Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ултиматум на третата седмицанови [re: ariel$$]  
Автор danaia_nn (старо куче)
Публикувано04.10.08 22:46



нещо такова



Тема Re: Ултиматум на третата седмицанови [re: ariel$$]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано04.10.08 23:10



Бе ти не четеш ли по-внимателно информацията, пусната от авторката на темата?



Айде, прочети само нейните постинги, помисли малко и пак пиши.
Хеле пък ако размениш местата на мъжа и жената и туриш СЕБЕ СИ на мястото на мъжа.



Тема Re: ми да))нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано04.10.08 23:13



На хора, които мислят с благородното продължение на гърба си, иначе казано с г*за, винаги им е нужен някой лош.



Не те ли кефи?



Тема Мисля като теб...нови [re: ariel$$]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано04.10.08 23:29



Фактите са непълни и субективно поднесени - пречупени през няколко погледа, преди да стигнат до нас под тази си конкретна форма.
Моето мнение за казуса се базира преди всичко на интуиция /която не е безгрешна, признавам/ и на известен личен опит

...и съвпада с твоето, затова го копирам отново тук...

На тебе може да ти се струва загриженост от страна на мъжа, а на мене ми бие на афективно разстройство. Живяла съм с един такъв, мерси!
Едно такова недоразумение причина ли е да се правят подобни сцени като че ли е настъпил края на света, да гледаш телевизия до 4 сутринта, да не си лягаш при другарчето, да му вменяваш вина колко си пренебрегнат и прочее?
Нали знаеш онази приказка за ръкавичката дето накрая лиса изгонила зайчето. Първо щеше да си топли опашката, после лапите, а накрая марш заьо оттук!
Дано не съм лош пророк, но тази жена бял ден няма да види в тази връзка!


Дано ДА сме лоши пророци - би било по-точно казано...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Мисля като теб...нови [re: MamaNetty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано04.10.08 23:39



Едно такова недоразумение причина ли е да се правят подобни сцени като че ли е настъпил края на света, да гледаш телевизия до 4 сутринта, да не си лягаш при другарчето, да му вменяваш вина колко си пренебрегнат и прочее?

Но и няма как да знаеш дали някой го е поканил да си легнат този мъж с мила помирителна приказка или поне жест? Или се е фръцнала особата на гости в дома му с физиономия на върховен съдия, издал смъртна присъда?

Щото афективните разстройства като започнат, малко заразни се оказва че са. Не всеки им реагира нормално. Огледалната реакция е по-често срещано явление, особено при интимни връзки.





Тема Re: Мисля като теб...нови [re: Aлиca.]  
Автор danaia_nn (старо куче)
Публикувано04.10.08 23:41



Понякога се питам каква жена си (нищо лично)



Тема Re: Мисля като теб...нови [re: danaia_nn]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано05.10.08 00:00



Де да знам. Някаква.





Тема Re: Мисля като теб...нови [re: MamaNetty]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано05.10.08 00:03



А, и още нещо се присетих. Тая мома, като толкова държи на личната си територия и интереси, защо е впечатлена до запенване, че някой е предпочел телевизора до 4 сутринта, вместо нея. Всеки има право на избор как да си прекарва времето, нали?





Тема Хм...нови [re: danaia_nn]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано05.10.08 00:04



След този и постинг, интересното е, че и аз се запитах същото...


Нищо лошо не искам да кажа, Алиса...
И не, че не може твоят вариант да се окаже истина, а нашият с Ариел - грешка...то всичко е възможно, когато знаем толкова малко факти и подробности.
Все пак моето мнение си остава непроменено...и аз си знам защо.
Ако авторката на темата /или по-точно реалната жена от казуса/ се интересува в детайли защо мисля така - може да ми пише на бележки.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Ултиматум на третата седмицанови [re: Aлиca.]  
Автор HAДEЖДA.® (Jedem das Seine)
Публикувано05.10.08 04:12



Бе аз доколкото разбрах, става въпрос за няколко дни просто да и прави компания, не да го раздава болногледачка. И не, че мацката е била болна, а цитирам - "претърпяла физическа травма" - демек нещо я строшено, я навехнато, я срязано.
И не виждам нищо ненормално в реакцията и на забраната - и аз бих зяпнала ако някой льольо тръгне с ултиматумите напред. Само дето няма да се тръшна болна, а така ще му търъшна вратата отвън, че той ще се у*ере. А па недай си Боже и да ми заяви, как 'имал нужда да ми забрани", е тогава може и шамарите да отнесе.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.