Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: Aлиca.]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.12.10 12:35



забелязваш ли как се отговаря само на мнения, които им отърва или поне донякъде отговарят на това дето са си навили на пръста.

п.п. щях да предложа същото, но тя и той са вече във възраст където изискванията са други, ама нали за любовта на живота говорим

Редактирано от юpaтa на 26.12.10 12:36.



Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: бaбa мpaвka]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано26.12.10 12:37



Абсолютно !


Остави го .. да си иде. Да не се чувства притиснат. Факта, че променяте обстоятелствата, не означава непременно, че е свършила връзката. Може и за теб така да е по-леко. Съвместното съжителство никак не е фундаментално обстоятелство. Важно е да намерите пътя ..


Не съвсем живи, но не достатъчно мъртви ...

Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: юpaтa]  
Автор dariana da (непознат)
Публикувано26.12.10 12:46



Чак пък за любовта на живота

,За поредната говорим



Тема Re: Еее, да, ама не знаех -нови [re: Phillip]  
Автор бaбa мpaвka (непознат)
Публикувано26.12.10 12:47



Много е дОбър в обикаляне на магазините да се намери най-евтината стока,а за осигуровките, тази тема е тера инкогнита, има мнооого стаж - 10-тина години.



Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: юpaтa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано26.12.10 12:47



Не, авторката на темата съвсем възпитано и безпристрастно дава повече подробности, но обичайните непроветрени фусти пак се навлякоха да спамят с умни мисли за лИбовта въобще....което не и помага да си разреши вътрешните дилеми.



Иначе....музикант на близо 60 лазарника, който изтъква като егати компромиса в името на любовта решението си да поработи И като охрана /аууууу, какво падение, мола ви съ!/....не ми е идеалът за мъж.

като имаш предвид, че съм от артистичните среди, но залагам на мъже, за които тежка хамалогия и долнопробна работа няма. ...Пък успешните ми колеги също залагат на подобни по мислене жени.
Щом на един добър, кадърен и вече добре реализиран жудожник /мой приятел/, никога не му е пречело да работи като пристанищен хамалин, и го е правил няколко години в Америка, наравно с "отрепките", не виждам проблема му и на тоя пич от темата. ...Освен в главата, де. Взел се много насериозно нещо и затова се е усъвършенствал в изкуството да бъде готин, атрактивен и романтичен на чужда сметка.

Да му мислят тези, дето лапат мухите по такива мъже!

Извинявай, Мравке, но това е безпощадната действителност.



Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: юpaтa]  
Автор бaбa мpaвka (непознат)
Публикувано26.12.10 12:51



Всяка любов през различните периоди на живота е уникална, за съжаление си мислех,че съм намерила "половинката си", колкото и шербетлия да звучи.

Сигурно съм много влюбчива???



Тема Re: Еее, да, ама не знаех -нови [re: бaбa мpaвka]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано26.12.10 12:52



Което достатъчно ясно показва, че този човек, ако и да е мил и любвеобилен, има проблем с носенето на отговорности и любовта от разстояние може и да ви се получи, но другото- трудно и много компромисно




Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: Aлиca.]  
Автор бaбa мpaвka (непознат)
Публикувано26.12.10 12:57



Няма място за извинение, не случайно се кръстих баба мравка, уж съм "чок отворена" ама се набарбальоках като 18 годишна пикла, но човек каквото сам си направи, никой не може да му направи. Имало е да се случи, станало е..... И все пак не съжалявам, малко инат падам. Станах на толкова години и все с рогИте напред.



Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: Aлиca.]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.12.10 12:58



нищо против авторката на темата, само дето ми се струва че разбира живота си с този човек и при тези обстоятелства и въпреки това иска да ги промени.



Тема Re: Пак ли се прецаках?нови [re: Aлиca.]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано26.12.10 13:00



Лисано!
ставаш ми все по-симпатична с тия писания, нищо,
че си луда по докторски диагнози



единия ни пазвантин е с МИО, плюс задължителните езици
арабски научил за десет годин в ...............
и писмено, от лапе на негов колега, арабин
тъъ
са движи с некво 27 годишно, стройно, с малки стегнати.......
иначе си има значката за над 50 скока, щот парашутист малко го раздавал
абсолютен набор, отсекъде

тъъъ
това ми беше мислата за баба мравка
да го разкара тоя "артист" и да кротне малко
мъжете, както и жените си идват самички
по малко, по малко, ама идват

да го нарита мързела и точка!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.