Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Така излиза. Жените гузно мълчат.нови [re: njakoya....tam]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано15.11.07 14:03



И ти нищо не казваш.



Поздрави!





Тема Re: "А ти днесканови [re: jamie]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано15.11.07 14:04



Нищо.На работа съм.



Тема Re: "Харчлък-мерак-орта-будала-пазар-шопинг-уиндоу-нови [re: ASSASSlN]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано15.11.07 14:07



Е болестно състояние си е. Изобщо кредитните карти са изобретение на дявола, т.е. на жените. Добре, че в България по обективни причини използването им е сравнително ограничено. Нямам високо мнение за българските търговци между другото. Преди година и нещо бях с едни познати немци на пазар в България. Влязоха в един магазин, насъбраха си стоки, решиха да ги купят и се озоваха на касата. Оказа се, че май можело и да се плати с кредитна карта. След десетина минути търсене (къде беше онази машинка?) измъкнаха един четец и гордо го поставиха на касата. Оркестъра изсвири туш и продавачките започнаха с дружни усилия да се опитват да измъкнат пари от картата (в смисъл, е сега кое копче трябваше да се натисне, я да видим упътването... о, ама тя тази карта е виза-голд, незнам дали нашия апарат работи с такива...сега ако натисна дали няма да объркам...)
Така пазаруването отне към 15 минути и плащането към час. Накрая всички доволни, че са се оттървали един друг се разделихме весели и щастливи. Немците повече не посмяха да питат в магазин дали може да платят с кредитна карта и всичко беше наред. А ти казваш кредитни карти....





Тема Re: "Харчлък-мерак-орта-будала-пазар-шопинг-уиндоу-нови [re: avatarx]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано15.11.07 14:13



Странно,но последният път се оказа,че с карта съм била мн. по-икономична отколкото в брой.Просто споделям факт.А относно шопинга,това не е женска черта само.Целият свят се е побъркал на тази тема.
Аз сега ще зачекна темата освен шопинг....Мъжете вече повече се мацотят,ходят по салони и се превземат от жените.



Тема Re: "Харчлък-мерак-орта-будала-пазар-шопинг-уиндоу-нови [re: njakoya....tam]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано15.11.07 14:16



Да, има и такива....хммм... мъже.





Тема Re: Що е това "Шопинг терапия"?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Чeтa (с рогца)
Публикувано15.11.07 14:16



Може и болестно състояние да е, но нищо друго не може да ми оправи настроението като това да си купя някой нов парцал, за мен или за детето


Все пак всеки се простира според чергата си и когато няма пари - няма шопинг - не изпадам в депресия...чак пък толкова...
Зей-пазар ("Уиндоу терапия") не обичам да правя. Просто когато нямам пари не обикалям по магазините.




Тема Дадох един линк. Дай го на дамата да четенови [re: jamie]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано15.11.07 14:16



и да се ограмотява. Присмива ти се, а??? Глупаво е постъпила. Трябвало е да се замисли.

Ми, по списък, я! Може и да не е на хартиен носител. Може само на мисловен носител, но се знае ясно и точно какво се търси.

Пфууу, беше ми писнал лафа: "Хайде да влезем в този магазин." А какво продават в магазина - не е важно.





Тема И аз с картанови [re: njakoya....tam]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано15.11.07 14:18



съм по-икономичен. То и отстъпки има (шампиони това лято бяха сладоледите с цели 25%).
И не се мацотя, нито се превземам. Ама не очаквам и жената насреща да го прави





Тема Абе тя даматанови [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано15.11.07 14:19



щеше да помага с пазаруването - ама добре успях да подраня и тя дойде когато вече бях на касите да плащам


Въпреки това си мисля че има много по-крайни случаи !



Тема Re: Що е това "Шопинг терапия"? [re: Чeтa]  
Автор njakoya....tam (...)
Публикувано15.11.07 14:22



Да споделя какво мен ме разтоварва мн добре.И не е тази шопинг терапия,която коментираме.Естествено пак магазини.Сигурна съм,че всички сте минали през това:)Обожавам да пазарувам храна....После да изпадна в готварска истерия на чаша вино и т.н.Мн по-ми е приятно от някакви парцали.И вина обичам да купувам и техника.
аааа и книги,забравих




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.