Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: бaбa мpaвka]  
Автор бaбa мpaвka (непознат)
Публикувано26.12.10 10:50



Много благодаря за отговорите ви. Ще отговоря подред. Бил е барабанист, но е вече на 60 год. и никъде не може да свири, няма друга професия или квалификация, няма шофьорска книжка евентуално да започне работа като шофьор. Винаги съм го успокоявала,че това е временно състояние, но явно аз съм се терзаела вътрешно и съм го показала по някакъв начин, че това ми тежи.Въпреки чувствата ми към него постоянното мислене за ежедневието ме съсипва. Аз съм прагматика, той е романтика. Винаги казваше,че много ме обича, но само това не е достатъчно. Живеем през няколко къщи и още не си е прибрал целия багаж. Може би е по-добре" всеки в свой дом", явно връзката се е изчерпала, но въпреки това ми дойде като гръм от ясно небе! Не мога да кажа дали изпитвам облекчение или не. Сигурно има значение, че и двамата сме зодия "лъв", не че особено вярвам в подобни неща.



Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: anbra]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано26.12.10 10:53



Винаги виновна, не е смешно, но е като във вица...защо си с шапка, защо си биз шапка.........и никъде няма чувства, права си.

- подпис, а не поздрав


Тема То вече свършило, де, но за в бъдеще да знаете:нови [re: бaбa мpaвka]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано26.12.10 10:56



При случай на мъж с ценна и елитарна професия, които трудно си намира работа и се чувства безполезен и подтиснат, а жена му го издържа, се прави следния номер. Бива изпраскан с домашни ремонти! Няма български дом, чиито обитател/ка пише по форуми, който да не се нуждае от повече или по-малко ремонт. И така, всички доволни.





Тема Re: То вече свършило, де, но за в бъдеще да знаете:нови [re: Phillip]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано26.12.10 10:58



Голяма част сме в блокове и кооперации.....може и общи ремонти да почне. Филипеее



- подпис, а не поздрав


Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: бaбa мpaвka]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано26.12.10 10:59



багажа и беж
ще свикнете по сингъл за нула време

барабанистите си намират работа, ако са много добри
имам пример с барабаниста от софийска опера, личен,
дългогодишен приятел,
от студентски времена

друса в Бразилия, в операта, Централната
като го беше закършил след съкращението друсаше кофражи по Америка,
като строителен работник

запази си семейството, щото и жена му бяха изволнили, покрай съкращения,
архитектка, добра ем, ама криза и се случва всичко

не е твоя човек
бягай!



Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: pravil-nick]  
Автор бaбa мpaвka (непознат)
Публикувано26.12.10 11:01



Когато заживяхме заедно, той започна работа като охрана, с голямо желание от негова страна, каза ми,че не е допускал,че ще работи това в името на любовта. Това беше за няколко месеца, не го удовлетвори, заяви, че друг е причина за напускането на работата. За миг не съм го обвинила. Истина е,че знаех музикантската душа и точно такъв го харесвах, но все пак трябва човек да има някакви доходи. През цялото време явно ми е тежало изказаното и неизказаното мнение на близки и далечни по отношение на ситуацията. Апропо, познаваме се от дълги години, както писах сме съседи. И преди да заживеем заедно е работил друго, но винаги за по два-три месеца. Никого не обвинявам за ситуацията, сама съм си избрала това да се случи, но пак повтарям дойде ми като "гръм от ясно небе". Абе ще ми мине!





Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: бaбa мpaвka]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.12.10 11:01



Срещайте се като гаджета, любовници или както там ще си го формулираш.

Моделът, който предлагам, е работещ.



Тема ми, не е вярно!нови [re: Phillip]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано26.12.10 11:02



не всички пишещи в нета имат нужда от ремонт на дома!

Пък, човека е на 60 години - сигурно е поуморен вече да юрне по ремонти!!!



Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: PipilotaV.]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано26.12.10 11:02



Абе .. ако авторката беше написала темата преди три години, нали се сещаш, как щеше да звучи. "Хора, щастлива съм ! Открих го ! Той е ! Тя е - ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ ! На тия години .. Музикант е, мил, любвеобвилен, прекрасен .. Господи, не вярвам на щастието си .." и т.н. и т.н. И ний щяхме да честитим и да ни става топло, че все пак някой я е открил и е щастлив. И ся .. да открием десетте разлики. Ми .. почти няма такива. Той пак е музикант, пак не работи, още е любвеобвилен и мил, и прекрасен .. с единственото качество, което му е добавено (след 3 години опознаване) - безотговорен. Ми .. следвайки логиката, той и тогава е бил безотговорен. Де спахме аджаба ?!



Пъ Съ: Като минат празниците, рекни за "голямата любов".


Не съвсем живи, но не достатъчно мъртви ...

Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: pravil-nick]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано26.12.10 11:08



Ами, аз мога винаги да се зарадвам за някого, с резерви или без, но точно тези качества, не че човекът със сигурност, няма и други, за мен не са фундаментът за едни траен и сериозен анагжимент. Това може само да породи симпатия, но оттам- нататък...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.