Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Жена ми !  
АвторЯвнo rлyпaв (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 20:15



Добър вечер. Защо се получаа винаги така с охладняването ?

Жена ми преди време започна да ми прави забележки, че щракам до късно на компютъра, а не съм при нея в другата стая. Разбира се приех тази нейна молба и бях всяка вечер неотлъчно с нея в леглото. После изникна проблема, че се чуваме прекалено чето по телефона. Разбира се, съобразих се с това. След това изникнаха нови и нови неща, които все се опитвах да поправям. Вече иска и ми мрънка за какво ли не.Стана сприхава , а като гледам започна да не и пука много. Гледа да ми се заяде нещо и после все едно ме няма.
Защо иска постоянно нещо и защо постоянно охладнява.

Това да не е присъщо на жените.



Тема От колко време сте заедно?нови [re: Явнo rлyпaв]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано08.06.08 20:21



Обикновено - този етап минава към 3-тата година, когато хормоните се успокояват.

После връзката или прераства с нещо повече, или се разваля.



Тема Re: то е като при грипанови [re: koм]  
Авторaпpил (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 20:23



Коме, при някой минава и по-бързо, не разбрахте ли че границите са широки



Тема Re: то е като при грипанови [re: aпpил]  
АвторЯвнo rлyпaв (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 20:25



Какво излиза , че не ме обича ли.



Тема Re: Жена ми !нови [re: Явнo rлyпaв]  
Автор danaia_nn (ентусиаст)
Публикувано08.06.08 20:26



Нормална е жената. Някой мъж да ти каже как да се оправяш, аз не знам





Тема Re: Жена ми !нови [re: danaia_nn]  
АвторЯвнo rлyпaв (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 20:27



Нормална е , ясно е това. Но защо започна така да се държи, това питах



Тема Re: Жена ми !нови [re: Явнo rлyпaв]  
Автор danaia_nn (ентусиаст)
Публикувано08.06.08 20:29



Защото ти нещо правиш явно и кажи какво



Тема Re: Жена ми !нови [re: danaia_nn]  
АвторЯвнo rлyпaв (Нерегистриран)
Публикувано08.06.08 20:30



Е какво правя. Правя това което и преди. Нищо различно. Обичаше ме такъв , поне така казваше.



Тема Re: Жена ми !нови [re: Явнo rлyпaв]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано08.06.08 20:30



Ей затова не искам да живея с жени. Щот не знаят какво искат. Ама ха.





Тема Re: то е като при грипанови [re: aпpил]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано08.06.08 20:32



ааа, не споря за сроковете. Просто имах предвид развитието на връзката. Нормално е от силно обсебваща в началото (когато само за този човек мислиш) - да мине на друго ниво.

Към автора - не е влюбена в теб. Това не значи, че не те обича. Зависи от теб и от нея дали сте успели да изградите достатъчно добра база.

Понеже - явно питаш за съвет - в този момент се правят компромиси и отстъпки и от двете страни. Ако се надуеш и почнеш да се държиш студено и да се сърдиш - ще я отблъснеш. Ако пък почнеш да и угаждаш за всичко - тя ще ти се качи на главата и ще почне да гледа на теб като на баща си, а не като на мъж. Та - дай и малко свобода, но - не прекалено. И си постави твоите изисквания ясно. Ако ти е неприятно - кажи и, че ти е неприятно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.