Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Не е така.нови [re: malena_mmm]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано12.06.08 00:51



Тя другарче ли му е ?
Ако съдим по описанието - отдавна не. Насила ли се става другарче ? Мисля че не ....



Тема Хехехехе,нови [re: malena_mmm]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано12.06.08 00:53



колко кукувици има дето са на тая кълка





Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: _69__]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 08:18



Да те е грижа за другия не означава да му переш чорапите, а означава да ти пука за него. Да се потапяш в проблемите му все едно че са твои и да се поставяш на негово място. Това е да си загрижен за другия и да държиш сметка и за неговите преживявания, да се чувстваш отговорен да не му причиняваш нещата които това момиче причинява на явно глупавия.

За това говоря. В една връзка или ти пука за другия, или ти пука само за себе си. Видно е че той е загрижен за нея и е видно че тя не е загрижена за него. Дотам са стигнали нещата, а какво е било преди е без значение. Всеки стига докъдето може, а девойчето явно не може друго.



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: жeнa]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано12.06.08 09:15



Ти все едно не си израстнала в съвременния живот, а в матрицата деа.
Щото в днешно време, на който не му изнася кво прави ? Ругае , пищи по другия, прави му на инат и какво ли още не. Е за кво пукане говорим ? М ?
Да те е грижа за някой е съвсем различно.

Да отвори широко вратата, да я изпрати да си ходи, ама спокойно без някакви мелодрами, да видиш как след месец ,два ще тича направо при него. Ама като седи и се задълбава върху глезотиите и, как нема да е така.



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: _69__]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.08 12:34



И да тича и да не тича обратно, тя като е демонстрирала дълго време че мисли само за себе си, на него вече ще му е счупено.

Не знам къде съм раснала, ама ми пука за хората които обичам и не им правя на инат, и ме е грижа за тях.



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: жeнa]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано12.06.08 13:09



Първо си направи труда да четеш, ако го беше направила , щеше да разбереш че съм мъж.
И двамата казваме едно и също, погледнато от различни ъгли. И аз мисля, че той няма място при нея. Поради причини, които са ясна.

И другото, ситуацията можеше да е съвсем различна, ако тази жена да кажем се беше паднала при мен. Щях да направя такива неща, че щеше да се чуди какво да прави и не той както пише, ами тя щеше да пуска теми и да пита, що не може да стигне до сърцето ми. Ама аз не бих взел глезла, която знае само ДАЙ да казва.



Тема Re: аааа ненови [re: _69__]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано12.06.08 13:22



само ДАЙ, има още една думичка в речника й ИСКАМ!



Ближи си сладоледа...





Тема Мхмнови [re: djavolche]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано12.06.08 13:29



Така е ! Не знам , вероятно и тя си има позитивни качества, ама само при мисълта че може да има кофти момент и за теб и отсреща да те ругаят ми се вижда абсурдно ! Както се пееше в една песен "No comunication".





Тема Re: Мхмнови [re: _69__]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано12.06.08 14:28



Аз се чудя, как може да живееш с човек без никакви интереси...
и ква любоФ е туй що само креватнитния фитнес е допирната им точка,
то за такива случаи си има думички....



Офффф, стана време за кафенцеее

Ближи си сладоледа...





Тема Re: Мхмнови [re: djavolche]  
Автор _69__ (Упcapин)
Публикувано12.06.08 14:46



Е предполагам, че има интереси като всяка жена, а именно , шопинг-терапия, големи разходки и екскурзии, кръчми , ма живота не е само това, а дали го правят , кой знае.

Иначе като всеки човек и тя си има кусури, няма човек, който да е невероятен , безгрешен и т.н. Ама да седне да си приписва недостатъците върху него е глупаво. Пък и така, шанса да разчиташ на тоя човек е 0 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.