Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Re: ъ??нови [re: Aлиca.]  
Автор Gemilla (различна)
Публикувано18.06.12 23:00



Не бе, жена.
Тяхната мисия не е да променят, само да ни отворят очите на нас слепите. Те от дистанция са прогледнали и вече ги виждат нещата ясно, затова ни ги обобщават и ни показват обективната истина, която е светлината в тунела, невидима за нашите слепи очи. Загрижени са за нас.

Давай да им благодарим и да запрятаме ръкави за действие.





Тема Re: ъ??нови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.06.12 23:10



"Изключения" не е правилната дума. "Малцинство" ще подхожда повече за случая. Да, нормалните и интелигентни хора са малцинство тук, но не са изключения. На чистенето на София един куп кучкари бяха излезли да почистят поляната, на която си разхождат кучетата. Е, някой идиот съсипа труда им няма и месец по-късно като стовари цял чувал с боклуци по средата. Ти ще забележиш чувала, защото при вас, ако се яви такъв, някой ще го отнесе, поради което просто няма да стои там, а аз забелязах хората, които чистят, защото не съм дошла за една седмица, а ги виждам всеки ден.
Има една дупка на тази поляна, в която рискувам да се убия всеки ден. Ако дойдеш, ти ще я забележиш и ще кажеш, че сме тъпаци, щом търпим тази дупка да я има. Аз пък знам колко пъти съм се обадила в общината да я махнат, ама файда няма.
В този клуб не мисля, че пишат хора от болшинството (сигурно има и изключения). Те компютъра го използват, само за да си пуснат чалгата.
Пишейки всичко това, което написа тук, ти накриви шапката на това болшинство, но за сметка на това обиди точно нормалните хора.
Ако това те забавлява, няма лошо.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 18.06.12 23:13.



Тема Re: ъ??нови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.06.12 23:16



ако съм обидил някой лично с генерализацията се извинявам Хубаво е, че си пречупи ината, за да кажеш това.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Глупостинови [re: Gemilla]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.06.12 23:31



каква мисия, какви 5 лева - тук е дискусионен форум и всички си чешем езиците...ъъъъ... дискутираме, де.





Тема Re: ъ??нови [re: Gemilla]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.06.12 23:33



Доколко Ком е компетентен по европейските въпроси въобще, се убедих в темата на Виливар в клуб 40-50.



Ксинг си е мрънкало, идва си за малко, колкото да се оплаче че нищо не СТЕ променили, откакто се изнесох от кочината ВИ, защото не ми се живее в кочина.

Да идват и да оправят държавата, бе, нали са умни?



Тема Re: ъ??нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.06.12 23:35



не ме забавлява - натъжава ме. Щото вместо да се сърдите на болшинството (както ти казваш) - вие скочихте срещу емигрантите, щото сме забелязали нещо.

Много умно, ако смея да отбележа.



Тема Re: Глупостинови [re: Koм]  
Автор Gemilla (различна)
Публикувано18.06.12 23:38



Ти видя ли го това дето Алиса го е почервенила?
Звучи съвсем в този дух, прозира будителска мисия отвсякъде, не си ли съгласен?



Тема Re: ъ??нови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.06.12 23:38



Защо смяташ, че не се сърдим на болшинството? Защото не спорим в нета с него? Ами, то не е в нета. То е по кръчмите, вкъщи на салатка и ракийка...
Колко души са скочили върху емигрантите и кога скочиха? Просто твоето мнение беше второто в темата и тъй като беше такова, така тръгна темата. Как да реагираме?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Глупостинови [re: Koм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.06.12 23:40



тук е дискусионен форум и всички си чешем езиците...ъъъъ... дискутираме, де.

Тук е български дискусионен форум, основан от българи в България.
Ако си забравил, питай админа.

п.п. аз не ти приемам общите извинения. Като за потребител с претенции да прави анализи на българската психика на живеещите в България, да си съобразявал какво и как пишеш, когато си решил да си чешеш езика.



Тема Re: Глупостинови [re: Gemilla]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.06.12 23:42



видях... Видях, че и ти си написала нещо за някаква мисия и някакви месии. И не мога да свържа двете.






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.