си на живот допринася за тази реалност. Аз съм жива част от България такава, каквато Е в настоящия момент и такава, каквато ЩЕ БЪДЕ.

По-стабилна позиция от тази, за да преценявам кой и доколко е българин и кой - не, няма. Ти не си в такава позиция. Не оспорвам българския ти произход, а националната принадлежност, националната идентичност и националния ти принос. Безплатен обяд няма - щом си се отказал доброволно от активно участие в процесите, ставащи в една държава, губиш правото да съдиш гражданите и.



Тема Re: Глупостинови [re: Aлиca.]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано19.06.12 07:53



ти нали щеше да ме подминаваш? Що не вземеш да дадеш пример на пшодминаване...





Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: anbra]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано19.06.12 08:33



Благодаря ти, че си го споменала!
Кой знае.. стои и ни гледа през нета кви ги къдрим


/шегувка/




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.