Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:14 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отновонови [re: Pocицa]  
Автор questing (търсещ)
Публикувано08.09.07 17:49



клъвнахте на писанията на Гръмотевица, Калина, пози път-Росица





Тема Re: Добре де,нови [re: Pocицa]  
АвторBen (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 17:59



Проблема не ти е в това, че искаш да го чупиш от бизнеса, а че си се развела заради любовника.



Тема Re: Добре де,нови [re: Ben]  
АвторPocицa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 18:16



Аз не съжалявам, че съм се развела. Ако щеш вярвай, но денят на развода беше най-щастливия в живота ми, несравним по радост с деня на сватбата.

Проблемът ми наистина е само този - искам да съм господарка на живота си, искам да си контролирам и движа сама нещата..да съм си бизнес дама...И да се радвам на новата любов. Просто когато дръпнеш напред, искаш да си имаш работа с дръпнали напред, с по-интересни хора и с нови, непознати емоции...

Не ме разбирайте погрешно - не искам да съм кучка. Просто ми е досадно да гледам бившия, дразни ме всичко в него...не ми е интересен, искам само раздяла до живот.



Тема Re: Добре де,нови [re: Pocицa]  
АвторBen (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 18:25



Животът е сложно нещо: ако в един момент сегашния ти любовник дръпне повече от тебе ти ще се окажеш в положението на твоя бивш.



Тема Re: Добре де,нови [re: Ben]  
АвторPocицa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 18:26



Ее не, това е елементарно мислене. Новият го обичам. Страият - не. Получих оргазъм едва след развода. Но да не се отколняваме от темата...



Тема Хехехе,нови [re: Severous_Snape]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано08.09.07 18:44



точно тоя подход май го пробват 90% от жените


Вместо да решат проблема - отлагат и извъртат за да не се вдига патардия. Моята и сега ме лъже дори когато няма ползи за нея от това - предполагам си е вече втора природа



Тема Т.е. за последен пътнови [re: makeover]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано08.09.07 18:55



си го говорим с тебе на КЮ-то, бива ли така да ме излагаш тука с такива диалози





Тема Значинови [re: Pocицa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано08.09.07 19:02



да обобщим:
някога ти беше НИЩО, той беше с тебе.
Израснахте заедно с общи усилия.
Ти реши че си вече голяма работа и си завъди ебач.
Заради което изгони мъжа си.
Сега се мислиш за по-висша от бившия и искаш да не ти напомня откъде си тръгнала.

Е в крайна сметка НИЩО НОВО. ЕманциПатка без лустро - ако твоя наистина има нещо от подземния свят - ще те закопа на Витоша, няма да обикаляш не бой се

Ако сложи паметник - обещавам да занеса поне веднъж цветя....в чест на човешката глупост и алчност.

ПП: Мога да ти кажа и друга развръзка - бившия да прогледне и да ти тегли балтията на бизнеса, магазина и склада. След което да си хване някоя НОРМАЛНА жена и да го гледаш отдолу нагоре - и бизнесдама ще видиш, и бизнесмен и всичко. Щото тоя филм наскоро си го пуснах - нищо против нямам, да ти кажа



Тема Re: Добре де,нови [re: Pocицa]  
Авторpaзвeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 19:07



Какво означава да си бизнес дама и колко напред дръпна?
Недей да летиш толкова високо, че от високо се пада доста лошо!



Тема Re: Значинови [re: jamie]  
АвторPocицa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 19:12



"някога ти беше НИЩО, той беше с тебе"


Е такова филмче е нямало никога.

Абе чудя се, ли чудя...Ако е мъж на място ще го е срам дори да е зависим от жена си, камо ли бившата...Не е ли така? Права ли съм? Сам ще си каже: "Абе чай са да видя, жената не може да ме дондурка и хрантути - трябва да се хвана в ръце..." Ще почакам да видя какво ще стане. Ама като го знам какъв беше и в леглото, и в живота...знам си стоката - не сме истински мъже...Все помощ ни трябва, все насърчение, че и майчица, която да ни доотгелжда...

Почти се отървах обаче..Нов приятел, нов късмет..И сигурен оргазъм. Не е зле.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.