Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Според меннови [re: Явнo rлyпaв]  
Автор chica_fresa (това е И аз)
Публикувано09.06.08 00:40



както казаха някои тук началната еуфория и влюбване са минали. Може би тя се чувства празна, няма някакво силно вълнение и емоции в живота й и затова само седи и се чуди за какво да се нерви и да ти мрънка. Това обаче не означава, че имате проблем. Вместо да я оставяш да седи и да се депресира и да водите тези безмислени разговори какво й има, вземете разнообразете малко живота си. Като я видиш унила вместо да задаваш въпроси почвай с разни идеи: хайде да ходим на кино/театър/концерт, да излезем да побягаме за половин час, да покараме колела/ролери, или на разходка из квартала за час, или на ресторант или пицария, или за по бира или коктейл след вечеря. Бъди готов и се подготви предварително за няколко варианта и се надявай тя да се навие за един от тях. И за да не стане някой гаф провери преди това какви филми дават, виж дали колелата/ролерите са в добро състояние, дали има места в ресторанта. Ако първия път не се навие за нищо мислиш други варианти, проверяваш ги и след ден-два пак почваш да й предлагаш идеи за правене на нещо интересно.

А иначе в по-дълъг план създайте някакво общо хоби - игра на компютъра; четете заедно една книга и я обсъждайте, запишете се на танци (това е любимо на някои мои приятелки - блазе им за мъжете дето имат) или на плуване, ако искаш я карай да излезете по магазините (но внимавай много с това) и т.н. и т.н. в зависимост от това, какво обича тя и какво може да ти е приятно и на теб.

Сериозно ти казвам, според мен нямаш проблем за момента, просто дребни неудобства и дрязги, които могат да се премахна лесно и забавно.



...pero dos no es igual que uno mas uno...

Тема Инови [re: Явнo rлyпaв]  
Автор lost witch ((???))
Публикувано09.06.08 00:49



какво работи твоята жена? Да не би работата й да е неудовлетворителна, или проблеми да има там и да си ги изкарва на теб?



Тема Re: хехенови [re: pravil_nick]  
Автор lost witch ((???))
Публикувано09.06.08 00:54



Аз пък като го чета, бих я нарекла по друг начин, но не искам да окачествявам непозната. Ама ...


Абе кой може да стои и да "тъпее", т.е. да лежи, а?



Тема Re: хехенови [re: lost witch]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано09.06.08 00:58



.. и мен ми стана неудобно, ама ..


Тя е глезла, той се е вторачил в нея .. ще си паснат




Тема Re: хехенови [re: pravil_nick]  
Автор lost witch ((???))
Публикувано09.06.08 01:16



Ами аз не само глезла имах предвид



ама проблем имат - не могат да намерят какво да правят, а това е настина сериозен проблем



Тема Ша дойдеш тинови [re: aпpил]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано09.06.08 02:06



на моя


Кучката в момента се чуди "новия ли е по-добър или стария" - оттам е всичко.
Пича да се ориентира към друга - няма смисъл да я котка тая.



Тема +1нови [re: chica_fresa]  
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано09.06.08 02:17



да си подготви телефони на лекари дето да работят след полунощ и да разбират от нервни кризи





Тема +1нови [re: doomsey]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.06.08 09:37



И на мен така ми се струва.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Жена ми !нови [re: Явнo rлyпaв]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано09.06.08 10:27



Според мен проблемът трябва да се търси в двата най-мощни женски инстинкта, които управляват посъзнанието - да имаш партьор и да имаш дете и хич да не подценяваме социалната реализация. Така кратичко , ги описвам. В конкретния случай налице е обвързване - отговаря ли то на представата на жена ти. Примерно тя иска брак, но се е съгласила на съжителство, преглъщайки искането си. За дете - 25 години са са походяща възраст, в която това желание независимо от декларациите за пред хората си е сериозно. Сигурен ли си, че тя не иска дете, да не би само така да си говори. Професионалната й среда предполага ли амбиции за развитие, или просто си ходи на работа. В един брак нещо трябва да се случва, да се развиват отношения и да се променят по-малко партьорите. Описанието на твоя брак или съжителство е като описание на блато. Възможно е жената да от т.н. хора, които не знаят какво искат или пък да не е в състояние да формулира очакванията си, поради ролята която е приела в началото. Явно не е много деен човек, щом се ограничава само с мрънкане. Ти си ход, мъжът си ти ........



Тема Re: Жена ми !нови [re: Явнo rлyпaв]  
АвторWhatcher (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 14:41



Голямо момче си , би трябвало да знаеш че; ЖЕНИТЕ СА СИ ТАКИВА!!!!
Замисли се ,???? Да не би някой да и пълни главата с глупости на тема теб.?
или просто вече не сии необходим-съответно и пречиш, а това от своя страна я дразни. Може да са стотици неща-фактори които предизвикват тези взаимиотношения. На твое място бих проверил:
1. Да не се навъдил някакав нов играч на твоя терен.- малко вероятно,но????
2. Искала ли е нещо силно което е зависело от теб,и не се е случило
3. Ако и в леглото се даржи така, значи просто тее отсвирила -тотално!!!
4. Натоварва ли се много на работа- това ги кара да се побъркват чат , пат.
5.Има ли приятелки които не те харесват,и вижда ли се често с тях
6. майка и меси ли ви се в живота.

Всяко едно от горе изброените е фактор за това което се случва с тебе.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.