Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Тема Re: ъ??нови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.06.12 21:48



... и че поради горните причини уж ВСИЧКИ са против мутрите, корупцията и мърсотията, но всъщност подкрепят мутрите, дават рушвети и си хвърлят боклука през балкона...
Лично аз казах за себе си, че не говоря езици, с изключение на руски, но това по никакъв начин не ме кара да давам рушвети, да подкрепям мутрите и да си изхвърлям боклука през балкона. Според теб описаният индивид, който прави тези неща какъв е? А ти адресира този пост към всички. Сега вероятно пак ще се хванеш за една дума и ще се направиш, че не си разбрал смисъла, но кой ти гледа.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: coffeemate]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано18.06.12 21:51



Вероятно има защо днес точно да се споменава Паисий - На 19-ти юни - деня на Преподобний Пасий Хилендарски, се навършват 250 години от написването на "История славянобългарска".



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: ъ??нови [re: XlNG]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.06.12 21:51



Просто стандарта не опира само до заплатите, ами и до мисленето. Изискванията тук са много по-високи, нормално е на Кома или мен да ми правят впечатление неща, които мнозина подминават с безразличие Аз също чистя градинките от боклуци ВСЯКА година, и снега чистя ВСЯКА година и когато някой си мисли, че добре, че е той, че да ми каже, че е мръсно, значи ме подценява. Не съм учила в чужбина и чистех и преди да изляза за първи път на екскурзия в чужбина.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: ъ??нови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.06.12 21:57



Ами, да бяхте адресирали постингите си към този, който е казал това, а не към всички.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: ъ??нови [re: XlNG]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.06.12 22:01



Чакай аз да ти кажа. Тази неделя не изхвърлих нито една торбичка чужд боклук от рекичката в Лакатник, защото такъв нямаше. Да не би пък хората да започват да стават по-читави? Нашият боклук си го събрахме и го изхвърлихме в контейнера долу.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 19.06.12 00:37.



Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: coffeemate]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.06.12 22:02



Не разбрах само къде съм зомбиран? В датите ли или в нещо друго?



На мен ми се струва, че по-скоро ти си зомбирана. Какви шерифи, какви 5 лева. Ти изобщо имаш ли представа как е образувана държавата САЩ? За кога - разбрах, че и идея си нямаш.



Тема Re: ъ??нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.06.12 22:30



Е, винаги има изключения, разбира се - идеята беше, че поради косевативността и ксенофобията приемаме неща, които не би трябвало - корупция, мутри и мръсотия... това, че ти лично не ги приемаш - не означава, че те не са норма в държавата.





Тема Re: ъ??нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.06.12 22:33



ми - авторката попита защо така се получава и аз и отговорих. След което всички масово се втурнахте да доказвате, че баш така се получава. Хайде - стига обяснения - ако съм обидил някой лично с генерализацията се извинявам.
Мнението ми обаче остава.



Тема Re: Понеже предната тема е твърде дълга инови [re: Gyly]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано18.06.12 22:34



лошо няма - явно темата интересува всички.





Тема Re: ъ??нови [re: XlNG]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано18.06.12 22:43



Никой, намиращ се в една затворена система, не е в състояние да погледне на нещата безпристрастно. Въпреки интернет и възможност за пътуване, на българина все още му липсва база за сравнение. Свикнали сме с помийката и като не можем я промени, обявяваме я за мила и родна и…. толкоз. А който се осмели да ни посочи някой недостатък или, недай боже, дори се опита да промени нещо, се обявява тутакси за родоотстъпник и изменник. Мен, след почистих една градинка от тухли и бетон, ме обявиха за ненормален. Що съм се бил хабил, сега хората щели да паркират колите си на разчистеното. А в същото време не ни е срам, че на половината от пътищата ни има табелки - пътя е рехабилитиран с пари на ЕС.

И двамата с Ком се правите нарочно на утепани, което не ви прави чест. Всичко, което описваш, е проблем на ВСЕКИ живеещ в България по всяко време на денонощието и се справяме с него по силите си.
Престанете да пишете с обобщения!
Почистил една градинка, прекъсала те е! Ние чистим редовно, а половината комшии са ме намразили, че ги тормозя за писюрлука им.

От Америка и от Германия и баба знае да лае. Заселвате се тук и ежедневно давате челен пример на всички какви трябва да бъдат българските граждани.
ЕЖЕДНЕВНО И ВЪТРЕ В СТРАНАТА.

Коя точно от подчертаните думи не разбра?






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.