Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: Явнo rлyпaв]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 11:24



Все си мисля, че ако обичаме приемаме човека с недостатъците му.
Ами тя си е такава, ти я обичаш, сега трябва и да я приемеш. Не виждам голям проблем. А детето наистина ще й отнеме от насоченото към тебе внимание. И мисля че ще е по-добре от сега, ама ти си знаеш де. аз само така мисля от малкото което казваш.



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: жeнa]  
АвторЯвнo rлyпaв (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 11:28



Ти до сега каза че сигурно нещо я дразнило, сега изведнъж смени вълната. Какво да я дразни, защо само да натяква и да се държи така, че да ме провокира.А аз от своя страна да се чудя какво да правя.
Тя сама казва в даден момент примерно, че усеща че се дразня, а не прави нищо за да ми е по добре, е такъв човек за какво ?



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: жeнa]  
АвторЯвнo rлyпaв (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 11:33



Усеща какво прави, усеща че така ме товари, усеща че започвам да се скапвам сериозно емоционално и пак продължава. А ако кажа нещо, то веднага се вписва като мой минус. Защо съм бил казал това. А същевременно знае че ми е скофти, но продължава да ръчка, все ендо сме на война. За какво всичко това и къде збърках аз.



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: Явнo rлyпaв]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 11:36



Казах че нещо я дразни, като изхождах от предположението че тя не е била такава от самото начало на връзката ви.
ако обаче тя от началото си е такава и ти си я обичаш, значи си на ясно.
Ама ако някъде в някой момент е започнала да се променя, ти трябва да си спомниш кога и защо е станало така.
сега пък казваш, че те дразни нарочно- усеща са, ама те дразни.
Минавало ли ти е през ума че тя вече не те обича? ако е тва, ще е много кофти де, не ти го пожелавам



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: Явнo rлyпaв]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 11:39



и като я попиташ директно защо продължава да те скапва какво ти отговаря?

Защо пък трябва някой някъде да е сбъркал? Това си има име, казват му "разминаване"



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: жeнa]  
АвторЯвнo rлyпaв (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 12:14



Най-вероятно е започнала да се променя, след периода на влюбването, де да знам. Знам, че ако не ме обиаше, нямаше да е с мен. Би било глупаво да седи , ако не ме обича, а и е директна, би го казала.



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: жeнa]  
АвторЯвнo rлyпaв (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 12:16



Ми като я питам, тя хем разбирала че има проблем за мене някакъв, но по скоро го приема като прищявка, а не като болка, която може да притъпи.



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: Явнo rлyпaв]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 12:21



е, то ясно- те егоистите са така, по далече от техния си нос не видят, и никога не са виновни за нищо.

Твърдиш че те обича, щото стои при теб и била директна. Ми бъди и ти, пробвай. Предложи й раздяла и виж каквно ще ти каже.



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: жeнa]  
АвторЯвнo rлyпaв (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 12:27



Е какво ще стане, ще си тръгне , ясно е.
Преди както споменах не беше така. Всичко ни беше наред, правехме си компромиси и си беше нормално. После видях че се опитва да ми се налага , да се тръшка, но аз тогава бях непреклонен.Казах и че така няма да стане. Да прави както прецени. Но така изкарахме доста дълъг период от време.Прецених, че така не е връзка и реших да говоря с нея и да видя какво мога а направя. доводът беше, че на мен не му пукало, а тя правела много компромиси и чак сега видиш ли, съм почнал да мязам на човек и да се старая.Но тя сега не искала да прави такива. И и обясних, че компромислите не са нещо, с което да се парадира , а чрез тях се запазва връзка.



Тема Re: до кога така ще я карате?нови [re: Явнo rлyпaв]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 12:36



Противоречиш си. Хем казваш че стои щото те обича, хем пък че ще си тръгне.
Има една ключова дума за обичта, и тя е ГРИЖА. Всеки който обича, го е грижа за другия. То по това се отличава обичта от етапа на влюбването.
Съжалявам, ама мойта диагноза е че тя не те обича, твърде много обича себе си за да я е грижа за теб. Ти вече си преценяш дали можеш цял живот да караш така, дали сега ще прекратиш или след години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.