Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:18 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: бе ти що пишеш в 3л. ед. ч.?нови [re: Sunny_Ray]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано04.10.08 20:05



Нещо раздвояване на личността ли имаме, или депресиика ни гони...що ли?



като цяло , такова писане е леко тревожен факт))...ма карай - туй това не личи много


...и един мармот завива шоколади))

Редактирано от LlRA.. на 04.10.08 20:07.



Тема Re: Ултиматум на третата седмицанови [re: Sunny_Ray]  
Автор ellfa (объркана)
Публикувано04.10.08 20:16



Иди ми - дойди ми.На това ми прилича.И двамата не ми харесват с тези си реакции.Що да не ги бъде?Не могат в момента да отстояват мнението си и двамата.Не ги виждам да скъсат.По-скоро ще се сдърпват и сдобряват,ей така...като за добро утро.До колкото това е връзка,обаче...не зная.



Тема Re: Ултиматум на третата седмицанови [re: HAДEЖДA.®]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано04.10.08 20:36



И не виждам какво има за обсъждане - това не е покупка на кола, пералня, жилище, или планиране на отпуск, че да имаме време да го обсъдим - това е нужда, появила се на момента, на която се отреагирва на момента.

Аз пък виждам. Покупките са изразходване на материални средства и материални придобивки. Те не са определящи във взаимоотношенията. Ако са - толкова по-зле за тези взаимоотношения.

Ангажиментите към други хора, особено дълготрайни като време и психическо и физическо натоварване, каквито са грижата за един болен човек, при това не роднина и не живеещ с двойката, се отразяват много по-сериозно първо на човека, който ги поема, после на най-близките му. След като един човек е решил да живее с друг, те вече не са си безразлични и по отношение на здравето и психиката. В случая не става дума за животоспасяваща реакция - приятелка да е легнала да мре и светкавично да трябва да бъде откарана в болница.
Мъжът е прекалил с ултиматума, за да я спре, но правилно е преценил лабилната и психика. Щом тя от едно недоразумение се тръшва болна, в дома му и на неговите грижи, смятай колко е способна да понесе натоварване като болногледачка и душеприказчик на нечия особа.

Мъжът е реагирал рязко, но в нейна защита. Това го оправдава напълно.



Тема Re: ми да))нови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано04.10.08 20:45



пак наблягам и на факта за писането от 3л. ед.ч.- достатъчно показателен , че жената си има личностни проблеми...
пък и двамната около 50-те...работата ясна...шЪ сА оправят!




...и един мармот завива шоколади))

Тема Re: ми да))нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано04.10.08 20:53



То е ясно. Не желае да понася отговори на въпросите си във второ лице единствено число.

Според мен тази жена е прекалено себична и изисква само другите да се съобразяват с нея. С всички средства и на всяка цена. Играе си на алтруизъм, за да се самоизтъкне и да си придаде важност. В потивен случай, нямаше да мрънкоти срещу "приятелката" зад гърба и. Натоварва хората със себе си. Това е.

Тоя мъж е пич обаче. Нищо, че се държи малко грубовато на моменти. Една разумна жена би го оценила.

Редактирано от Aлиca. на 04.10.08 20:55.



Тема Re: Двоен смях му викат:нови [re: jamie]  
Автор dgessi (член)
Публикувано04.10.08 21:10



Двамата НЕ СА едно цяло - двете личности не се заличават, имат си своите приятели, желания, предпочитания, вкусове.
Като чета от време на време "ние сме толкова различни" - сякаш трябвало да са до скука еднакви вместо да се допълват... Напълно прав си Джейми,двама души не могат да бъдат еднакви а и не е нужно,кому е необходимо други я да е като него по-добре взаимно да се допълват



Тема Re: ми да))нови [re: Aлиca.]  
Автор danaia_nn (старо куче)
Публикувано04.10.08 21:19



Това е лесното решение. Мъжът прав и толкова. А ако разгледаме логиката

на жената (тя лесно се отказала) и на другата, дето иска помощ (тази ми е най-интересната от тримата)



Тема Re: ми да))нови [re: danaia_nn]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано04.10.08 21:55



другата, дето иска помощ (тази ми е най-интересната от тримата)

Какво ти е интересно в нея? Другата е използвачката на патерици. Жената - ролята на патерица за прилепчивата приятелка. Мъжът - първо патерица за жената и с намерения за общ живот, пък после оплют при първия порив на "закриляната" да му налага характерчето си.

Тая не става за съжителство. Всичко, което можеше да направи така, че да няма ексцесии и проблеми, го е пренебрегнала от едната си въртоглавост. С повече акъл, този мъж щеше да я кара и да я връща, докато и е приятно, при въпросната "приятелка". Ама с повечко акъл тя щеше и да намери решение, най-удобно и за нея самата, без да ощетява останалите. Овца.





Тема Re: Ултиматум на третата седмицанови [re: *жeнa*]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано04.10.08 21:55



Боже мили, виновна излезе приятелката, че е помолила, а не тези двамата, които не могат да се оправят!
Знаеш ли, имах голям страх, че мога да започна да раждам през нощта между 22 и 2. Не мога да ти обясня защо, но стоях будна до към 1 и 30 сутринта само и само да премина критичния период. Добре че накрая ме прибраха в болница, че всички щяха да луднат от недоспиване. Разбирам какво значи страх! Хем моят беше по нощите, а в случая се касае просто да направиш компания на болна приятелка в някакъв отрязък от деня при това за няколко дена! Та какъв точно семмен ресурс е изхабила?
На тебе може да ти се струва загриженост от страна на мъжа, а на мене ми бие на афективно разстройство. Живяла съм с един такъв, мерси! Едно такова недоразумение причина ли е да се правят подобни сцени като че ли е настъпил края на света, да гледаш телевизия до 4 сутринта, да не си лягаш при другарчето, да му вменяваш вина колко си пренебрегнат и прочее?
Нали знаеш онази приказка за ръкавичката дето накрая лиса изгонила зайчето. Първо щеше да си топли опашката, после лапите, а накрая марш зайо оттук! Дано не съм лош пророк, но тази жена бял ден няма да види в тази връзка!

Редактирано от ariel$$ на 05.10.08 00:12.



Тема Re: ми да))нови [re: Aлиca.]  
Автор LlRA.. (съзвездие)
Публикувано04.10.08 22:19



ми да))...и айде пак сме лошите




...и един мармот завива шоколади))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.