Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Що е това "Шопинг терапия"?нови  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано15.11.07 13:36



За мен това е женски злокачествен тумор някакъв, който подтиква болната жена към безумно неразумно харчене на пари чрез многочасово шматкане из магазините като метилява овца. Лекуване няма.

Като свършат парите болестта преминава в етап "Уиндоу терапия". Шматкането из магазините продължава, но без покупки. Ахкане, охкане, опипване, празни приказки с продавачките, безсмислени въпроси...

Женски дивотии. Горкичките им мъже.



----------
Хм, тази тема, май, е за "Женски клуб".



Тема А стига бе !нови [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано15.11.07 13:38



Излиза че и аз съм болен от същото - е, не харча всичките пари там ама преди да купя обикалям целия пазар и чааак на връщане ....





Тема Re: Що е това "Шопинг терапия"?нови [re: ASSASSlN]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано15.11.07 13:43



То за жените е ясно, ама и аз като тръгна из някой от големите магазини за електроника, ходя и гледам като на изложба и добре, че имам някакви задръжки. Що нещо ми минават през ума да си купя, не е за разправяне. Сега си мисля, че на почти български тази 'шопинг терапия' би трябвало да се преведе като 'харчлък мерак терапия'. Главно понеже докато не си купиш нещо и да ти свършат парите не ти минава.
Остави бедните жени на мира, не са само те виновни ...




Тема Да, ама ти избираш, анови [re: jamie]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано15.11.07 13:45



някои болни жени купуват първия срещнат боклук и после се чудят какво да го правят. Целта им е - да свършат парите. Сериозно приказвам, има изследвания по въпроса.

Ти всеки ден ли го обикаляш тоя пазар? Не се ли научи вече къде какво има и колко струва?



Тема Re: Що е това "Шопинг терапия"?нови [re: avatarx]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано15.11.07 13:51



Тук само мъже ли ще се изказват?





Тема "Харчлък-мерак-орта-будала-пазар-шопинг-уиндоу-нови [re: avatarx]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано15.11.07 13:55



терапия" синдром се получава.

В Америка такива болни ги сравняват с алкохолиците. "Пазарохолици" се превежда на български. Ето ти малко литература по въпроса.



"В такива случаи те малтретират кредитната си карта с такова темпо, че при възможност биха изхарчили брутния вътрешен продукт на страната. В резултат на следващия ден установяват, че закупените вчера много екстравагантни обувки нямат нищо общо с тоалетите в гардероба им, и в резултат се стига до нова депресия и ново пазаруване - този път на подходящите дрехи и чанти."





Тема Re: Що е това "Шопинг терапия"?нови [re: njakoya....tam]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано15.11.07 13:57



Да! Хайде бързо , марш оттук

И да не сте посмели да четете!



Тема Ами азнови [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано15.11.07 13:59



отивам с цел да купя - дори по списък (дето ми се присмя една жена)



ПП: Само мъже пишем я, нали жените още сте в магазините



Тема Re: Що е това "Шопинг терапия"?нови [re: avatarx]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано15.11.07 13:59



Да бе,да плюете на воля пак.....Имайте малко мярка,дръжте се естествено





Тема "А ти днеска [re: njakoya....tam]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано15.11.07 14:02



какво си купи ?"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.